Перейти до змісту

Как жёны убивают мужественность своих мужей


madkot

Рекомендовані повідомлення

хочу ще доповнити, що сміливість та кураж в чоловіка має бути обов'язково, але з часом розумієш, що гартуються вони системним тренуванням духа та тіла, а не стрибками з даху чи спортбайком на повній швидкості, наприклад. тимчасове підвищення рівня адреналіну нажаль має невеликий вплив на впевненість в собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 71
  • Створено
  • Остання відповідь

Недавно зустріч одногрупників відбулася у мене.

В унівєрі був в мене дружбанчик: такий непохитний мущинка, який завжди мав свою думку.)))

От, пару тижнів тому, доводив, що хоч він і віддає всі гроші жінці, і нікуди не ходить без її дозволу, і роботу зараз вдома виконує, бо вона так захотіла, і за дитиною вони по черзі доглядають через день, але всеодно він голова сім"ї.

Бо "от коли він хоче на пиво. вона йому виділяє кошти: хоч 30.00 грн, хоч 50.0... "))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно зустріч одногрупників відбулася у мене.

В унівєрі був в мене дружбанчик: такий непохитний мущинка, який завжди мав свою думку.)))

От, пару тижнів тому, доводив, що хоч він і віддає всі гроші жінці, і нікуди не ходить без її дозволу, і роботу зараз вдома виконує, бо вона так захотіла, і за дитиною вони по черзі доглядають через день, але всеодно він голова сім"ї.

Бо "от коли він хоче на пиво. вона йому виділяє кошти: хоч 30.00 грн, хоч 50.0... "))))

жінка у нього в АТО була?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

десь читав анекдот, шось типу:

два чоловіки:

-йдем на пиво

-не можна на пиво

-ну то йдем на футбол

-не можна на футбол

-а ти не думав що ти став сильно домашнім?

-думати не можна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бык со львом пьют пиво. Льву на мобилу звонит жена.

Лев отвечает: Что-то купить?...понял,скоро буду.

Бык: Ты же царь зверей! Стукни по столу, докажи что ты мужик.

Лев: Слышь бычара, ты не путай. Это у тебя жена корова, а у меня Львица!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене висновок один, я теж думав над таким вопросом і дійшов до того, що це все нерозуміння між чоловіками і жінками, більша половина жінок ще не доросли до високоінтелектуального рівня. Ну якщо взяти стосунки між чоловіком і жінкою, то у співвідношенні егоїстичності явно виграє жінка, жінка по своїй природі більш егоїстичніша за чоловіка, бо жінка завжди думає про себе адже вона продовжує життя, в 95 % випадків жінки наші хочуть щоб чоловік багато грошей приносив і щоб був зразковий сімянин і щоб сексуально удовлєтворяв, натомість жінка чоловікові крім сексу більше нічого толкового запропонувати неможе. Бачу тепер в період складної фінансової ситуації жінки стали частіше відвідувати шлюбні агенства шукати і клеїти состоятільних мужиків. Знайти в нас час справжню жінку це всерівно, що найти золотий грааль, багато в нас час жінок-заложніків суспільних стереотипів, які надивляться теликів, скуштують світського життя і розказів подружок блондінок, і хочуть ідеального мужа, і потім знаходять собі жертву зваблюють мужить влюбляється і все тепер не мужик стає. Бо вже у стосунках стикався дуже багато разів, коли спочатку дівчата чи жінки роблять ложне уявлення про себе, немов такі вони хороші, добрі, прямо сама невинність і чистота а потім конкретна сучечка перед мужиком відкривається, нажаль багато жінок в нас час егоїститчні, брешуть, маніпулюють почуттями і коханням до себе, хочуть більше ніж того заслуговують, не розвивають свої мозгі, ідуть на поводу чужих думок і через це роблять чоловіків тряпками і калічать їх, і чоловік входить в зону комфорту аби зняти постійне навантаження, через півасік, рибу, водочку, і нічого не робивши. Так, що тут парадокс у тому хто "слабый пол" і чи взагалі він є ? Тай більшість жінок хочуть гендерної рівності але самі їй суперечать... Так, що недарма існує приказка, біля мудрої жінки і чоловік розквітає, а от найти ту саму мудру і кохану це справа всього життя чоловіка...

в ссср все було не так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б ще сюди добавила такий наш спільний біль "вменемамавіталії".

бачила не одну таку,в якої батьки заробляють,а вона ходить манікюр наводить, шмотки купляє і за чашкою кави каже"як хочеться нормального мужчину

бачила не одного такого,в якого батьки заробляють,а він ходить гуляє, шмотки купляє і за бокалом пива каже"як хочеться нормальну жінку)))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я б ще сюди добавила такий наш спільний біль "вменемамавіталії".

бачила не одну таку,в якої батьки заробляють,а вона ходить манікюр наводить, шмотки купляє і за чашкою кави каже"як хочеться нормального мужчину,щоб і любив і заробляв і все на мене тратив" хоча сама ні гривні не заробила.

бачила схожу сім"ю через декілька років. вона з двома дітьми,хоча сама ще дитина. він ніде не працює(а нашо - в нього ж тьоща в Італії) сваряться щодня на тему - ти мене не любиш і нічого мені не купляєш і дітей наших не любиш! (це її думка) - ти мене не любиш не вариш мені борщ, всі гроші спускаєш собі і дітям на шмотки і не даєш мені грошей на пиво сходити (то його думка)

бо їй і мужчину треба було з італії забезпеченого (пенсіонера наприклад)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОФФ

В мене на роботі на компі стоїть така заставка post-8000-0-02139100-1419333316_thumb.jp

Після цього post-8000-0-59661900-1419333412_thumb.jp вирішила поміняти заставку)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОФФ

В мене на роботі на компі стоїть така заставка post-8000-0-02139100-1419333316_thumb.jp

Після цього post-8000-0-59661900-1419333412_thumb.jp вирішила поміняти заставку)))

став жертвою женщіни :g04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім для щастя, якщо нема життя у спілкуванні, потрібно для щастя більше грошей!

Не читає книг, не займається рукоділлям, не ходить в фітнес-зал, не цікавиться іншими людьми, своїм житлом - ТАКА дівчина буде завжди вбивати мужика,

а такий мужик завжди буде вбивати дівчину.

Якщо людина не має, що дати своїм дітям духовно, тоді вона гребе гроші! В дітей може зявитись духовне тільки якщо дитина має друзів або хоббі.

А значення слова "баловство" - це коли дитина хоче рухатись розвиватись, бо в ростучому тілі куча енергії, але парадокс що батьки не мають що запропонувати дитині для

розвитку, задати вектор руху і ще гірше буває тримає біля себе! І тоді дитина не знає чим занятись, але рухатись хоче і тоді пакості, шмакості - А ЦЕ ДЛЯ ДИТИНИ розвиток,

А ДОРОСЛИЙ ТУПИЙ - осуджує, і робить з дитини тупака, бо сам тупий!!! не знайшов для дитини те що її цікавить, не запропонував дитині шлях в майбутнє.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чоловік-домогосподар: помічник або нероба?

http://www.dobrenok.com/ua/news/8008-cholovik-pomichnik-abo-neroba.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі є знайомий, що пішов у декрет замість жінки, треба поцікавитись чи відпускає він її на пиво і чи віддає вона йому всю зарплату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі є знайомий, що пішов у декрет замість жінки, треба поцікавитись чи відпускає він її на пиво і чи віддає вона йому всю зарплату.

arnold%20woman.jpg\

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене висновок один, я теж думав над таким вопросом і дійшов до того, що це все нерозуміння між чоловіками і жінками, більша половина жінок ще не доросли до високоінтелектуального рівня. Ну якщо взяти стосунки між чоловіком і жінкою, то у співвідношенні егоїстичності явно виграє жінка, жінка по своїй природі більш егоїстичніша за чоловіка, бо жінка завжди думає про себе адже вона продовжує життя, в 95 % випадків жінки наші хочуть щоб чоловік багато грошей приносив і щоб був зразковий сімянин і щоб сексуально удовлєтворяв, натомість жінка чоловікові крім сексу більше нічого толкового запропонувати неможе.

ну що за брєд...

якщо вам не попадались нормальні жінки, то це не означає правильність вашої точки зору!

Ткніть носом у дослідження, де жінки егосїстичніші за чоловіків, бо мені здається, що якраз навпаки.

Хочеться багато чого написати, але думаю, що вас ні в чому переконаю. І ще у мене склалось враження, що ви просто не поважаєте жінок (по вислову, що "натомість жінка чоловікові крім сексу більше нічого толкового запропонувати не може")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ткніть носом у дослідження, де жінки егосїстичніші за чоловіків, бо мені здається, що якраз навпаки.

Імхо, не всіх, але стосується ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

доречі є знайомий, що пішов у декрет замість жінки, треба поцікавитись чи відпускає він її на пиво і чи віддає вона йому всю зарплату.

arnold%20woman.jpg\

то хто з них пішов у декрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене висновок один, я теж думав над таким вопросом і дійшов до того, що це все нерозуміння між чоловіками і жінками, більша половина жінок ще не доросли до високоінтелектуального рівня. Ну якщо взяти стосунки між чоловіком і жінкою, то у співвідношенні егоїстичності явно виграє жінка, жінка по своїй природі більш егоїстичніша за чоловіка, бо жінка завжди думає про себе адже вона продовжує життя, в 95 % випадків жінки наші хочуть щоб чоловік багато грошей приносив і щоб був зразковий сімянин і щоб сексуально удовлєтворяв, натомість жінка чоловікові крім сексу більше нічого толкового запропонувати неможе.

ну що за брєд...

якщо вам не попадались нормальні жінки, то це не означає правильність вашої точки зору!

Ткніть носом у дослідження, де жінки егосїстичніші за чоловіків, бо мені здається, що якраз навпаки.

Хочеться багато чого написати, але думаю, що вас ні в чому переконаю. І ще у мене склалось враження, що ви просто не поважаєте жінок (по вислову, що "натомість жінка чоловікові крім сексу більше нічого толкового запропонувати не може")

та можете написати я не проти, але факт остається фактом сучасна жінка не буде тримати чоловіка біля себе якщо він нормально не зароблятиме і не даватиме їй якісного сексу, навіть якщо будуть спільні діти, і це доводить те, що немає ніякого кохання і вищої матерії, а є лише людський егоїзм і чистий розрахунок задля власного комфорту і майбутньої сімї (потомства)

Жизнь то їжа, секс і гроші, так було, є , і буде...

Повірте, яке б не було велике кохання, але коли чоловік днями буде лежати на дивані, то ніяка жінка не триматиме його. З чоловіком потрібно жити або добре, або ніяк. Погано жінка і сама може прожити. Це саме стосується і чоловіків. У парі не може бути, що тільки хтось один старається.

Ви вважаєте, що жінки прикриваються лише тим, що продовжують рід.

Поки жінка "сидить в декреті", у неї немає ніякого ні кар"єного розвитку, тільки прибирання, варіння, підгузники, прогулянки. І всі ці обов"язки зазвичай залишаються на жінці і після виходу на роботу. І якщо навіть діло доходить до розлучення, то в мінусах залишається дружина, адже робота навряд чи в неї класна, бо з малими дітьми високооплачувану навряд чи знайдеш. Коли чоловік розвивався і будував кар"єру, то жінка доглядала за ЙОГО дітьми.

У вас якесь упереджене ставлення до жінок.

Ткніть носом у дослідження, де жінки егосїстичніші за чоловіків, бо мені здається, що якраз навпаки.

Імхо, не всіх, але стосується ^_^

остання стаття сподобалась, більш менш правдиво..

От якраз із останньої статті

"Мужчина-эгоист чаще всего имеет психологические проблемы: его себялюбие вызвано недостатком материнской любви в детстве, отсутствием своевременной реализации и т.д. (что аналогично естественному природному эгоизму маленьких детей). Но в принципе, пройдя эти с этапы с помощью другого близкого человека и получив всё упущенное, иная личность может развиваться дальше и преодолеть свой чрезмерный эгоизм. А вот для женщины, оказывается, эгоизм является скорее показателем здоровой психики.

Женский эгоизм – это проявление естественного для самок любого вида инстинкта заботы о потомстве, инстинкта сохранения вида. Материнский инстинкт — это не те действия, которые она осуществляет в отношении конкретного, родившегося у неё ребенка – этот инстинкт заставляет женщину заботиться о себе как о продолжательнице жизни. Столь сильно раздражающая многих мужчин гипертрофированная капризность женщин (упаси боже проголодаться, устать, попасть в неуютную обстановку) – это тоже проявление заботы о себе и о возможном потомстве. Ещё один момент, доводящий мужчин до исступления – женская расточительность. Но не стоит топать ногами – и это тоже способ позаботиться о себе, окружить себя изобилием, уютом и разными красивыми штучками…

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...