Перейти до змісту

Програма для монтажа відео


Andriy_L

Рекомендовані повідомлення

Хочу змонтувати відео, але яку програмку використати, не в курсі. Бажано, щоб була русифікована і проста в користуванні, щоб можна було легко обрізати відео, вставити мр3 файл, добавити туди фоток...

наперед дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хочу змонтувати відео, але яку програмку використати, не в курсі. Бажано, щоб була русифікована і проста в користуванні, щоб можна було легко обрізати відео, вставити мр3 файл, добавити туди фоток... наперед дякую!

якщо лише для таких цілей, то найпростіше - Аvidemux

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саме просто і з непоганою якістю Pinnacle studio навіть не останні версії

Підтримую, саме з Pinnacle studio починав вчитися монтажу. Все інтуїтивно зрозуміло. Пробуйте 10, 11 версію, далі більше наворотів - важче орієнтуватись

Окрім програми ще ПК не здохляк потрібний (хороший проц та хоча б 4Gb оперативки )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж за Pinnacle Studio - простий і зрозумілий інтерфейс, можливість добавляти фото, аудіофайли, багато різноманітних титрів, переходів між кліпами (кількість і якість переходів залежить від версії) та ін.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Окрім програми ще ПК не здохляк потрібний (хороший проц та хоча б 4Gb оперативки )

Якщо для обріати і прикрутити - то не дуже.

А от для конвертування!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Sony Vegas важко встановлюється, в мене не вийшло. Під час інсталяції прописується у купі папок регістрів, в вінду. Якщо перша спроба невдала то про другу можна і не думати:) Конкурент Вегаса - Прем'єр Про. В неті є туторіали і вникнути впринципі можна, але комп має бути відповідний графіці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раджу Sony Vegas 11

Раджу з самого початку себе привчати до хорошого софту, потім як буде треба ще щось змонтувати тут вже є деякі навички...

Одне що погано Sony Vegas часом підглючує, але це не дивно, от як би я цей софт купив тоді б можна було жалітись, а так, в цілому норм, все що мені треба там є.

До речі, ліцензійний вегас вартує огого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Video Editor Portable

Зрозумілий інтерфейс, багато ефектів, проста в користуванні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

поставив на закачку Pinnacle studio 11 але там пише що стає вона на віндовс ХР,wista, а на 7 - стане???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ulead VideoStudio 11 Plus - Вимагає найменше ресурсів, є багато доріжок, набагато простіше від піннакля. Підтримує Альфа-канал і багато іншого хорошого. Удачі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

В мене виникла нова проблемка...Почитавши отзиви я вибрав прогу Sony Vegas Pro 11. З допомогою ютубу розібрався більш-менш, як те відео обробляти. але от получилася в самому кінці проблема... я знімав відео на фотік в якого розширення відео 640х480 пікселя. Оригінал відео виглядає досить пристойно по якості, але коли пропускаєш його через Sony Vegas (обрізаю, + мр3 файл та різні дрібниці), треба його пропустити через рендер (File - render as). В результаті після рендерінгу якість відео дуже втрачається (пробував при різних настройках). Як зробити, щоб якість не втрачалася. або які настройки вводити...можливо хтось в курсі...дякую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я свого часу грався простенькою програмою Wondershare Video Editor ... Так як мав слабенький ноутбук, трохи получалось, пробував Sony Vegas Pro -- так в мене звук несходився, мені говорили що слабенький ноутбук. Відео робив з фотопарата нікон...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Сорри за назойливість, але Ulead VideoStudio 11 Plus працює з він7 х64, без проблем кодує, можна вибирати десятки форматів. І скачати можна багато де, важить чуть більше гіга, то з наворотами. В ній навіть весілля можна простенькі робити:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...пробував Sony Vegas Pro -- так в мене звук несходився, мені говорили що слабенький ноутбук. Відео робив з фотопарата нікон...

Частота кадрів рендерингу і відео з фотоапарата сходяться?

Наприклад, якщо фотік знімає 30-ть кадрів/сек то і рендеринг має бути на 30 кадрів/сек, не 29.97, інакше буде розсинхрон ближче до кінця відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Частота кадрів рендерингу і відео з фотоапарата сходяться? Наприклад, якщо фотік знімає 30-ть кадрів/сек то і рендеринг має бути на 30 кадрів/сек, не 29.97, інакше буде розсинхрон ближче до кінця відео.

Фігню якусь написав. За всякі любітєльські не знаю, а такі програми, як Вегас, Едіус і Прємьєр дозволяють мішати на таймлайні мох і болото, тобто як різні формати (аві, мпег, мов.....), так і різні фреймрейти (25р, 50р, 50і, 24р, 29,97р, 30р....). А при рендерингу у файла буде та кількість кадрів, яка вказана у властивостях самого проекту.

І взагалі, в структурі відеофайла є два потоки. Один - відео, другий - аудіо. Кількість кадрів за секунду в відео ніяк не впливають на аудіодоріжку

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще можна спробувати Windows Movie Maker. http://windows.microsoft.com/en-us/windows-live/movie-maker Це мабуть найпростіший варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я працював з софтом едоба так що я за едоб, ну це якщо щось суттєве потім робити, тим більше що при роботі в премєрі можна багато чого тягнути з афтеефектса а потім вже і там освоїтись,

ну це суто для плотненької роботи такої (серйозної)

огратись і вегаса хватить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...