Перейти до змісту

Луценко створює спецзагони ДАІ


snight

Рекомендовані повідомлення

Міністр внутрішніх справ України Юрій ЛУЦЕНКО підписав наказ про створення спеціальних загонів Державтоінспекції швидкого реагування.

Як передає кореспондент УНІАН, про це міністр повідомив сьогодні під час представлення нового начальника Управління МВС у Дніпропетровській області Олександра БОБИЛЬОВА.

За словами Ю.ЛУЦЕНКА, наразі наказ проходить експертизу в Міністерстві юстиції. Він висловив сподівання, що з 10 січня 2008 року наказ набуде чинності.

Ю.ЛУЦЕНКО уточнив, що спецзагони швидкого реагування ДАІ будуть створені у всіх містах-«мільйонниках» України. За словами Ю.ЛУЦЕНКА, співробітники спецзагонів отримуватимуть до 4 тис. грн. заробітної плати щомісячно, крім того, вони можуть розраховувати на премії.

«Затримав порушника на джипі – отримуєш 50 грн., на ”Лексусі” – 80 грн. За ”Жигулі” премії не передбачено», - зазначив міністр.

Ю.ЛУЦЕНКО наголосив, що настав час припинити ”бєспрєдєл” на дорогах та суворо карати порушників. Він сказав, що наразі розробляються нові законодавчі санкції за порушення правил дорожнього руху. Вони стосуватимуться керування автомобілем у нетверезому стані, проїзд на червоне світло світлофора ти виїзд на зустрічну смугу.

©

Чув що саме за ці порушення будуть забирати права... І ще за пішохідний перехід

В принципі воно правильно, порядок треба наводити, але треба систему штрафів вдосконалити для початку, і якби от ще пішоходів притягували до відповідальності за перехід дороги скрізь, і навіть зелений для автомобілів, як в центрі буває. Скоро побачим як воно буде. Думаю шо будуть такі спецзагони і до нас в "гості" заїжджати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так це правильно, але потрібно знати кого карати......... Ось тих хто "ЛИХАЧИТ" на дорогах тре ваще повбивати

Я ось наприклад осінню чинив мотоцикла...... Починив. І виїхав. я без прав, але ПДР добре знаю.. Одразу на повороті маршрутка мене підрізала, аби я був дебілом і не знав де тормоза тоб напевно я і мій пасажир лежали б в лікарні.... Отаких би я взагалі за решітку саджав би....

Теж було цим літом порушення проти двох мотоциклістів... Якийсь баран виїхав на зустрічну смугу щоб раніше в поворот заскочити, хоча він бачив шо там їде інший МТЗ, але ж БАРАН!!! то хлопці таке сальто в повітрі зробили шо ніякий режисер так би не зняв у фільмі!!!

????ОСЬ ЩО З ТАКИМИ РОБИТИ????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а меня лично убивают всякие дибилы на старых корытах, которые накопли на полугнилую шаху или восьмерку, еще через полгода подкопили и купили наклеек стритракер и Sparco и носятся как угорелые. а что такое светофор, дорожные знаки, разметка - слышали тока из сказок в детстве. Вот это БЫДЛО напрягает неподецки. ну и маршрутки конечно форэва. а люди у которых есть бабло на дорогие машины - они в большинстве своем не рысачат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а меня лично убивают всякие дибилы на старых корытах, которые накопли на полугнилую шаху или восьмерку, еще через полгода подкопили и купили наклеек стритракер и Sparco и носятся как угорелые. а что такое светофор, дорожные знаки, разметка - слышали тока из сказок в детстве. Вот это БЫДЛО напрягает неподецки. ну и маршрутки конечно форэва. а люди у которых есть бабло на дорогие машины - они в большинстве своем не рысачат.

100% згоден з тобою! Особливо добиває отаке бидло. якщо до маршруток ше так сяк можна привикнути і знати чого від них чекати, то бидло - абсолютно не передбачуване.

З.І. Радує що для Луценка Жигулі це не машина ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а меня лично убивают всякие дибилы на старых корытах, которые накопли на полугнилую шаху или восьмерку, еще через полгода подкопили и купили наклеек стритракер и Sparco и носятся как угорелые. а что такое светофор, дорожные знаки, разметка - слышали тока из сказок в детстве. Вот это БЫДЛО напрягает неподецки. ну и маршрутки конечно форэва. а люди у которых есть бабло на дорогие машины - они в большинстве своем не рысачат.

100% згоден з тобою! Особливо добиває отаке бидло. якщо до маршруток ше так сяк можна привикнути і знати чого від них чекати, то бидло - абсолютно не передбачуване.

З.І. Радує що для Луценка Жигулі це не машина ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

старые лахи под названием жигули или москвич старше 15 лет вообще на дорогах не должны появляться. по селам - пусть картошку возят.

но когда влазишь в пробку на один из мостов, едешь по ней часок, а потом доезжаешь до рухляди, которая стоит в крайней левой полосе и чинится - невольно вспоминаешь страны, где такие старые машины обложены налогом, который делает более выгодным покупку нового автомобиля, чем содержание старого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стара машина - не значить "гроб на колесах". Все залежить від власника. Стара машина в дбайливого власника може бути в кращому стані ніж 2-3 річна в руках того хто знає лише де кришка бензобака. Хоча, чесно кажучи, я за то шоб рухляді які тупо глохнуть намертво на світлофорах в міста навіть не пускали.... правда це реально коли лише ЧЕСНО і ДЕШЕВШЕ можна буде пройти техогляд, а не за N-шривень через всякіх дядьок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба зробити платним проїзд по основних дорогах, і тоді, ІМХО, "корит" там не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба зробити платним проїзд по основних дорогах, і тоді, ІМХО, "корит" там не буде.
Ну це не чесно... їхати всім треба, а нетільки тим хто може оплатити проїзд по платній дорозі. Є ж люди, які ледь на бензин нашкребти можуть, і то їдуть тільки в випадку крайньої необхідності.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діло зовсім не в "коритах" чи крутих тачках - все діло в водіях! Є досить багато бидла і серед людей з "крутими тачилами". Наприклад є купа синків багатих тат, яким правила пофігу! Бачив безліч разів розвороти на мості, гонки по зустрічній в центрі міста і т.д. Просто треба щоб всі учасники руху були в рівних умовах....і пішеходи і водії (пішеходів також немішало б штрафувати!!!) А на рахунок корит - людина купує ту машину яку має змогу купити, і вона для неї є найкращою ІМХО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

старые лахи под названием жигули или москвич старше 15 лет вообще на дорогах не должны появляться. по селам - пусть картошку возят.

но когда влазишь в пробку на один из мостов, едешь по ней часок, а потом доезжаешь до рухляди, которая стоит в крайней левой полосе и чинится - невольно вспоминаешь страны, где такие старые машины обложены налогом, который делает более выгодным покупку нового автомобиля, чем содержание старого.

Знаєш, є така приказка: Не учи меня жить, лучше помоги мне материально!

Так ось, коли наші "рядові" працюючі люди будуть заробляти так як і за бугром, ніхто не буде їздити на стареньких машинах. Ось у мене Жигуль Манєта, цього року їй буде 30, вона і за мене на багато старша, але як сказав шановний Hockins, машина у хорошому технічному стані.

Звичайно я б собі краще купив би якогось Ланоса чи Авео, але брати кредит, і віддавати всю мою зарплату на протязі 5 років, це вже перебор. А жити за що? Так що, коли в нас будуть зарплати і ціни відповідати співвідношеню як за бугром, тоді і новіших машин стане побільше... А цього не буде ніколи, для "рядових".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата:

"За словами Ю.ЛУЦЕНКА, співробітники спецзагонів отримуватимуть до 4 тис. грн. заробітної плати щомісячно, крім того, вони можуть розраховувати на премії."

Він би спочатку поцікавився б скільки ДАЇшник зараз на хабарях заробляє.ІМХО-значно більше 4000грн.Я б йому пропонував до 4000грн ЗП.додати ще 10років і "вовчий квиток" на все життя за хабаря.

"Затримав порушника на джипі – отримуєш 50 грн., на ”Лексусі” – 80 грн. За ”Жигулі” премії не передбачено», - зазначив міністр."

Тіпа водії джипів і лексусів не перебьють ту премію своїми "преміями".

Луценко як завжди БРЄДІТ як Троцкій. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З нашими водіями то треба блокпости робити на кожному кроці і перевіряти всіх без розбору бо вже (водії) охреніли зовсім, культури ніякої. Їздять як зі сраки вилізли - пяні, засрані, поворотів не включають ніби на раллі, чуть що зразу відносини виясняють.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гхм....

Черговий "сіпец".....

До попередньої мови: є в мене один знайомий. На "копійці" першого випуску (!). Колись з ним одних... ееее.... дуже забезпечених.... еее.... "митців" тра було догнати та зупинити (беха 7хх). Догнали та зупинили за 15 хвил. По Луцьку.

Так що - що корито, що коритоводій: бувають різні. (за містом - фіг би ми їх наздогнали :) )

А оті "сіпєцзагони", так то дійсно "загони". Замість наведення порядку робимо наведення видимості порядку у конкретно визначений час, та у конкретно визначеному місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

От читаю ваші пости і бачу що ви нормально мислете, і дійсно хочете щоб на дорогах був порядок!!!

Вся проблема в тому, що ДАІшники так не мислять. Ім порядок не треба, а нашо? Не буде порушників не буде премій. Спецзагони розформують зарплати не буде 4тис гр.

А на рахунок "корит", вік машини не має значення, головне хороший технічний стан вузлів та агрегатів, які впливають на безпеку руху. А дозвіл на експлуатацію транспортних засобів і корит дає те ж саме ДАІ. По принципу "заплатив і поїхав".

Мені здається що більшість ДАІшників взагалі не задумуються для чого потрібна їхня структура.

От якби учасників цієї теми зробити інспекторама ДАІ було б СУПЕР!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...