Перейти до змісту

Ярош звільнив Данильчука


Oli

Рекомендовані повідомлення

Керівництво “Правого сектора” в особі Дмитра Яроша прийняло рішення про припинення повноважень керівника “Правого сектора” Волинської області Павла Данильчука у звязку з незадовільною ситуацією в діяльності організації та внутрішньому стані обласного осередку. Про це йдеться у повідомленні на сайті «Правого сектору».

Виконувачем обов’язків керівника “Правого сектора” у Волинській області призначили Сергія Дружиновича.

До обрання нового керівництва “Правого сектора” у Волинській області діятиме організаційний комітет.

Нагадаємо, Дружинович керує ковельським осередком «Правого сектора» та балотувався у народні депутати на минулих парламентських виборах, зайнявши другу позицію по округу №21.

dada.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого б це ? Ніби добре зправлявся зі своєю задачею. Майдан весь пройшов... Чи може який новий бунт намічається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.volynpost...pravym-sektorom

Із власних джерел ВолиньPost вдалося дізнатися, що Данильчука усунули за «не підконтрольність». Йдеться про те, що активісти «Правого сектору» із ним на чолі їздили у рейди та бралися за справи, які, очевидно, «не сподобалися» центральному проводу

Йдеться зокрема про припинення нелегального видобутку бурштину у Маневицькому районі. Нагадаємо, там активісти тимчасово зупинили добування «сонячного каменя» на гектарах угідь.

Також не сподобалося центральному керівництву те, що Данильчук підняв тему «волинського Межигір’я».

коментар з volynpost...

Лучанин Сьогодні, 00:19

І новий мерседес за часи майдану " придбав" і квартиру.Та ще й мзду збирав злигавшись з бандюками.

Молодці , що розібралися хто такий Данильчук. Сфотографувався з автоматом на березі моря і розповідав про свої подвиги на Сході. Та виявлялося, що в цей час був у Луцьку та на дачі Януковича біля моря. Ще багато розкажуть про його "подвиги".А то він просто всіх залякував та закривав роти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В статтi про видобутку бурштину цiкава фраза

«Цікаво те, що коли ми виявили іншу групу видобувачів, то поряд із ними були представники волинської «Самооборони». Утім невідомо, чи їх теж викликали місцеві, чи вони були разом із злочинцями», - заявив представник «Правого сектору».
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В маневичах добувають бурштин під знаменами Правого Сектору. І це вже майже рік... і прям тільки пару днів як узнали. Видно спалились по саме неможу, ось і почали типу самі себе закривати. Блін як же розчарував той правий сектор... одні воюють і гинуть як герої. Інші в тилу грабують... у свого ж люду...

Знаю, що там в осени була пожежа. То лісничі приїхали тушити с помпами і чуть під кулі не попали, бо їх сприйняли за конкурентів. Охорона всього того безладу представлялась Правим Сектором. Простий люд казав, що ще злітка до Правого Сектору звертались з проханям розібратись. А тут пару днів як узнали про видуботок. Дуже смішно =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коментар з volynpost... Цитата Лучанин Сьогодні, 00:19 І новий мерседес за часи майдану " придбав" і квартиру.Та ще й мзду збирав злигавшись з бандюками. Молодці , що розібралися хто такий Данильчук. Сфотографувався з автоматом на березі моря і розповідав про свої подвиги на Сході. Та виявлялося, що в цей час був у Луцьку та на дачі Януковича біля моря. Ще багато розкажуть про його "подвиги".А то він просто всіх залякував та закривав роти.

Дуже давно чув таку інфу. Ще десь влітку. Там таке бабло крутилося - що ппц..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сподіваюсь структура очистить себе і не стане "ОПГ" . Бо багато людей з організації і справді воюють за Україну. І в таких структурах має бути залізна дисципліна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про бурштин і Самооборону: наші хлопці їздять та накривають ці точки вже півроку, все знімають, здають у міліцію як засоби виробництва, так і сам бурштин, акуратно це все оформлюючи. У хлопців є фотки, коли вони тримають у руках "свіжопригнану" іномарку, але - потримали і здали.

А ось що мене вразило - "ПС привіз на конференцію невеликі шматки бурштину". Фігасобі... отак взяли і привезли з місця злочину на кілька тисяч гривень "товару". А про долю всього іншого, що вони там "конфіскували" можна лише здогадуватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще одна війна за п'єдестал "самих патріотів" перед локальними виборами

по всіх фронтах пішли...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я про "Самооборону"громаду луцька та "Правий сектор" ну і ще одних, але не називатиму щоб ти не нервувався :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти про Дружиновича і Данильчука?

Ні... там все по круче. Ярош і його ПС, непідконтрольні частини ПС, Азов і Білецький під патронатом Авакова, Самооборона.... Всі ці структури зара можуть почати гризти друг другу горло. Я мовчу про батальйоны. І стару гвардію влади яка з криміналом в одному руслі. І думаю старий кримінальновладний бізнес також буде рвати владу і бистро себе перекрасить в патріотів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Істинне ,,ліцо,, Данильчука проявилось. коли він конкурував із Лапіним, розчищаючи дорогу Констанції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я від самого початку знав що ПС це бандити в піджачках.

а от по Самообороні треба дивитися і наглядати за ними.

Але в будь-якій організації є нормальні люди і ті які мають свої інтереси які відрізняються від основних організації. Тому просто треба таке присікати або ненадавати підтримку, тоді вони самі зрозуміють або просто зникнуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я від самого початку знав що ПС це бандити в піджачках.

а от по Самообороні треба дивитися і наглядати за ними.

Але в будь-якій організації є нормальні люди ...

Не втримався

У нацистів теж нормальні люди були, в партії і в керівництві.

Наприклад, Гітлер: ветеран 1ої світової, з корупцією боровся, не пив, вегетаріанець, захисник тварин, талановитий художник, врешті решт турботливий чоловік і вірний друг...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Істинне ,,ліцо,, Данильчука проявилось. коли він конкурував із Лапіним, розчищаючи дорогу Констанції.

три чоботи пара.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не є "фанатом Данильчука, і не збираюсь захищати, або обвинувачувати його чи ПС, у всіх бідах, у яких звинувачують осередок. Але дивно виходить..... Справу закінчено( читай, влада сформована), і (дивні тенденції), почалося гразюкополивання. До поки був Майдан в Луцьку, формувалась влада, проводились мітинги, дії ПС , Самооборони, всіх влаштовували. Зараз почалося... Скажіть люди добрі, як це розуміти? Людина не ковбаса, раптом не марнується, то що, на протязі року ніхто нічого не бачив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Звісно не бачили... тому що є щирий люд який зі сльозами на очах кричав "Слава Україні" а є "предпреімчівиє" рібята які хитро відповідали "Героям Слава" і ловили свій шанс на хвилі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Данильчук в розрізі виборів став не той. Хоча він мені запам'ятався лише сценою із Башкаленком на Театральному майдані і невдалим наїздом на якогось мусора з дорогим годинником в облуправлінні МВС. Це я за Данильчука а не за ПС. Як на мене, він слабкий лідер, треба такого як Музичко, царство йому небесне. Тоді я б хоча б був би впевнений що бурштин міняють на зброю. Так що не нада гнать на ПС, женіть на Данильчука, на ньому всі собаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...