Перейти до змісту

Очки для работы за компьютером.


gen552

Рекомендовані повідомлення

звичайно допомагають

якщо зір був поганим – відновлюється

а якщо був 100% – починаєте бачити як сокіл

P.S.: по секрету скажу, що для кращого ефекту купувати потрібно нові щотижня й молитися за здоров'я того чувака що приносить вам їх в офіс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В офис никто ничего не приносит. Глаза устают и болят. Уже давно. Перерывчики уже не помогают. Вот и спрашиваю, есть ли от них толк. Знакомый, у которого плохое зрение, носит очки (не обычные, естественно) с антибликовым покрытием. Мне советует обычные, с антибликовым покрытием.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

перерви і зарядка для очей

якщо зовсім біда – капельки для зволоження, вітамінки для очей

накрайняк моркву ніхто не відміняв

але то все для слабаків :) нормальні пацани купують окуляри для роботи за комп'ютером і жеруть кактуси перед монітором щоб "погані хвилі" боялися

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

накрайняк моркву ніхто не відміняв

В глаза втыкать? :)

в жопуректально

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний з Соромітником, зарядка для очей, перерви ось і все. В свій час мій кум( веб-дизайнер), з рік користувався чудо-окулярами. Як результат - окуляри +2. До речі, як жарт про моркву - хтось бачив зайця в окулярах?)) А як що серйозно, то чув що морква допомагає в відновленні зору.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, морква дозволяє втрачати зір повільніше :)

а реально, ніщо не зупинить людину в прагненні зіпсувати свій зір

окуляри допомагають – багато людей клялися... заходять раз на тиждень в офіс

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу свої дати на деньок, два, потестити. Не з самих дорогих, ну і не ті що по офісах носять. Більш менш з орієнтуєшся, потрібні вони тобі чи ні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напорядок важливішим є налаштування яскравості і контрасності монітора,

створення нормального робочого місця: джерела світла за спиною і зверху, а не за монітором, висота на якій знаходить монітор, вершок монітора не повинен бути вище 5 см від рівня очей, в ідеалі нище або рівно рівню очей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давно вже в минулому crt монітори які випалювали роговицю) Краще взяти звичайні з діоптріями, якщо зір погіршився, або лінзи, попередньо проконсультувавшись в спеціаліста.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

може, якщо є можливість, всетаки монітор людський купити ? За монітором проводжу доволі таки багато часу, очі якщо й починають боліти, то лише коли у вихідний довше майже цілий день за компом. Для прикладу, колись, коли в мене був ЕЛТешний Самсунг, ходили на Батлфілд з друзями раз в тиждень погамати, тоді тільтки зьявились перші ТФТшні монітори, й в комп клуб поставили нові й звісно дешеві монітори, то в мене за дві години в клубі, очі почали *вилазити* так, як за цілий день вдома не *вилазили*. Думаю, якщо монік дешеве лайно, то ніякі окуляри не допоможуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хотів написати саме те що пише MANJAK11

Окуляри захищали в свій далекий час від опромінення. взагалі хтось може не знав, а я намагався про це не думати :), - доведено що сидіти довго мордою перед кінескопною трубкою сприяє імовірності появу раку головного мозку. аля малопотужний собі такий ренген.

Для ЖК ті окуляри для власного заспокоєння.

ПРОСТО КУПІТЬ СОБІ МОНІТОР ! БЕРЕЖІТЬ ОЧІ ! якщо працювати доводиться багато не шкодуйте гроші.

Часто густо (майже завжди) в фірмах економлять на працівниках і купують найдешевші монітори. Якщо вас таке спіткало і домовитись із начальством не можна - на фірму присуньте свій монітор і користуйтесь. благо зараз є дуже багато б/у моніків які класно показують і дуже мало коштують. не купуйте собі лед підсвіток і дуже сильного контрасту. для реклами це добре а от очі різати будуть. зараз це струя.

я собі взяв отакого

Samsung-971P-2.jpg

700-800 грн з гарною гамою монік і очі не втомлюються

http://olx.ua/list/q-971P/?search%5Border%5D=filter_float_price%3Aasc

у свій час кілька років тому коли був новим коштував десь 400 зелених.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про моркву, це дезінформація, придумана під час 2 світової англійцями. Вони суттєво поліпшили обладняння що дало змогу краще збивати літакі вночі.

Хороший монітор, відстань до нього, розташування, навколишнє освітлення розсіяного типу, це запорука здоровя очей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про моркву, це дезінформація, придумана під час 2 світової англійцями. Вони суттєво поліпшили обладняння що дало змогу краще збивати літакі вночі.

Невеличке уточнення:

Если вы едите морковь, как кролик Багз Банни, она не спасёт вас от очков, если имеются проблемы со зрением. Бета-каротин, который содержащийся в этом овоще является предшественниками витамина А, необходимого для производства пигмента родопсина, который улучшает остроту зрения в помещениях с плохим освещением. Вывод таков: у нас не будет орлиного зрения, мы просто будем видеть немного лучше в темноте.

А щодо пілотів літаків..

Это началось во время Второй Мировой войны. Союзники изобрели прибор ночного видения и стали совершать бомбардировки ночью. Но чтобы сохранить секрет, они пустили "утку", что летчиков усиленно кормили морковью. Но на эту "удочку" попались не только немцы, но и соотечественники-британцы. Затем этот миф распространился по всему миру.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...