Перейти до змісту

Що американцям розказати про Луцьк


Forever Autumn

Рекомендовані повідомлення

Якщо іноземці в живу хочуть побачити велич міста Луцька
не потрібно перегибати палку, а то як в Ільфа і Петрова з Нью-Івасюками щоб не вийшло. :) І з Луцьким замком обережніше, бо руїни то одне, а коли половина замку обкладена новою чуть не клінкерною цеглою, це вже зовсім інше, добре що пінопластом по верху не додумались. Рівень сраки в голові зашкалює. За таке я б позбавляв даний організм звання людини. Їдеш по Словаччині: замок-замок, руїни замку - руїни замку. Руїни акуратно укріпляють бо вся цінність в них. В Празі величезне Старе місто, десь як пів Луцька і в жодному будинку ви не знайдете склопакетів, пінопласту - все практично автентичне. Через це жити в таких будинках дуже некомфортно, холодно і порівняно не дорого, не дорожче сучасної багатоповерхівки на районі, не зважаючи на центр і туристичну принадливість.

Я б написав, що тут живе дуже багато людей, які ненавидять свою країну і свою землю, написав би про одну з найбільших корупційних систем в світі, показав середньовічну систему ЖКГ. Це було б цікаво і дехто б дійсно можливо б захотів сюди приїхати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5. етномузей в Сирниках (якщо про Клєвань заговорили)

Ви тошка неуважні або ж необізнані (перепрошою)

це музей скансен - себто музей під відритим небом який знаходиться у смт.Рокині

літом там можна добре час провести і якщо знати як пройти то там є як свої кажуть маленький водоспад (дамба)

також якщо є бажання можна домовитись із місцевими музиками будуть вам народні пісні

кухня народна там теж присутня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5. етномузей в Сирниках (якщо про Клєвань заговорили)

Ви тошка неуважні або ж необізнані (перепрошою)

це музей скансен - себто музей під відритим небом який знаходиться у смт.Рокині

Саме так, дякую, але думаю що ТС мене зрозуміла правильно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна додати,що Луцьк був другою столицею Великого Князівства Литовського і центром Волині,яка,охоплювала величеньку територію.

Найбільша танкова битва у ВОВ була в р-ні Дубно(зараз про це приємніше писати,бо цю битву комуняки програли завдяки стратегічному і тактичному "генію" Жукова,там також і Тараканівський форт.

Можна написати про Луцький(Брусиловський) прорив.

Битва під Берестечком.

Зимнівський монастир.

В нашому місті бував Петро-1,який наказав переплавити дзвони(з дзвіниці біля замку) на гармати.

Про церкву в Піддубцях(є історія,що церкву там збудували помилково,бо Катерина 2-га наказала збудувати в Підубцях церкву,але таких селищ тоді було 2,ніхто не наважився спитати в якому саме селищі будувати і збудували в обох однакові церкви).

Звісно про Лесю Українку.

Про Стравінського,який родом з Волині.

Про наш Волинський хор.

Ще,може хтось згадає,вроді якийсь з зірок НХЛ народився чи ріс в Луцьку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Осінню було весілля родички. Одна подружка привезла з собою америкоса Бена, який будує студентські містечка в Штатах. В мене задачка стояла схожа, провести екскурсію і реально за 25 хв. вони отримали кучу позитиву: заїхали до замка, потім до кірхи, потім до будинку архітектора, потім незначай заскочили до старої апеки і зайшли в Маску, проїхались по Волі, заїхали на вокзал. Луцьк їм сподобався:) А я спеціально хотів щоб в них залишилось максимум позитиву, щоб він не розбився об совок.

Ви їдете в Дрогобичув - це найглухіші місця Польші кордон з нами: хатки невеличкі але охайні, подвір'я прибрані, узбіччя підстрижене, ліс розчищений (можливо на брикети, може перероблений на компост), навіть будівництво доріг, розв'язок планується так, щоб бути максимально охайним, берется постійно до уваги вигляд з боку. Заїжаєте через Угринів і відразу по узбіччях хобта перегнила і понеслось(. Тому у бажанні здивувати іноземця важливо не перегибати палку. Все що треба знати про країну, він вже побачив по узбіччях, дорогах, лісах і думки там невеселі. А ще вони прекрасно знають про нашу корупцію. Як їх кривить від цього.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Хто з вас часто водить екскурсії..помітила таку штуку:

коли приїжджає народ у місто (музиканти, художники, організатори, американці, місцеві, білоруси, словом, всі-всі хто тільки може), ці чужі нашому місту люди здатні привернути увагу до таких приємних дрібничок, на які чомусь ніколи не звертаєш увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на жаль більша частину лучан взагалі не цікавляться історією міста і не орієнтуються у ньому. ще замок знають де він, а от про єдину вежу нижнього (окольного) замку - знає не так то і багато лучан, я вже не кажу про інші - не менш цікаві місця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на жаль більша частину лучан взагалі не цікавляться історією міста і не орієнтуються у ньому. ще замок знають де він, а от про єдину вежу нижнього (окольного) замку - знає не так то і багато лучан, я вже не кажу про інші - не менш цікаві місця

Скажу відверто - наше місто тим знанням і бажанням знати аж ніяк не сприяє. Вежа окольного замку - окей. А яктуди зайти? А ніяк! Так само як і стіна нижнього замку -а як до неї дістатися? А ніяк!

Не ходять, того й не знають.

Я не хочу відмазати тут їх, а просто наїхати на таку хвальону на бамажках "турорієнтацію" міста

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на жаль більша частину лучан взагалі не цікавляться історією міста і не орієнтуються у ньому. ще замок знають де він, а от про єдину вежу нижнього (окольного) замку - знає не так то і багато лучан, я вже не кажу про інші - не менш цікаві місця

Скажу відверто - наше місто тим знанням і бажанням знати аж ніяк не сприяє. Вежа окольного замку - окей. А яктуди зайти? А ніяк! Так само як і стіна нижнього замку -а як до неї дістатися? А ніяк!

Не ходять, того й не знають.

Я не хочу відмазати тут їх, а просто наїхати на таку хвальону на бамажках "турорієнтацію" міста

все правильно - точно так само як і підземелля під костьолом - місто ним не займалось ніколи і не планує, а це ж шедевр архітектури + пам"ятка історії

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...