Перейти до змісту

Мда...


HWman

Рекомендовані повідомлення

а в цієї фірми замовляють для сбу

http://www.atncorp.c.../atn-sizzle.mp4

http://espreso.tv/ne...oho_obladnannya

чесно скажу, мало довіряю таким чисто компютерним роликам, де цілі взяті з комп ігор

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух які ви всі тут злі.

Маленько не подобається те, що всілякі кнопочки підписані на російському... Правда радує те, що фото - лише рендеринг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба хорошого технаря, як на мене перша частина відео дуже сумнівна, особливо принцип створення єлектромагнітного поля вибухівкою,

так таке можна зробити, якщо заюзати блок аес)

якби все було так просто, то б такі штуки зараз би використовували обидві сторони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба хорошого технаря, як на мене перша частина відео дуже сумнівна, особливо принцип створення єлектромагнітного поля вибухівкою,

так таке можна зробити, якщо заюзати блок аес)

якби все було так просто, то б такі штуки зараз би використовували обидві сторони

Скоріше за все основний принцип полягає у роботі МГД генератора:

Десь в мережі бачив відео де за допомогою їх били в землю штучними блискавками які генерував мгдг від вибухів вибухівки, пам'ятаю цифри були дуже вражаючими... ой навряд чи зараз вже пригадаю як називалось те відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дивно, чому тоді не використовують, радіус малий чи ще якісь труднощі реалізації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

треба хорошого технаря, як на мене перша частина відео дуже сумнівна, особливо принцип створення єлектромагнітного поля вибухівкою,

так таке можна зробити, якщо заюзати блок аес)

якби все було так просто, то б такі штуки зараз би використовували обидві сторони

"учите матчасть..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як на мене перша частина відео дуже сумнівна,

"як на мене" слова які виражають власну думку

"учите матчасть..."

гуру матчасти,

поясніть чому не використовують, якщо все так просто?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...