Перейти до змісту

Монетизація YouTube


nickel

Рекомендовані повідомлення

Підкажіть як монетизувати свій канал, які там підводні камені і т.д. Бо надоїло вже той хлам в Гуглі перебирати, по аналогічному запиту, з неробочими варіантами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

Заходиш в менеджер відео, зліва в меню - Канал - Монетизація - зелена цяточка на монетизації. Єдиний підводний камінь - це країна акаунту в розділі Дополнительно. Якщо стоїть Україна, то для монетизації треба якась кількість переглядів і підпищіків. Якщо того нема, то функція не активна. Тому я поставив Німеччина і все активізувалось і працює. Потім в менеджері на всі свої відео ставиш галочку Заработать с помощью объявлений .

Далі реєструєшся в AdSense з реальним іменем і адресою. Через якісь час (місяць-два) на ту адресу і ім'я приходить паперовий лист з Пін-кодом, який вводиш в АдСенс і остаточно реєструєш свій акаунт. Виводяться гроші від 100 доларів. Але щоб заробити хоча б ту сотку, за моїми підрахунками, треба біля двухсот тисяч переглядів. Мій канал за півроку заробив десь доларів 6 )).

Не знаю з якого дива, але після реєстрації в AdSense, мені на рахунок капнуло 100 доларів (якісь бонус за реєстрацію, чи що). Я їх вирішив вивести. Десь через місяць прийшов чек в поштову скриню на моє ім'я. Ще півтора місяця Приват його обробляв і потім за мінусом комісії кинув гроші на віртуальну картку.

Не знаю чи буде якісь бонус на свіжий канал, бо моєму каналу до монетизації вже було 5 років, більше 100 завантажених відео і більше 300 000 переглядів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую. Все так і робив, але коли натискаю синю кнопку "Увімкнути монетизацію", то вона стає голубою і все, ніяких змін, заходжу ще раз в налаштування каналу, і знову синя кнопка "Увімкнути монетизацію". А сьогодні ще щось накльопав, що країна постійно збивається на Україну, хоча до цього стояла Великобританія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буквально тиждень тому монетизував канал сину. Все пройшло. Все зелененьке, біля відео в менеджері з'являється значок $.

А країна точно вибрана у вкладці Дополнительно? чи знизу сторінки, там де Мова, Країна... Там в мене теж Україна стоїть.

Ще така мисля, шо може в провайдері діло, може він там передає якісь дані про місце перебування? В мене еірбіт.

yurgen, і навіть не похвалився своїм каналом...

канал yurgen1111 . Але там сильно нема чим хвалитися. 70% переглядів - це два відео з більше сотні завантажених))

це з революції

і це давнє, колись розійшлось по всяким сайтам приколів

http://youtu.be/J8VD...-rqjNJboNVQSTVQ

Заходьте, підписуйтесь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А країна точно вибрана у вкладці Дополнительно?

Де така вкладка, щось не бачу?

Вже знайшов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чисто для самоосвітченості :

1 Чи *капають* просмотри, якщо відео вставляєш на сайт, типу нашого форуму ?

2 Ну й друге питання випливає з першого : чому деякі забороняють свої відео вставляти(дивитись) на сайтах (форумах) ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чисто для самоосвітченості :

1 Чи *капають* просмотри, якщо відео вставляєш на сайт, типу нашого форуму ?

2 Ну й друге питання випливає з першого : чому деякі забороняють свої відео вставляти(дивитись) на сайтах (форумах) ?

1)звичайно капнуть

2)там є налаштування приватності і там це все налаштовується

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чисто для самоосвітченості :

1 Чи *капають* просмотри, якщо відео вставляєш на сайт, типу нашого форуму ?

2 Ну й друге питання випливає з першого : чому деякі забороняють свої відео вставляти(дивитись) на сайтах (форумах) ?

2)там є налаштування приватності і там це все налаштовується

я не питаю *як*, я питаю *чому*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А країна точно вибрана у вкладці Дополнительно?

Там взагалі США стоїть, навіть не пам'ятаю, коли я це виставляв. Але монетизація не включається :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я буквально тиждень тому монетизував канал сину. Все пройшло. Все зелененьке, біля відео в менеджері з'являється значок $.

при реєстрації в AdSence в розділі Информация о веб-сайте

Чтобы использовать продукты AdSense для монетизации своего сайта, необходим доступ к редактированию исходного кода страниц, на которых вы хотите размещать объявления.

ссилку потрібно давати на свій канал youtube? (такого формату --https:// www. youtube.com/ channel/-------------------------

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yurgen за лайк дякую) але все ж підкажи за реєстрацію та якого формату лінк на сайт давати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

yurgen за лайк дякую) але все ж підкажи за реєстрацію та якого формату лінк на сайт давати)

Чесно кажучі, я реєструвався в адсенс більше ніж півроку тому і памятаю тільки, що це було ночью і я був троха випимши)))

Зараз в адсенсі я бачу, що до мого акаунту під'єднано канал URL в такому форматі www.youtube.com/user/yurgen1111

nickel, якщо в тебе на каналі нема чогось стратегічно-таємного, можеш кинути мені в лічку логін і пароль, я в себе спробую включити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, якщо в тебе на каналі нема чогось стратегічно-таємного, можеш кинути мені в лічку логін і пароль, я в себе спробую включити

Та на самому каналі взагалі одне відео і менше 400 переглядів за 2 роки, але логін і пароль скидати не буду, бо ж це єдиний аккаунт і ютуб і пошта і хмарний сервіс і телефон на Андроіді з усіма контактами.

В мене є підозра, що я забанений в АдСенсі, але не можу зрозуміти чому. До адсенса була підключена яндекс пошта і сайт на Народ.ру. Як взнати, хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Женя робить толкові уроки, скільки себе памятаю то все щось старається нове освоїти

бачив його відео коли він книжку прочитав називається "ютуб для бізнесу" от і відеоуроки випустив, книжка справді толкова всім раджу почитати і глянути уроки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи буде якісь бонус на свіжий канал, бо моєму каналу до монетизації вже було 5 років, більше 100 завантажених відео і більше 300 000 переглядів.

Скоріше за все це твій заробіток за 5 років, хоча хз, гугл просто так грошима не розкидається...

Дайте хтось торрент файл, не охота там реєструватись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи буде якісь бонус на свіжий канал, бо моєму каналу до монетизації вже було 5 років, більше 100 завантажених відео і більше 300 000 переглядів.

Скоріше за все це твій заробіток за 5 років, хоча хз, гугл просто так грошима не розкидається...

Дайте хтось торрент файл, не охота там реєструватись.

Вже скинув у л.с.

Невилика предісторія

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...