Перейти до змісту

Монетизація YouTube


nickel

Рекомендовані повідомлення

...как то так)

На скількі мені відомо - відомі блогери, у кого за 100 тис. підписчиків заробляють по 200-300 доларів в місяць, а тут в день... Єдиний спосіб існувати при таких цифрах - купувати трафік в гугла.

Хоча схиляюсь до варіанту - фейк, я теж можу відкрити ісходникі і там що завгодно написати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

...как то так)

На скількі мені відомо - відомі блогери, у кого за 100 тис. підписчиків заробляють по 200-300 доларів в місяць, а тут в день... Єдиний спосіб існувати при таких цифрах - купувати трафік в гугла.

Хоча схиляюсь до варіанту - фейк, я теж можу відкрити ісходникі і там що завгодно написати...

Как ты недооцениваешь ютуб)каких 200-300 в месяц ) ты о чём, народ вынимает кучу денех оттуда,тот же шарий с его количеством просмотров плючс минус 3-4 штуки баксов .По аналитику мне пофиг веришь ты или нет, понту мне сидеть рисовать,панты прогнать?а смысл??Я сам в шоке чесна гаваря обычно 700-800 в месяц , а тут сюрпарайз такой :_04:

P.S.

Цена за тысячу коммерческих просмотров от 5 до 10 баксов.Дальше сам наверное сможешь посчитать)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А від чого залежить ціна за 1000 переглядів? Бачив і 0.50 баксів, і 0.10 за тисячу, а 5-10 не бачив. drap, дай посилання на канал. Цікаво подивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю где ты видел 0,50))) Зависит от контента допустим за новости меньше за сериалы больше

juxfs.png

ссылку на канал не дам) "доброжелатели зафлаговали недавно 2 штуки :_37:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А від чого залежить ціна за 1000 переглядів?

Багато від чого, від контенту, від єкономічної ситуації в країні де тебе дивляться, від пори року, від ринку реклами, але головний фактор - якість контенту, якщо тебе дивляться, народу подобається, тоді звичайно ціни будуть більші.


Ось моя аналітика:

1f120215ce20d3d8e45d0eff06ec8140.png

Результат клопіткої праці на протязі практично року, абсолютно всі відео відзняті і змонтовані мною особисто.

Думаю підключити партнерку від AIR, у мене кулєга вже на них сидить близько року, каже що нарікань нема, заробіток близько 150-200 дол. в міс, правда у нього вже 7 сотень відео і десь коло 8 к підписчиків. Непогано як для пасивного доходу...

PS будь ласка не штурмуйте ПП з питаннями по цій темі, мені вже на ВК набридли якщо чесно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

HWman, друже без образ, але твої відео не цікаво дивитись.

Я нормально приймаю негативну критику, без цього у цій справі - ніяк.

А ось конструктивну - тільки вітаю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У тебе все погано і звук, і картинка, дикий суржик, клянчиш лайкі, ну і сама подача матеріалу усе в одну кучу фіг поймеш що кому хотів розказать, плюс до всього безпонтові відео на зразок "босяцький подгон" і розпаковок покупок :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Аккаунт Google ххххххх@gmail.com, в который вы вошли, не связан с активным аккаунтом AdSense (возможно, он находится на рассмотрении). Такой аккаунт нельзя использовать для получения прибыли от контента.

http://vk.com/google__adsense

https://productforums.google.com/forum/#!forum/adsense-ru

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А які ще канали можна до адсенса підключити крім ютуба? Наприклад сторінку в фейсбуці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...как то так)

На скількі мені відомо - відомі блогери, у кого за 100 тис. підписчиків заробляють по 200-300 доларів в місяць, а тут в день... Єдиний спосіб існувати при таких цифрах - купувати трафік в гугла.

Хоча схиляюсь до варіанту - фейк, я теж можу відкрити ісходникі і там що завгодно написати...

Как ты недооцениваешь ютуб)каких 200-300 в месяц ) ты о чём, народ вынимает кучу денех оттуда,тот же шарий с его количеством просмотров плючс минус 3-4 штуки баксов .По аналитику мне пофиг веришь ты или нет, понту мне сидеть рисовать,панты прогнать?а смысл??Я сам в шоке чесна гаваря обычно 700-800 в месяц , а тут сюрпарайз такой :_04:

P.S.

Цена за тысячу коммерческих просмотров от 5 до 10 баксов.Дальше сам наверное сможешь посчитать)

Це основний дохід? Багато часу в день забирає у вас таке?

Блін раніше шарія дивився через цікавість і як він перекручує і маніпулює правдою і брехнею. А воно скотина просто заробляє ) все більше не буду його роліки навіть запускати. Ні цента )))) від мене не отримає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На авторский канал интересна глянуть было бы твой) Кидай в ЛС.

Ти свої не хочеш показувати, а на чиїсь хочеш подивитися.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це основний дохід? Багато часу в день забирає у вас таке?

Нічого просто так не буває, щоб вийти на такі цифри "білим" способом, то треба добряче працювати, але в деякий момент, настає пора, коли відача починає переважати вкладені сили...

Якщо починати тему відеоблога то варто починати зараз, з кожним роком конкуренція росте і вибитись стає все тяжкіше і тяжкіше.

Матеріалу в цій темі предостатньо для початку.

https://www.youtube.com/user/konoden/videos в копілку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть ті ж "сірі" відео треба обробити належним чином, щоб система контент айді їх не індентифікувала, потім ще треба грамотно написати опис відео, хоча б для машини і підібрати хороші теги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть ті ж "сірі" відео треба обробити належним чином, щоб система контент айді їх не індентифікувала, потім ще треба грамотно написати опис відео, хоча б для машини і підібрати хороші теги.

Ошибаешься , далеко не все нужно "обрабатывать", обрабатывать - это уже уникализировать тоесть обмануть робота ютубовского.Но рано или поздно всё равно обнаружит.Другой вопрос сколько денег до этого момента успеешь заработать :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіть ті ж "сірі" відео треба обробити належним чином, щоб система контент айді їх не індентифікувала, потім ще треба грамотно написати опис відео, хоча б для машини і підібрати хороші теги.

Ошибаешься , далеко не все нужно "обрабатывать", обрабатывать - это уже уникализировать тоесть обмануть робота ютубовского.Но рано или поздно всё равно обнаружит.Другой вопрос сколько денег до этого момента успеешь заработать :_08:

Але теоретично можна вставляти контент який не забитий в фільтри і ютуб його навіть не шукає, хоча і прав на контент у вас також не буде.

А вивід лаве який на ютубі? Які суми мінімальні і який холд чи інші часові умови на вивід. Раз в тиждень, місяць, квартал ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теоритически можна и аватар залить если правино сделать.На адсенсе вывод от 100 usd в месяц на партнерках от 10

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теоритически можна и аватар залить если правино сделать.На адсенсе вывод от 100 usd в месяц на партнерках от 10

Непогано. Сам змушений 60 днів чекати кошти які заробив. Якщо буде можливість виводити з ютуб на вебмоней треба буде спробувати трошки там грошиків підняти. Головне, щоб при виводові не була значна сума і ніхто в ручному режимі ак не перевірив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Якщо все так погано, то чому все ще слідкуєте?

можна ссилку в ЛC?

Є у підписі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 місяців потому...

Сьогодні видивився в рейтингу топ 100 каналів ютуба, два українські канали однієї сім'ї, які малий дивиться. Від побачених цифр, трішки укуїв. Взагалі у них 4 канали.

http://socialblade.com/youtube/channel/uccarthvtvauzfajflyet_gg

http://socialblade.com/youtube/channel/uc_8pad0qmi6_gpe77s1atgg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...