Перейти до змісту

Монетизація YouTube


nickel

Рекомендовані повідомлення

Хлопці, можете показати свої канали на youtube або інші цікаві Волинські канали, тобто дати ссылки ?

...просто, хотілося би, подивитись що цікавого на youtube мають наші Волиняни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

Хлопці, можете показати свої канали на youtube або інші цікаві Волинські канали, тобто дати ссылки ?

...просто, хотілося би, подивитись що цікавого на youtube мають наші Волиняни.

з нового року відкрию канал, все домалюю і допрацюю, покажу як і чим електронщіки займаються у вільний час

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, можете показати свої канали на youtube або інші цікаві Волинські канали, тобто дати ссылки ?

...просто, хотілося би, подивитись що цікавого на youtube мають наші Волиняни.

Як тільки монетизую :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Увесь Датагруп? о_О

В ДГ все нормально, сам на ньому сижу і ніяких нарікань немає. На свій канал добавив пару відео ще раніше і забув (точніше забив). Цю тему побачив, дай, думаю, перевірю. Накапало 6,22 $, якби займався то можна щось і заробити. Тільки не раджу скачувати і переробляти чужі відео, можна піти в бан).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже у ньому, не знаю за що і відколи, але вже там.

Основна причина - порушення авторських прав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вже у ньому, не знаю за що і відколи, але вже там.

Основна причина - порушення авторських прав.

в правилах конкретно вказано що непорушувати авторські права не накручувати а саме головне робити цікаві відео,

читайте правила хлопці

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основна причина - порушення авторських прав.

В мене купа відео з "Совпадением со сторонним содержанием". Ютуб просто не дає його монетизувати. Є ще одне відео з використанням пісні Майлі Сайрус, то його не тільки не можна монетизувати, а ще й заблоковано для перегляду в Німеччині

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Основна причина - порушення авторських прав.

На моєму єдиному відео мої руки з кубиком Рубіка і жодної музики, жодного логотипа чи ще там чогось авторського. Тому це не про мене. Колись ursa шукав радянський кубик Рубіка і попросив викласти відео з ним. Жодних дій у АдСенсі з цієї пошти (читай аккаунту) не робив.

Ще у мене є сайт на Укозі, реєстрував його ще на Народ.Ру, коли він ще належав Яндексу. Разом з доменом, Яндекс видавав почту співзвучну назві домену. Цей сайт колись підключав до АдСенсу, тобто аккаунт в АдСенсі був прив'язаний до тієї яндекс-пошти. Той аккаунт забанили за кліки по платним ссилкам на власному сайті (зелений був, правил не читав, а коли прочитав, то сам написав в АдСенс, але бану не уникнув).

Маю ще одне припущення, колись АдСенс присилав купони на рекламу, я їх успішно продав. Чи було там з ними порушення варте бану не знаю.

Як взнати за що АдСенс забанив чи на пару з тим старим аккаунтом чи ще за якісь гріхи?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що заважає тобі створити новий аккаунт на ютубі і його вже монетизувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А що заважає тобі створити новий аккаунт на ютубі і його вже монетизувати?

Мабуть так і прийдеться зробити, але прийдеться на когось лєвого створювати, бо цей акк прив'язаний і до телефону і до домашньої адреси, а це не зовсім зручно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Женя робить толкові уроки, скільки себе памятаю то все щось старається нове освоїти...

Передивився більшу частину, майже нічого нового не дізнався для себе, але розкажує просто, типу, яка кнопочка за що відповідає... для новачка думаю саме воно.

Уроки знімались у 2013 рочі, деякий % інформації вже трохи застарів, але не багато.

До речі, за кадром говорить Эльдар Гузаиров, Попов певно просто тут як маркетингова фішка...

В цілому достойно.

Тільки не засмічуйте ютуб тими летсплеями, їх зараз валом - конкуренція страшна, вибитись не реально, хіба що суто для себе вивантажувати, щоб потім молодість згадати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
  • 1 місяць потому...

У меня 40 )) но то канал такой фановый. А вообще есть много партнерских программа, которые дают больше чем ад сенсе и выводить можно не только 100 баксов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вообще есть много партнерских программа, которые дают больше чем ад сенсе и выводить можно не только 100 баксов...

Певно це якісь сумнівні кантори, так як партнетка передбачає співпрацю з гуглом,

Повноцінна партнерка не тільки оптимізовує показ реклами, а відповідно і збільшує прибуток, навчає як заробляти більше, розкручує як канал так і його окремі відео...

https://www.youtube.com/user/supportairio

Користуйтесь, доволі таки непоганий % корисної інформації.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю, що сталося, але мій канал щойно монетизували. Стоїть країна - Україна. Можливо для всіх українців стало доступно (легально). Перевіряйте.

Але в АдСенсі і досі - аккаунт відключений. Як я свої мульйони виводити буду?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а монетка включается?

Ок, а серед нас є ті, у кого кількість підписчиків за 100?

У меня есть пару каналу каналов с 900+ подписчиками) правда серые))

А вообще есть много партнерских программа, которые дают больше чем ад сенсе и выводить можно не только 100 баксов...

Певно це якісь сумнівні кантори, так як партнетка передбачає співпрацю з гуглом,

Повноцінна партнерка не тільки оптимізовує показ реклами, а відповідно і збільшує прибуток, навчає як заробляти більше, розкручує як канал так і його окремі відео...

https://www.youtube....er/supportairio

Користуйтесь, доволі таки непоганий % корисної інформації.

Вишу уже с пол года на партнёрках, никаких трудностей,вывод от 10 wmz :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а монетка включается?

Не зрозумів питання.

У меня есть пару каналу каналов с 900+ подписчиками) правда серые))

Що значить "сірі"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а монетка включается?

Не зрозумів питання.

У меня есть пару каналу каналов с 900+ подписчиками) правда серые))

Що значить "сірі"?

Не авторский контент :_04:

Всмысле зелёный знак доллара загорается или серый восклицательный знак.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всмысле зелёный знак доллара загорается или серый восклицательный знак.

Зелений бакс

А от з АдСенсом печаль-бєда:

Аккаунт Google ххххххх@gmail.com, в который вы вошли, не связан с активным аккаунтом AdSense (возможно, он находится на рассмотрении). Такой аккаунт нельзя использовать для получения прибыли от контента.

Ще пару днів зачекаю і тоді спробую прив'язати до якогось іншого ящика gmail.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

отакє сьогодні прочитав в прівєт24

Уважаемые Клиенты!

Для получения денег вместо Google-чеков необходимона странице Google AdSense в меню"Платежи" - "Настройки платежей" заполнить поля:

  • Вашу фамилию и Имя на латинском;
  • Название банка - PRIVATBANK;
  • SWIFT/BIC - PBANUA2X;
  • Номер счета - Номер карты ПриватБанка, на которую желаете получать перевод.

C 15.01.2015 года в ПриватБанке закрыта услуга по обналичиванию чеков в Приват24.

Для получения денег от компании Google и других зарубежных организаций, пожалуйста, используйте «SWIFT – платежи».

С Уважением, Приват24, Ваш живой интернет-банк!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У меня есть пару каналу каналов с 900+ подписчиками) правда серые))...

Надіюсь що вони не комерційні? Якщо комерційні то ризик що ютуб блокане великий.

Вишу уже с пол года на партнёрках, никаких трудностей,вывод от 10 wmz

А можна конкретніше що за партнерки?

Уважаемые Клиенты!

Для получения денег вместо Google-чеков необходимона странице Google AdSense в меню"Платежи" - "Настройки платежей" заполнить поля:

  • Вашу фамилию и Имя на латинском;
  • Название банка - PRIVATBANK;
  • SWIFT/BIC - PBANUA2X;
  • Номер счета - Номер карты ПриватБанка, на которую желаете получать перевод.

C 15.01.2015 года в ПриватБанке закрыта услуга по обналичиванию чеков в Приват24.

Для получения денег от компании Google и других зарубежных организаций, пожалуйста, используйте «SWIFT – платежи».

С Уважением, Приват24, Ваш живой интернет-банк!

Хто в тємє, той давно вже так зробив :_04: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://quizgroup.com/ например

Как это не коммерческие , а смысл мне лить тогда? По поводу страйков так их снять успешно можно. :_04:

отакє сьогодні прочитав в прівєт24

Уважаемые Клиенты!

Для получения денег вместо Google-чеков необходимона странице Google AdSense в меню"Платежи" - "Настройки платежей" заполнить поля:

  • Вашу фамилию и Имя на латинском;
  • Название банка - PRIVATBANK;
  • SWIFT/BIC - PBANUA2X;
  • Номер счета - Номер карты ПриватБанка, на которую желаете получать перевод.

C 15.01.2015 года в ПриватБанке закрыта услуга по обналичиванию чеков в Приват24.

Для получения денег от компании Google и других зарубежных организаций, пожалуйста, используйте «SWIFT – платежи».

С Уважением, Приват24, Ваш живой интернет-банк!

Получаю уже так месяца 4 , очень удобно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...