Перейти до змісту

Що принесе вашим дітям святий Миколай? Потрібна порада


murabura

Рекомендовані повідомлення

Що попросили ваші діти в листах до Миколая? Будете підлаштовуватись під бажання, чи щось своє? Мої попросили вертоліт на пульті, і трек Хот Вілс. Це влетить в копієчку нам, батькам.

Порадьте, що робити? Хочу купити щось дешевше, але щоб все одно іграшка була цікава. Але не знаю, що саме...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Ви почитайте ось тут http://board.lutsk.u...olai--dd-moroz/ можливо знайдете щось корисне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А Ви почитайте ось тут http://board.lutsk.u...olai--dd-moroz/ можливо знайдете щось корисне.

Дякую ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чую, що зараз ажіотаж навколо дерев"яних залізниць BRIO

Наприклад, уже 2 мамусі замовили у мене залізниці ось такого типу

41DHijou8jL.jpg

71Ag7fRj5dL._SL1500_.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чую, що зараз ажіотаж навколо дерев"яних залізниць BRIO

Наприклад, уже 2 мамусі замовили у мене залізниці ось такого типу

41DHijou8jL.jpg

71Ag7fRj5dL._SL1500_.jpg

а яка ціна такої залізниці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чую, що зараз ажіотаж навколо дерев"яних залізниць BRIO

Наприклад, уже 2 мамусі замовили у мене залізниці ось такого типу

Напишіть ціну, але відчуваю, що теж дорого буде, адже іграшка просто чудова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чую, що зараз ажіотаж навколо дерев"яних залізниць BRIO

Наприклад, уже 2 мамусі замовили у мене залізниці ось такого типу

Напишіть ціну, але відчуваю, що теж дорого буде, адже іграшка просто чудова

Так, дорого :( Такі набори орієнтовно 950 грн коштують

Найпростіші від 350 грн починаються

71ucbBrli9L._SL1500_.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене теж малий хоче хот вілси, але вони дуже дорогі. Теж ламаю голову, що подарувати малому 5 років.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене теж малий хоче хот вілси, але вони дуже дорогі. Теж ламаю голову, що подарувати малому 5 років.

Лего. Нехай сам машинки складає ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чую, що зараз ажіотаж навколо дерев"яних залізниць BRIO

Наприклад, уже 2 мамусі замовили у мене залізниці ось такого типу

Напишіть ціну, але відчуваю, що теж дорого буде, адже іграшка просто чудова

Так, дорого :( Такі набори орієнтовно 950 грн коштують

Найпростіші від 350 грн починаються

великі і маленькі між собою масштабуються?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені колись Миколай приносив подарунки Мілка,ті що з кружечками або мисочками...

А зараз я мрію про ось такий подарунок

84322-vyigrajte-blok-kinder-syurprizov.jpg

Чуєш,Миколай ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

великі і маленькі між собою масштабуються?

на скільки розумію, то так

Там ще є можливість окремо купувати залізниці, локомотиви різних видів. Тобто можна самому скласти з окремих елементів будь-яку залізницю

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В пошуках іграшок натрапила на таке http://happy-child.com.ua/eshop/good/detektor_lzhi_spy_gear_70320/

Детектор брехні!!! Особисто мені така штука вдома теж би пригодилась )))

В кого така штука є? Воно справді діє? Я би купила

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя мала замовила у Миколая чохол-книжку до свого Galaxy S, бажано білу, обійшов вчора півринку і Порт-Сіті, але не знайшов. Може хтось знає, де знайти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

"Наш" Миколай в ролі тата з мамою нарешті вже купили подарунок - Набор з двох роботів-трансформерів. Думаємо наш хлопець буде задоволений!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у нас сьогодні "попалили" діда Мороза. Хтось біля дверей підїзду повісив оголошення, що напишуть і вкинуть листа від імені діда Мороза до скриньки. А мала читати вміє(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меня старшая вообще в ступор ввела, на вопрос, что хочет на Новый год, ответила сестричку, я говорю, с этим напряг, сестричку никак, сказала "Значит мне ничего не нужно!" Вот и делай что хочешь...

С младшим вроде проще, подавай ему черепашек ниндзя, я готова закрыть глаза на их цену, но посмотрела на эти фигурки, мордахи у них всех злые, расстроилась, не знаю, угождать ребенку или букве психологии))).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С младшим вроде проще, подавай ему черепашек ниндзя, я готова закрыть глаза на их цену, но посмотрела на эти фигурки, мордахи у них всех злые, расстроилась, не знаю, угождать ребенку или букве психологии))).

Не у всіх, тим більше, якщо готова не зважати на ціну. Колись (більше року тому) нам купували в "Пелікані" 150грн/шт. Давно, правда було. Якісні та гарні.post-8000-0-90363700-1418753452_thumb.jp post-8000-0-66956300-1418753496_thumb.jp
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Lego завжди був одним з найкращих варіантів) Ще як варіант - настольні ігри чи енциклопедії. Я від них в дитинстві просто тащився. Хоча зараз покоління інше може бути)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

С младшим вроде проще, подавай ему черепашек ниндзя, я готова закрыть глаза на их цену, но посмотрела на эти фигурки, мордахи у них всех злые, расстроилась, не знаю, угождать ребенку или букве психологии))).

Не у всіх, тим більше, якщо готова не зважати на ціну. Колись (більше року тому) нам купували в "Пелікані" 150грн/шт. Давно, правда було. Якісні та гарні.post-8000-0-90363700-1418753452_thumb.jp post-8000-0-66956300-1418753496_thumb.jp

Я смотрела в "Чудо острове" или как он там называется в Порт сити, твои немного "милее" конечно, но там все злые, цена так и есть ОТ 150грн. Посмотрю в "Пеликане", спасибо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arven Rivendell, в Тигресі ще подивись тих черепашок! Але ідея подарунку Даші мені більше подобається ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Arven Rivendell, в Тигресі ще подивись тих черепашок! Але ідея подарунку Даші мені більше подобається ;)

Сделаю обход всех магазинчиков.

Насчет Даши.Ню, ню...нравится, Даша потешится, пока "подарок" не вырастет)))Так и с Лукой было, до года был самый любимый, теперь тоже любимый братик, но со спорами кто будет собирать игрушки, складывать вещи и т.п.)))))))Нее, такой подарок не практичный))))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот и делай что хочешь...

Чоловікові говорили :_07: Ну шуткую-шучю!! без образ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну як ваші діти? Задоволені?

Мої прокинулись десь о 6:30 ))), щоб подивитись на подарунки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...