Перейти до змісту

Запрошую бажаючих пограти в фінансову гру "Крысинные бега" Роберта Киосакі


Ksenija 173

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

Щоб зробити повну картинку у голові - завжди треба спробувати.

Розумний вчиться на помилках інших. Коли мене питають,який 3 ДЖ інтернет краще взяти в якусь місцевість- я раджу попитати сусідів- бо вже по любому хтось спробував і вибрав оптимальне.

Саме дороге в нашому житті-це не гроші, а час. Для чого його тратити .

ви тільки і вмієте що обісрати, прикро.

Не треба бути Кіосакі, щоб навчитися правильно та приязно подавати інформацію.

Як кажуть китайці- людині , котра не вміє усміхатися-не варто відкривати магазин.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я наприклад грала гру разів 15. Перший раз це було Кеш флоу Кіосакі, але мені він не пішов, бо там американська модель, трішки не для українського фін. ринку. Потім моя мама знайшла гру "Бізнес Геній", і тут мене унесло. Ефект для мене особисто прийшов десь на грі 7 напевно, там я вже не просто грала у цяцьку - а аналізувала, думала, рахувала. Не скажу що для мене відкрився новий світ, я ніби і до того це все розуміла. Але коли програла - відчула краще. Тепер як результат вже маю своє виробництво. Компаньона я знайшла саме на цій грі.

Тому люди думайте перед тим як писати. Бо замість того щоб поцікавитись детально, можливо і спробувати хоч раз, похвалити людину за ініціативу, вона ж хоче донести до вас щось хороше, щось хороше що вона відкрила у цій грі для себе - ви тільки і вмієте що обісрати, прикро.

ось саме таке ТС не написала - у неї в повідомленнях лише водичка, і створюється відчуття, що всі її досягнення та цілі - це купівля гри та отримання нових клієнтів - чи як там воно у цій схемі називається.

якщо людина хоче поділитись і є чим - вона ділиться, якщо людина хоче впарити щось, те, що вона сама не осягнула до кінця - тоді пишеться багато пустого тексту, не закріпленого нічим, крім теорій.

все просто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і бачу, як Ахметов, Джобс, Цукерман... ой, ну нехай, Мартиняк, Бровін... грали в такі ігри, беред тим, як створити успішний бізнес)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хіба не краще почитати книжку по економіці чи історію якихось бізнес проектів? Чи вже на тренінг який записатись...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

супер мега погляди. Багато всіх розумних і кожен відстоює свою думку!!! А деколи ще й обзиває інших.

Як кажуть практики: "Енергія грошей на всіх сходить однаково! Одні дозволяють собі бути багатими, інші долають перешкоди які самі видумують."

а це відео, для ще цікавішого моря думок для бізнесу і для себе)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо хтось хоче вам розказати, як заробив мільйон і бере за це гроші - означає, що він заробив його за ваш рахунок.

(самапридумала)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і бачу, як Ахметов, Джобс, Цукерман... ой, ну нехай, Мартиняк, Бровін... грали в такі ігри, беред тим, як створити успішний бізнес)))))))

для пострадянських країн успішний бізнесмен в свій час мав грати не в монополію а в наперстки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мдя, відповіді, я так бачу, і не дочекаюсь. Вангую відповідь типу "спєрва дабєйся".

Якщо хтось хоче вам розказати, як заробив мільйон і бере за це гроші - означає, що він заробив його за ваш рахунок.

(самапридумала)))

Анекдот такий є:

В місті проводять лекції "Як заробити сто тисяч".

Лектор зібрав аудиторію і каже: - Зараз я вам розкажу, як заробити сто тисяч. Все дуже просто. Скільки вас тут зібралось?

Зал: - Сотня

Л: - Скільки коштує вхідний квиток?

З: - Тисяча.

Л: - Я ж казав - все дуже просто ^_^

А по суті - як в книжці:

001_.jpg

002_.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра не проводиться з ціллю навчити заробляти мільони, скоріш для того щоб людина яка вагається, чи має вже бізнес який не йде - зрозуміти чи воно їй треба, як з ним бути, що робити, це не гра - це тренінг-гра.

Всім підряд вона теж не треба, хтось дуже розумний і сам до цього доходить, а хтось ні - люди різні. Я Вам більше скажу, так як часто працюю з людьми по їх цілях, більшість і цілі ставити не вміють, не то що їх досягати. Деякі навіть не вміють відрізняти мрію від цілі, тому в житті нічого і не мають толком, тільки "мэчтають". Тому у кого все гуд - молодці, але не заважайте розвиватись іншим, своїми вигуками про Ахметова і так далі.

А про "работай" це вірно, поки самі дупу не здвинете і чогось не захочите - ніякий мільон вам в кишеню не залізе - "Между задом и диваном доллар не пролезит". Все досягається своєю працею при бажанні.

Ще одне, за все у житті треба платити, все у житті продається і купляється. Це як одяг так і знання і чийсь час. Я вважаю тільки тоді людина починає цінувати інформацію - коли за неї платить. Тому не бачу тут нічого такого, щоб заплатити за тренінг. У Києві "Кеш флоу" мій колега проводить за 2500 місячний абонимент і у нього кожні вихідні все забито (можу дати силку, хто не вірить)

Так що, висновки робіть самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бла-бла-бла-бла

Ще одне, за все у житті треба платити, все у житті продається і купляється. Це як одяг так і знання і чийсь час. Я вважаю тільки тоді людина починає цінувати інформацію - коли за неї платить. Тому не бачу тут нічого такого, щоб заплатити за тренінг. У Києві "Кеш флоу" мій колега проводить за 2500 місячний абонимент і у нього кожні вихідні все забито (можу дати силку, хто не вірить)

Так що, висновки робіть самі.

моя ж ти хороша. з такими поглядами на життя - Вам шановна, прийдеться платити за все і всьо і всюди.

поки не зрозумієте, що є і інші грані життя, де гроші взагалі нічого не відіграють.

Ваша відповідь показала більше, ніж ви хотіли нам сказати - бабло прєвише всєго...

дякую і бажаю успіхів у вашому не простому житті. (щиро)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

бла-бла-бла-бла

Ще одне, за все у житті треба платити, все у житті продається і купляється. Це як одяг так і знання і чийсь час. Я вважаю тільки тоді людина починає цінувати інформацію - коли за неї платить. Тому не бачу тут нічого такого, щоб заплатити за тренінг. У Києві "Кеш флоу" мій колега проводить за 2500 місячний абонимент і у нього кожні вихідні все забито (можу дати силку, хто не вірить)

Так що, висновки робіть самі.

моя ж ти хороша. з такими поглядами на життя - Вам шановна, прийдеться платити за все і всьо і всюди.

поки не зрозумієте, що є і інші грані життя, де гроші взагалі нічого не відіграють.

Ваша відповідь показала більше, ніж ви хотіли нам сказати - бабло прєвише всєго...

дякую і бажаю успіхів у вашому не простому житті. (щиро)

уууу... це у Вас шановний все запущено, якщо Ви читаєте так поверхнево.... Як прийде сюди Европа, ох як Ви звиєте))))

Жила там, і там люди платять за ВСЕ, ну що стосується саме навчання, послуг і іншого. Я в цій темі не говорила про моральні якісь устої, казала саме за навчання і розвиток, читайте уважніше :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уууу... це у Вас шановний все запущено, якщо Ви читаєте так поверхнево.... Як прийде сюди Европа, ох як Ви звиєте))))

Жила там, і там люди платять за ВСЕ, ну що стосується саме навчання, послуг і іншого. Я в цій темі не говорила про моральні якісь устої, казала саме за навчання і розвиток, читайте уважніше :_07:

на відміну від Вас, знаю достатньо людей, котрі діляться інформацією, знаннями та вміннями просто так - заради того, щоб ці знання не потонули і не пропали у вирії буденності. і сам часто дотримуюсь такий принципів.

ще раз нагадаю - Ви так і не сказали нічого з того, що саме досягнуто і що ж такого неймовірного отримано Вами особисто.

p.s. читаю лише те, що написано.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уууу... це у Вас шановний все запущено, якщо Ви читаєте так поверхнево.... Як прийде сюди Европа, ох як Ви звиєте))))

Жила там, і там люди платять за ВСЕ, ну що стосується саме навчання, послуг і іншого. Я в цій темі не говорила про моральні якісь устої, казала саме за навчання і розвиток, читайте уважніше :_07:

на відміну від Вас, знаю достатньо людей, котрі діляться інформацією, знаннями та вміннями просто так - заради того, щоб ці знання не потонули і не пропали у вирії буденності. і сам часто дотримуюсь такий принципів.

ще раз нагадаю - Ви так і не сказали нічого з того, що саме досягнуто і що ж такого неймовірного отримано Вами особисто.

p.s. читаю лише те, що написано.

Доречі безкоштовно я багато ділюся корисною інформацією, тому Ви мене ще не знаєте, щоб судити.

Про досягнення писала у першому повідомленні, читайте тему уважніше, якщо хочете посперичатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Недавно придбала, граю з бажаючими. Сказати "всі у захваті" - нічого не сказати! Це потрібно спробувати. Гра навчає розподіляти свій фінансовий потік (незалежно від розміру) таким чином, щоб навчитися створювати пасивний дохід. Буду рада пограти з тими, кого цікавить ця тема - запрошую в гості! "

"Результати були неймовірні! "

- де тут про досягнення? ))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я, наївний, чекаю відповіді від ТС.

Про досягнення писала у першому повідомленні, читайте тему уважніше, якщо хочете посперичатись.

Ви Ksenija 173? За клонів тут банять ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я, наївний, чекаю відповіді від ТС.

Про досягнення писала у першому повідомленні, читайте тему уважніше, якщо хочете посперичатись.

Ви Ksenija 173? За клонів тут банять ;)

ні, то не я

"Недавно придбала, граю з бажаючими. Сказати "всі у захваті" - нічого не сказати! Це потрібно спробувати. Гра навчає розподіляти свій фінансовий потік (незалежно від розміру) таким чином, щоб навчитися створювати пасивний дохід. Буду рада пограти з тими, кого цікавить ця тема - запрошую в гості! "

"Результати були неймовірні! "

- де тут про досягнення? ))))

Емм... Ви мене напевно путаєте з ТС, не я цю тему створювала....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тоді питання ребром і прямо до ТС - скільки коштує пограти у вашу гру?

Бо як почитати про гру в мережі, то 70% пропозицій пограти зводяться до пограти "небезплатно". Ну і гроші в такому випадку платяться не стільки за процес гри (ви що, це ж так низько) скільки за поради крутяцького бізнес-тренера, що має власну розвинуту і прибуткову справу (про яку всі чули але ніхто не знає) але вважає за доцільне "вирощувати" собі конкурентів і вчити інших людей бізнесу, яким він успішно управляє.

Стосовно того, що для багатьох ця гра буде корисна - не сперечаюсь, але не робіть з гри панацею...

Думки вголос: Власний бізнес, сильно запрошують, розподіл своїх фінансових потоків... MLM?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так гра коштує 170 грн. запросив пару людей пограв з ними у ту гру і як писала тут одна пані шоб роздуплитись треба разів з сім пограти взяв з них кожен раз по 50-100 рублів. От маємо бізнес по нашому. Чи може топік стартер просто не має з ким грати і буде безкоштовно вчити і грати в цю гру, але тоді б чого запрошувати в гості кого попало. хм. Просвітять нас це на альтруїстичних засадах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну так гра коштує 170 грн. запросив пару людей пограв з ними у ту гру і як писала тут одна пані шоб роздуплитись треба разів з сім пограти взяв з них кожен раз по 50-100 рублів. От маємо бізнес по нашому. Чи може топік стартер просто не має з ким грати і буде безкоштовно вчити і грати в цю гру, але тоді б чого запрошувати в гості кого попало. хм. Просвітять нас це на альтруїстичних засадах?

Що б Ви, Boromir,були здорові, як той казав - з язика зняли таке саме запитання до ТС :_02: Чогось нагадало:"При купівлі BMW, бейсболка безкоштовно" :_02: А може ми дарма ображаємо ТС, може, як каже Boromir, вона готова ділитись досвідом на чисто альтруїстичних засадах? :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взагалі все що писала ТС - це досвід за ваші гроші а заодно і непогано проведений час,

хтось писав як заробити сто тисяч, так це програти пару разів і тоді точно вже почнеш рахувати і прораховувати все,

да і ще одна хороша властивість цієї гри це купа людей які після 4 партії навчились грати мають хороші ідеї, спілкуються і можуть знайти парнера

короче збиріть 10 людей які хочуть заробити до купи, споїть, дайте поспілкуватись і отримаєте один проект який родиться нізчого і буде мати дохід

короче вичновкі такі оці ваші книжки і цяцьки це лише пинок під дупу,

якщо лінивий і нехоч щось робити шоб отримати дохід тобі нічого недопоможе

поправде де неправий,

дякую за увагу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так і бачу, як Ахметов, Джобс, Цукерман... ой, ну нехай, Мартиняк, Бровін... грали в такі ігри, беред тим, як створити успішний бізнес)))))))

навіть не уявляєте, наскільки часто наші луцькі більш-менш успішні корпорації відправляють своїх більш-менш благонадійних працівників на всілякого роду тренінги, які переважно проходять у формі гри. І коштів на це не шкодують. Певно, щось таке знають, чого не знаємо ми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіть не уявляєте, наскільки часто наші луцькі більш-менш успішні корпорації відправляють своїх більш-менш благонадійних працівників на всілякого роду тренінги, які переважно проходять у формі гри.

Ще й як уявляємо.

Деякі із цих тренінгів - відвертий лохотрон. Деякі реально круті.

І коштів на це не шкодують.

Авжеж! Це ж сам Акіра Куросава тренінг написав!

А ще є "консалтингові" фірми, які розводять круті фірми на ці тренінги, як кроликів. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну так... круті фірми теж мають десь вчитись, як красіво розводити менш круті фірми... і по цепочці далі, вплоть до кінцевого споживача..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...