Перейти до змісту

Запрошую бажаючих пограти в фінансову гру "Крысинные бега" Роберта Киосакі


Ksenija 173

Рекомендовані повідомлення

Недавно придбала, граю з бажаючими. Сказати "всі у захваті" - нічого не сказати! Це потрібно спробувати. Гра навчає розподіляти свій фінансовий потік (незалежно від розміру) таким чином, щоб навчитися створювати пасивний дохід. Буду рада пограти з тими, кого цікавить ця тема - запрошую в гості!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 68
  • Створено
  • Остання відповідь

Гра "Бізнес гений" цікавіша і більш пристосована для Українського контингенту )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, не грала. Дозвольте вас запитати: а Ви створювали свій бізнес? Я знаю відповідь вже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, не грала. Дозвольте вас запитати: а Ви створювали свій бізнес? Я знаю відповідь вже...

У Вашу бавитись не буду, дякую )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо, не грала. Дозвольте вас запитати: а Ви створювали свій бізнес? Я знаю відповідь вже...

У Вашу бавитись не буду, дякую )

Будь ласка!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дозвольте вас запитати: а Ви створювали свій бізнес? Я знаю відповідь вже...

Половина наших жінок знає відповідь навіть не вислухавши.

А інша половина-навіть не спитавши.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно придбала, граю з бажаючими. Сказати "всі у захваті" - нічого не сказати! Це потрібно спробувати. Гра навчає розподіляти свій фінансовий потік (незалежно від розміру) таким чином, щоб навчитися створювати пасивний дохід. Буду рада пограти з тими, кого цікавить ця тема - запрошую в гості!

Гра в паперовому варіанті? В мене десь є в електронному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Недавно придбала, граю з бажаючими. Сказати "всі у захваті" - нічого не сказати! Це потрібно спробувати. Гра навчає розподіляти свій фінансовий потік (незалежно від розміру) таким чином, щоб навчитися створювати пасивний дохід. Буду рада пограти з тими, кого цікавить ця тема - запрошую в гості!

Гра в паперовому варіанті? В мене десь є в електронному.

посидіть в компанії цікавіше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, гра в паперовому варіанті, причому дуже якісна. Половина наших жінок знає відповідь навіть не вислухавши Повністю з Вами згідна! Але тут зовсім інше. Тема звучить : "запрошую пограти в гру, кому цікаво", де Ви бачите запитання "А яка фінансова гра Вам більше до вподоби?". Людина приходить в мою тему, залишає "какі", ще й грубить.... Людей навколо себе називає "контингентом" (мабуть, про себе!). А я особисто бачу навколо себе талановитішу націю, людей, які в любій країні завойовують повагу до себе (я про більшість!): жінки виносять стареньких з полум"я, за якими доглядають, чоловіки з нічого створюють геніальні речі! Так склалося, що ми вийшли з країни, в якій багато років панувала адмінистративна модель управління, в результаті якої змінився менталітет в цілих поколіннях! Просто потрібно усвідомити, що прийшов час брати відповідальність за своє життя, благополуччя та здоров"я на себе, особисто. Колись я сказала собі: я нікуди не поїду! Я НАВЧУСЯ і нехай іноземці приїдуть до НАС та залишать свої гроші. Так і сталося! Шість років назад до мене потрапила перша книжка Роберта Кіосаки. Я пройшла додаткові курси, які він рекомендував, прочитала книжки та примінила ці знання на практиці. Результати були неймовірні! Тепер переді мною стоїть нова ціль і ця гра допомагає її досягти. Шановні, давайте по темі! Вам я своїх порад на даю і мені Ваші не потрібні! Коли мені потрібні поради - я запитую їх в тих, хто вже досяг успіху в цій галузі. Для того, щоб НАВЧИТИСЯ. За Вашу увагу ДЯКУЮ!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ми теж спочатку послухаємо про Ваші неймовірні результати ( Ваші слова) потім може й повіримо.

На якому авто їздите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви вже звиняйте за офтоп, але якась знайома в ТС полеміка. Востаннє таку чув від свідків Балашова та від представників мережевого маркетингу.

Що то за тип, ваш Кіосакі? Що ви про нього можете розказати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра навчає розподіляти свій фінансовий потік (незалежно від розміру) таким чином, щоб навчитися створювати пасивний дохід.

Нас ще за часів СРСР навчили створювати "пасивний дохід". І гратися в подібні ігри може лише той, хто має купу лишнього бабла.

Якщо вам вдасть довести, що це не піраміда, то я можливо задумаюся :)

А вікіпедія мене порадувала :)

Крысиные бега) — бесконечная, обречённая на провал, бессмысленная погоня. Ассоциируется с бесплодными попытками лабораторной крысы сбежать, бегая по лабиринту или крутясь в беличьем колесе.

або

Термин крысиные бега часто используют для описания бесперспективной работы или карьеры, которая вдобавок требует значительных усилий.

. Другими словами, крысиные бега это работа направленная на рост экономического благосостояния человека в ущерб его реальному качеству жизни

Я пас :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибачте за оффтоп, але скажу свою думку.

Кіосакі цікава та розумна людина, і книжки цікаві, але є одне велике но: він не з нашого суспільства. Всі його теорії цікаві та корисні, але у нашій країні вони працють не більше ні на половину. Весь мережевий бізнес сидить на Кіосакі - в теорії у нас має бути дуже багато заможних людей, а практика показує - заможними можуть стати лише одиниці, котрі віддають системі себе. 24/7/365. А ще бачу, що люди, котрі сильно сидять на мережевому бізнесі міняють фірми раз в 7-9 років, і з напрацьованою базою клієнтів вриваються у новий бізнес потік.

ТС, ваші ідеї хороші, але все ж таки цікаво почути неймовірні факти з диття. Бо одним людям неймовірні результати - це купити ноутбук раз на рік, а іншим - купити квартиру за рік-два. Дякую

ТС, одне питання: яку ціль ви поставили собі, написавши тут цю тему?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

почитав про гру - виявляється я у дитинстві вже міг заробляти гроші, маючи у власності гру "МОНОПОЛІЯ".

p.s. можна сказати, що оплата йде на оренду приміщення для гри чи ще чогось, але бачу, що тут чистої води заробляння на повітрі: продати гру і продати час гри в неї.

треба доці порадити продавати права на гру її ляльками Барбі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, викладіть своє фото, якщо годне, результат вашого запрошення зросте у кілька разів. Але тоді краще грати "у котика та білочку" (с) ЛП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Кіосакі вдалий піарщик, слухав його і так далі, і основний заробіток його це лекції.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я цю грав, мені цікавіша за щурячі скачки ))

Cashflow = Крысиные бега

якби ви прочитали опис - такого б не писали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого, та тут цілі організації вибудувались, що продають гру в гру. І успіх в бізнесі навіть вже пророкують і зміну життя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого, та тут цілі організації вибудувались, що продають гру в гру. І успіх в бізнесі навіть вже пророкують і зміну життя...

Все в тебе в голові, а вона в твоїх руках.

Змін не пророкують і не обіцяють, а от пендаля під сраку дати можуть )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все в тебе в голові, а вона в твоїх руках.

Змін не пророкують і не обіцяють, а от пендаля під сраку дати можуть )

Маєте відношення до "реалізаторів успіху" чи про пенділь з власного досвіду говорите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому на борді завжди до подібного роду занять ставляться всі амбіційно, з якоюсь прихованою люттю чи що? Я вже роки 2 спостерігаю: тут сидять самі розумні, що розвиватись далі - нема куди.... Перед тим як спорити, обсирати щось - потрібно це спробувати, стосується всього, не тільки гри. Коли я чогось не знаю, а тільки догадуюсь - це тільки догадки. Щоб зробити повну картинку у голові - завжди треба спробувати.

Я наприклад грала гру разів 15. Перший раз це було Кеш флоу Кіосакі, але мені він не пішов, бо там американська модель, трішки не для українського фін. ринку. Потім моя мама знайшла гру "Бізнес Геній", і тут мене унесло. Ефект для мене особисто прийшов десь на грі 7 напевно, там я вже не просто грала у цяцьку - а аналізувала, думала, рахувала. Не скажу що для мене відкрився новий світ, я ніби і до того це все розуміла. Але коли програла - відчула краще. Тепер як результат вже маю своє виробництво. Компаньона я знайшла саме на цій грі.

Тому люди думайте перед тим як писати. Бо замість того щоб поцікавитись детально, можливо і спробувати хоч раз, похвалити людину за ініціативу, вона ж хоче донести до вас щось хороше, щось хороше що вона відкрила у цій грі для себе - ви тільки і вмієте що обісрати, прикро.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все в тебе в голові, а вона в твоїх руках.

Змін не пророкують і не обіцяють, а от пендаля під сраку дати можуть )

Маєте відношення до "реалізаторів успіху" чи про пенділь з власного досвіду говорите?

З життєвого досвіду. На живих прикладах друзів. Голова є, руки рівні...а ліниивііііі..

А таким ділом можна пендаля під опу дати, іноді дієво, а якщо не дієво - 3д :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...