Перейти до змісту

Пристрої електро підзарядки в поході


Boromir

Рекомендовані повідомлення

Павербанки це всьо до того моменту, коли постає питання зарадки павербанки, а її немає....тоді приїхали. В одноденному -макс дводенному поході - так, але не довше.

В схожій темі також кидав посилання, де москалі (ті що спасатєлі в Сіберії) від акумулятора упса 220 витягували для ноутбуків+сонячна панель китайська.

А як що павербанк зі змінними елементами (як в моєму випадку), то можна взяти кілька запасних банок, і тоді його автомномність зростає в кілька разів....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Павербанки це всьо до того моменту, коли постає питання зарадки павербанки, а її немає....тоді приїхали. В одноденному -макс дводенному поході - так, але не довше.

В схожій темі також кидав посилання, де москалі (ті що спасатєлі в Сіберії) від акумулятора упса 220 витягували для ноутбуків+сонячна панель китайська.

Воу-воу. Це ж яке у вас споживання, чи кількість гаджетів із собою в поході щоб вам павербанків АЖ на 2 дні вистачало??? :_09: А тим більше жирнючих по 16,000 mAh? Нічо собі "походи з телевізором"...

Планшет, два смартфони та портативна колонка, ліхтарі + мініWiFiроутер. ЖПРс зжираэ смартфон за 2 години.

То ж не одна людина в похід може йти і багато хто про павербанки не чув не знає.... не треба.

Ще павербанк які не герметичні можуть сказати "допобачення" після контакту з вологою. Треба герметичні кейси на замінні.

І давайте все-таки різнопланові пристрої розглянемо, бо написати про павербанки можна ще пару постів, тут все і так ясно 1-2 дні для смартфона без включено жпрсу банки вистачить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.mobilpower.ru/article_info.php?articles_id=8

http://nepropadu.ru/blog/Masterskaia/3662.html

все-таки залишу ще цю інформацію в темі, можливо комусь буде потрібно 220 в поході

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блін, одне діло тягати автономне живлення на собі, а інше на транспорті.

Не думаю що є логіка пхати в сумку\рюкзак акум(и) від UPS, важкий трансформатор інвертора, і тд і тп, і тягнути цей мотлох на горбі, чи ліпити складний яхтовий парус з сонячних батарей :)

В піших, вело-мото походах, я не бачу нічого ліпшого чим павебанк.

питання герметчності вирішується такою класною штучкою як ziploc bags

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якщо без ноута в поході ніяк (дивне трохи збочення, ну нехай), все ж краще купити за 20-30 уо одну-дві батареї, і брати\міняти\юзати по необхідності, це розумніше ніж тягати на собі безперебійник :)

це стосується і інших девайсів, де присутні змінні акуми.

практично вся інша невелика цифра - закривається павербанками.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колись давно і неправда був у мене павербанк для ноута. В ньому був usb вихід і 19-ти вольтове живлення.

Мого старенького делла з батареєю 44Whr хватало зарядити приблизно пывтора рази.

http://rozetka.com.ua/19823/p19823/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

vampirich,вони і зараз є, але ціна не фонтан, таки дешевше зараз взяти компактний павербанк і запасні батарею(ї) під gps, laptop, etc...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще один шлях - оптимізація енергоспоживання.

Наприклад, спеціально для багатоденних піших походів, свого часу взяв нокію Е70, яка в режимі навігації з постійно увімкненим дисплеєм в зв'язці з GPS-приймачем по блютусу працювала 5-6 годин, або цілий день походу із записом треку і загальним часом споглядання екрану 2-3 години за день. GPS-приймач працював 15-20 годин безперервно. Оскільки батарейки були взаємозамінні, докупив ще пару штук BL-5C і 6C.

Смарти з встроєним модулем GPS "дохли" за 2-5 годин роботи.

Додатковий плюс такого рішення з окремим GPS-приймачем - його можна було зв'язати по блютусу з іншим смартфоном в будь-який момент.

Якщо вже так сильно хочеться планшет в похід - то треба купувати відразу планшет з підвищеною автономністю. Це може бути значно дешевше й простіше, ніж совати з собою акумулятори з УПС )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що ви вчепились до тих акумуляторів від упса? Це дешевий варіант за 200-300 грн, а не 100$ для рішення питання 220В.

Під планшет і павербанки в звязці з сонячною панеллю (300грам ваги) вистачить на тиждень совання. Днем заряджаєш, ввечері користуєшся, або паралельно. Немає сонця - немає кіна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І всеодно мені вас страшно слухати :0159:

Я тут як почув переліки: смарти (які лопаються через 2 години) - питання "нахера такі смарти з такими ГПС?", соціалки моніторити? бізнес? Якщо треба GPS - купіть окремо якийсь гармін на "пальцях" і викидайте їх по мірі використання - 2 звичайних "дураселів" вистачає на 14+ годин постійної навігації (ну або акуми), а на здачу якийсь китайський смарт з 5-дюймовим дисплеєм для серфінгу і ТІШТЕСЬ. :0155:

А взагалі, чесно кажучи, хоча б в Карпатських походах мало де зустрічав НОРМАЛЬНИЙ інет, щоб шось там десь клацати. Та й походи це тіпа "аутдор", єднання з природою, всі діла, а не "офіс на спині" ІМХО. П.С. а як подумаю скільки це все "щастя" важить, ні бірігйоті ви сібя...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В останній свій похід в Горгани брав ось таку свою батарейку

T2eC16VHJG_FFm5_nR4BRt_zyQsMw_60_57_1024x1024.JPG?v=1403863358

і ще якусь схожу китайську позичав в kmd, по маркуванню, розміру і вазі приблизно такої ж ємкості, але на практиці з вдвічі меншою віддачею. Оскільки похід був одиночним, то в телефоні сидів дуже багато -- соцмережі, камера, музика, GPS. До того ж сам телефон був "жрущий" (Galaxy S5). Плюс постійно включений bluetooth для гарнітури Sony SBH-80 (її теж один раз зарядив) і годинника Samsung Gear 2 в якості фітнес-трекера. Як результат -- додому приїхав на останніх відсотках в телефоні з двома порожніми банками :)

А рік тому ходили в пішохідку в Крим. Тоді в мене був Galaxy Note 3 і лише батарейка, яка на фото зверху. Вистачило на дорогу з Луцька до Симферополя, три дні походу і зарядку ще одного смартфона іншого учасника групи (в нього була сонячна панель розміром з пів 80-літрового рюкзака, яка на практиці навіть під кримським сонцем нічого не заряджала). Правда, тоді я телефон використовував дуже мало.

Ну і цього літа їздили в вело-похід по Норвегії, я мав з собою два смарта (Galaxy S5 і Galaxy Note 3) і одну ось цю батарейку, яка на фото. За 14 днів походу повністю зарядитись можливість була лише один раз, коли ночували в кемпінгу, ще кілька разів вдавалось включитись на зарядку ненадовго в поїзді, на паромі, в аеропорту і вже дорогою назад в Мінську в ресторані. Решту часу "груповий" Note 3 включався лише при потребі (коли десь WiFi в дорозі знаходили), а "персональний" S5 майже постійно був включений, в режимі "літака" і з включеним енергозбереженням (не "екстремальним"), регулярно використовувався як камера, час від часу -- як GPS.

В цілому, якщо йти в не дуже тривалий похід (2-3 ходових дні) і не нагліти з використанням гаджетів (мати довгограючу "дзвонилку", а нормальний смарт включати час від часу при потребі використати GPS або камеру і ввечері щоб коротко відписатись додому і швидко перевірити новини/електронку, або тримати постійно включеним, але в режимі "літака" і не слухати з нього музику постійно), то можна обійтись взагалі без додаткових батарей або з однією невеликою, біля 5000 мАг.

Ну і від смарта багато залежить. Той же Galaxy S5 сідає досить швидко, а от Note 3 і Note 4 -- дуже живучі.

Ще було б цікаво спробувати якусь ось таку штуку

orange-mobile-prototype1.jpg

але вона буде ефективна не у всякій місцевості, а в деяких випадках її треба буде добре камінням прикладати, щоб вітром не забрало, а краще було б щось з кріпленням на альпеншток :)

Якщо ходити, наприклад, Карпатами і зупинятись лише біля джерел або потічків, то можна придумати і якийсь гідро-варіант, щоб за ніч підзаряжатись.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але вона буде ефективна не у всякій місцевості, а в деяких випадках її треба буде добре камінням прикладати, щоб вітром не забрало, а краще було б щось з кріпленням на альпеншток

ну тут або буде файно заряджати і фігово спати, або фігово заряджати але спокійно спатись... Або ставити вітрячок воооооон на той горбочок :)

та і важить се щастя мабуть як автомобільний акум :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Demeter, ну ключове слове ще купити жпрс....це також гроші, місце, вага. Смартфон 4айфон, і відверто кажучи інші опараційні системи мене підхарюють (діло смаку, як кажуть).

Інтернет від інтертелеком прекарсно тягнув як в Карпатах та і в низу Бакоти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Demeter, ну ключове слове ще купити жпрс....це також гроші, місце, вага. Смартфон 4айфон, і відверто кажучи інші опараційні системи мене підхарюють (діло смаку, як кажуть).

Інтернет від інтертелеком прекарсно тягнув як в Карпатах та і в низу Бакоти.

Ну, по перше не жпрс а жпс.

По друге, ніхто вам не каже викиньте айфон і купіть китайський дроїд. Просто мабуть, не зовсім логічно брати вагон павербанків (а це ж вага і гроші і місце), щоб аж 2 години потішитись навігацією на огризку. А взяти 2 дюрасели на 14 год навігації логічніше.

Ну і по третє, я в житті не повірю що інтертелеком буде тягнути там де ні мтс ні київстар навіть поділки не показує. Та і "Карпати" то знаєте навіть луцький район по площі і навіть не область. Говорити " о, прикол, на говерлі є 3ДЖ" - це не значить що він же є на тому самому "Гумнатику", наприклад.

...Ну або я десь дуже далеко від цивілізації в походи ходжу :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

важить се щастя мабуть як автомобільний акум

А що там може стільки важити? Пластиковий корпус, пластикові лопасті, плюс невеликий генератор в тонкостінному металевому або ж і в пластиковому корпусі (ну так, обмотка, магніти, ротор таких габаритів -- грам 150 можуть і заважити) плюс невеликий випрямляч... думаю, не більше як 250-300 грам така штука буде важити. Не набагато більше, як середньостатичний зовнішній акум на 10000 мАг.

або буде файно заряджати і фігово спати, або фігово заряджати але спокійно спатись... Або ставити вітрячок воооооон на той горбочок

якщо немає потреби економити батарейку, то я постійно сплю з музикою в навушниках :)

А в Норвегії спали і біля водоспадів, і біля дуже бурхливих гірських річок -- і нічого, спали як вбиті. Все залежить він навантаження вдень :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

важить се щастя мабуть як автомобільний акум

А що там може стільки важити? Пластиковий корпус, пластикові лопасті, плюс невеликий генератор в тонкостінному металевому або ж і в пластиковому корпусі (ну так, обмотка, магніти, ротор таких габаритів -- грам 150 можуть і заважити) плюс невеликий випрямляч... думаю, не більше як 250-300 грам така штука буде важити. Не набагато більше, як середньостатичний зовнішній акум на 10000 мАг.

або буде файно заряджати і фігово спати, або фігово заряджати але спокійно спатись... Або ставити вітрячок воооооон на той горбочок

якщо немає потреби економити батарейку, то я постійно сплю з музикою в навушниках :)

А в Норвегії спали і біля водоспадів, і біля дуже бурхливих гірських річок -- і нічого, спали як вбиті. Все залежить він навантаження вдень :)

Він мабуть проте, що його можуть і поцупить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Він мабуть проте, що його можуть і поцупить.

Та ні я про те, що спати в наметі на відкритому вітрі якось не дуже зручно, чи що. Тобто або вітрячку вітру мало але намет не тріпає, або навпаки багато і вже якось не дуже комфортно... Якби все так як каже Plum і дійсно ваги до півКГ, то я би вже зацікавився, чесно.

А от це вже цікаво, а головне, як мені здається технологічно просто зробити самотужки...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Внешние аккумуляторы компании Xiaomi получили достаточно высокую популярность среди пользователей за металлический корпус и сравнительно невысокую стоимость. Сегодня Xiaomi представила новую модель ёмкостью 5 000 мАч, которая стоит всего $8. Помимо весьма "вкусной" стоимости, новинка способна удивить алюминиевым корпусом толщиной всего 9,9 мм, что позволяет носить батарею в кармане джинсов. Как и другие модели от Xiaomi, данный внешний аккумулятор имеет четыре светодиода, отображающих уровень заряда.

xiaomi_powerbank_5-e1416817217413-236x480.jpg

xiaomi_powerbank_6.jpg

Также Xiaomi продемонстрировала ещё один внешний аккумулятор ёмкостью 16 000 мАч, который имеет два USB-разъёма, что позволяет заряжать сразу несколько устройств одновременно. Стоимость этой модели составляет около $20.

141124-xiaomi-16000mah-powerbank-01-480x220.jpg

141124-xiaomi-16000mah-powerbank-02-480x312.jpg

Xiaomi начнёт продажи новых Mi Power Bank уже завтра в Китае.

Источник: gizchina.com

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

У павербанка є один недолік - ємність, якщо порівнювати з мінісонячною зардкою то павербанк дуже обмежена річ. Найкраще комбінувати, якщо є сонце то заряджати павербанк і гаджет, як немає то юзати павербанк як джерело енергії. Але тут стає питання ціни.

ЗІ ваш кеп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Якщо не по суті, сильно не бийте)))
Зараз роблю собі Тадпол і є думка повісити на нього світло. Тобто стопи, повороти і фари, плюс треба джерело енергії для телефона, в подальшому екшн камери, щоб знімати покатушки. По суті треба мати на борту 12-ти вольтову мережу, з можливістю зарядки смартфона чи камери. Підкажіть методи і б'юджет

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 8 Квітень 2016 р. at 23:29, VojinSvitla сказано:

Зараз роблю собі Тадпол і є думка повісити на нього світло. Тобто стопи, повороти і фари, плюс треба джерело енергії для телефона, в подальшому екшн камери, щоб знімати покатушки. По суті треба мати на борту 12-ти вольтову мережу, з можливістю зарядки смартфона чи камери. Підкажіть методи і б'юджет

А навіщо мережа 12В? Чому не можна взяти стопи-повороти-фари від велосипеда? повороти-стоп типу 

  - мабуть, 5-10 доларів в китайців

фару "в комплекті" (з тими ж стопами) я б не радив брати - краще взяти ліхтарик на акумуляторі 18650, за 5-10 доларів, і кріплення до нього для велосипеда за долар, типу http://www.buyincoins.com/item/2078.html чи http://www.buyincoins.com/item/2072.html чи http://www.buyincoins.com/item/58828.html і т.д..

а смартфон найкраще заряджати від повербанка на тих же акумуляторах 18650 - корпус можна купити за 1-3дол., і б-в напівживий акумулятор від ноутбука за 50-150грн. (або готовий повербанк від ксіомі (сяомі, шаомі) на 10 000мАг за 10-15дол. в китайців, або нові хороші Саньйо, Панасонік, Самсунг і т.п. - в китайців від 4-5 дол. за штуку 2600мАг, в б-в ноутбучних зазвичай зустрічається половина номіналу).

все - імхо, звісно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@rrid Велосипедні габарити слабо видно в сонячну погоду. Та й хочеться щоб все живилось від одного джерела.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...