Перейти до змісту

Black Desert online


Shipshinka

Рекомендовані повідомлення

Комусь відома ця гра? Корейська, але буде локалізована в Росії-СНГ, з нового року.

А також шукайте в гуглі та ютюб, інші відео-інфу, про гру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому ніхто не висловлює свою думку, з приводу цієї гри?

Ось ще трішки опису.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну хтось нарешті напише, чим гра подобається, або не подобається. Чи ніхто в ММОРПГ на грає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неї вже можна грати? Доволі непогано зроблена, хоча черговий клон LA2+плюшкі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В неї вже можна грати? Доволі непогано зроблена, хоча черговий клон LA2+плюшкі.

Офіційно, ще ні. ОБТ заплановано на кінець року, в кореї. Після них, гра виходить В Россії, перший тест у них заплановано в кінці листопада.

Я в лінейку не грав, але багато чув що схожа.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На лінейку вона схожа лише хардкором. Нема таких понять як танк, хіллер, вільний пвп і ще багато чого

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ммо як жанр себе вичерпав на даному етапі розвитку ігрової індустрії. Ще одна кореська ммо яка не буде користуватися популярністю. Імхо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На лінейку вона схожа лише хардкором. Нема таких понять як танк, хіллер, вільний пвп і ще багато чого

Але є багато іншого, побачимо.

Ммо як жанр себе вичерпав на даному етапі розвитку ігрової індустрії. Ще одна кореська ммо яка не буде користуватися популярністю. Імхо.

Але ж, як вічно живий ВОВ? Я ніяк не можу зрозуміти, чим ця гра тримає, стільки людей і так довго.

А ММО... звісно, згодом щось придумають краще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

17.12.14 Гра стартує, в кореї. Клієнт (звісно, корейський), можна скачати вже. І з завтрішнього дня, можна створювати персонажа. Хто має гроші, але не має терпіння, або хто розуміється на VPN, можете пробувати (блок по IP).

відео польоту, над деякими місцями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На лінейку вона схожа лише хардкором. Нема таких понять як танк, хіллер, вільний пвп і ще багато чого

Тут якраз самий вільний, пвп + пк, і дроп власних речей, при "смерті".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Донат?

В кореї F2P, в Росії теж буде F2P. Кажуть, що шоп/донат, не буде впливати на баланс, тільки на зовнішній вигляд і комфорт :_02: На госі вичитав, що крім фрішного, ще хочуть зробити сервер P2P.

Донат буде точно, а от який від нього вплив на баланс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Донат буде точно, а от який від нього вплив на баланс...

Якби зробили б як в дотці, то може б і пограв троха. А так яка б графіка і геймплей не був би там - донат з впливом на баланс псує будь-яку гру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю що попробувати можна, в будь якому випадку. Якщо буде явний дисбаланс, тоді або донатити теж, або закинути. Треба побачити який буде шоп. Якщо за донат можна буде купити те чого в грі немає, то це дуже погано. А якщо воно доступне будь кому, але за певний час (поки виб'єш-скрафтиш), то ще можна побігати. Поки не надокучать ті, хто зможе дозволити собі швидку перевагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Апну темку. Цікаво, чи хтось пробував грати на корейському серві?

Декілька скілів мага (сповільнено):

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Що сказати , гра доволі цікава хоч на мою думку буде трохи складною.

Бачив вище постами хтось писав що аналог л2+плюшки , ніфіга , нонтаргет система на подобі WOW , комбо , і багато прибагато нового , це не л2 це не аіон , це не вов , це взагалі нова гра. Так що думаю буде дуже цікаво , реліз в Росії буде приблизно у вересні , хочемо з другом погратись трохи , якщо будемо серйозно грати то думаю зробимо на форумі тему щоб з кімось об*єднатись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 тижнів потому...

Граю на Кореї з початку збт, вже майже 7 місяців, знахожусь в топ-клані. Кому цікаво про гру можу розповісти що да як, звязок ПП,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому в ПП? Якщо будуть давайте в тему, якщо будуть запитання.

Наразі, безкоштовно спробувати на кореї, можливо?

Хоча, вже напевно скоро буде ОБТ в раші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ще ніхто не придумав гру щоб мозг розвивася, а то сюжет у всіх однаковий, тільки різні декорації

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...