Перейти до змісту

Black Desert online


Shipshinka

Рекомендовані повідомлення

15 вересня, розпочинається 2 етап ЗБТ, який триватиме один тиждень.

Доступ на ЗБТ, можна отримати через вк. Треба щоб троє друзів активували ключ/код.

Кому цікаво, дам посил.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Невеличка статистика, по ЗБТ гри:

post-27255-0-21592800-1443938401_thumb.j

ОБТ стартує 12.10 (F2P),

Гра мені сподобалась, буду грати. Хто любить 100500 квестів, крафт, комбо у скілах, та гарну картинку - можете спробувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра фейл року. Немає мотивації для пвп. Немає паті-контенту, гра на 2 місяці. Хоча зараз немає альтернатив, хоча кажуть что АрхЕйдж 2.0 непоганий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра фейл року. Немає мотивації для пвп. Немає паті-контенту, гра на 2 місяці. Хоча зараз немає альтернатив, хоча кажуть что АрхЕйдж 2.0 непоганий.

Немає мотивації для ПК, згідний. А будучи в кланварі, буде і ПВП. Данжі, теж не всі люблять. А про фейл року, так це миловарня "внушает".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гра фейл року. Немає мотивації для пвп. Немає паті-контенту, гра на 2 місяці. Хоча зараз немає альтернатив, хоча кажуть что АрхЕйдж 2.0 непоганий.

Немає мотивації для ПК, згідний. А будучи в кланварі, буде і ПВП. Данжі, теж не всі люблять. А про фейл року, так це миловарня "внушает".

Ні це я тобі кажу відігравши майже рік на Кореї, і бачивши останні патчі.Паті контент це тільки данжі, це і ворлд боси, це і паті пвп і тд. І повір я граю в клані котрий все клан вари приймає, і на першому місці по пвп за результатами всіх збт =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, тоді треба вірити)) Але все одно попробую, а АА не знаю, "нє прьот" чогось.

Майже рік граєш, а пишеш про два місяці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, тоді треба вірити)) Але все одно попробую, а АА не знаю, "нє прьот" чогось.

Майже рік граєш, а пишеш про два місяці.

Все дуже просто альтернатив немає, та й люди в клані дуже класні. Хоча зараз з КП фанимся в доту ну і дивимся в сторону евро л2к. А взагалі попробуй, але наперід кажу що соло без клану і кп тяжко буде спочатку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, тоді треба вірити)) Але все одно попробую, а АА не знаю, "нє прьот" чогось.

Майже рік граєш, а пишеш про два місяці.

Все дуже просто альтернатив немає, та й люди в клані дуже класні. Хоча зараз з КП фанимся в доту ну і дивимся в сторону евро л2к. А взагалі попробуй, але наперід кажу що соло без клану і кп тяжко буде спочатку.

Тобто на ру, тебе вже не буде? Я думаю розтягувати задоволення, і йти повільно, по квестам.

Ну хтось нарешті напише, чим гра подобається, або не подобається. Чи ніхто в ММОРПГ на грає?

В нас на форумі більше фанатіють від танків/кораблів/літаків. :)

Та я вже таке зрозумів))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні на Ру небуде, хоча якщо є питання по грі то можу допомгти.А взагалі квести то фуфло повне, потрібно макс-кач ловити, квести юзлес по факту, тільки по "тучкі" потрібні. Взагалі гра повністю про грінд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні на Ру небуде, хоча якщо є питання по грі то можу допомгти.А взагалі квести то фуфло повне, потрібно макс-кач ловити, квести юзлес по факту, тільки по "тучкі" потрібні. Взагалі гра повністю про грінд.

Я знаю що квести це не аж. Але ж, гра дуже дорога, якщо взяти швидко софт-кап, де бабло брати на заточку/все?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все дуже просто, топ-спот грінд, ти на фармі можеш піднімати за день по 5кк в день, а цього повір хватить на заточку ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все дуже просто, топ-спот грінд, ти на фармі можеш піднімати за день по 5кк в день, а цього повір хватить на заточку ;)

Ти перевертаєш усі мої плани, щодо гри :0157:

Грінд на таких спотах, буде прибутковішим від крафту,та рабів на нодах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Крафт і раби взагалі не вигидні, а враховуючи те що крафт тратить очки роботи як в АА, то це взагалі забей. БДО це грінд-грінд і ще раз грінд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що мені робити? :_03: Я скільки відео передивився, вибудував стратегію. І тут виявляється, все даремно. Гра виходить, а я не знаю що робити))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Що цікаво, вже давно-давним не грався ММОРПГ, і не думав шо мене знову попре. поставив, бігаю кожен день. дуже затягує і дуже цікаво. в порівнянні з класичними ВОВ-Лінєйка стільки нових фіч, шо голова обертом. єдине мене напрягає, гра більше на соло кач, в паті качатись немє сенсу. раджу спробувати потенційно зацікавленим, і питання: хтось грає? є наші гільдії?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось не затягнула вона мене, тільки на ру ТЕРІ Го Берсерк сьогодні вийшов, нас 6 з форума там грає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж граю, нормально поки що. Може зразу, не все зрозуміло, але помаленько можна розібратись що до чого. Бігаю сам поки що, далі побачу.

Вже 47лвл.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Установил посмотреть картинку, поиграться с кастомизацией персонажа. Первые же квесты на геноцид местной фауны отбили желание пробовать дальше, как я понял дикий гринд это норма для игры.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну, квести є різні. І в основному, за них не дається експа. Щоб нормально качнутись, треба або тупий грінд, або повільний розвиток крафту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...