Перейти до змісту

Вакансія Oracle DBA (терміново)


Eney

Рекомендовані повідомлення

В американську софтверну компанію (http://www.malkosua.com) в офісі в Луцьку потрібен middle Oracle DBA. Потрібне знання англійської для проходження інтерв'ю у клієнта (американська компанія).

Responsibilities:

- Database maintenance (14+ Oracle 10r2, 11r2 databases);

- Database structure development and SQL (PL/SQL) code writing/optimization and review;

- SQL performance tuning;

- Partitioning and data archiving strategy;

- Oracle Database version migration, upgrade and management.

Skills Required:

- Oracle 10 R2, 11 R2

- SQL, PL/SQL code writing/optimization

- SQL performance tuning;

- UNIX

Розмір зарплатні визначається по результатах співбесіди. Додаткові умови і бонуси повідомлю після отримання резюме.

Резюме прошу скидати на [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розмір зарплатні визначається по результатах співбесіди.

От мене завжди це дивувало.

1) Якщо я не підходжу для такої роботи - то мене не беруть.

2) Якщо підходжу - то беруть і платять. При чому або пропонують і я погоджуюся, або не погоджуюся.

Чи тут якщо я не все вмію, то будуть платити менше? Тоді не логічно, бо спрацьовує пункт 1. - я не підхожу, бо не все знаю.

Чи тут типу скільки я захочу? Якщо захочу 1К у.о. - то будуть платити, і я вписуюся в бюджет. (який максимум 1,5к)

А якщо я захочу 1.5к у.о. - то не вписуюся і мені відмовлять, чи будуть убалтувати на менше? Але тоді пункт 2.

поясніть мені.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мене завжди це дивувало.

1) Якщо я не підходжу для такої роботи - то мене не беруть.

2) Якщо підходжу - то беруть і платять. При чому або пропонують і я погоджуюся, або не погоджуюся.

Чи тут якщо я не все вмію, то будуть платити менше? Тоді не логічно, бо спрацьовує пункт 1. - я не підхожу, бо не все знаю.

Чи тут типу скільки я захочу? Якщо захочу 1К у.о. - то будуть платити, і я вписуюся в бюджет. (який максимум 1,5к)

А якщо я захочу 1.5к у.о. - то не вписуюся і мені відмовлять, чи будуть убалтувати на менше? Але тоді пункт 2.

поясніть мені.

Пояснюю. Розмір зарплатні визначається в два етапа. Спочатку людина проходить технічне інтерв'ю і визначається її рівень. Далі людину розглядають власники компанії. По результатах цього процесу складається той рівень зарплатні який компанія готова платити конкретній людині, який потім вказується в job offer. Для різних рівнів - різні градації зарплатні. Тому коли на вакансію мідла приходить джуніор і його беруть (з якоїсь причини) то платити йому будуть ЗП рівня джуніора.

Окремо додам, що політика компанії - це річний перегляд зарплатні працівника (обов'язковий), який веде до зростання зарплатні. По зверненню тім ліда можливий піврічний перегляд зарплатні. Тому людина яка приходить в компанію з нижчим рівнем, через рік після отримання досвіду на проектах в результаті позитивного перегляду має гарантовано вищу зарплатню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розмір зарплатні визначається по результатах співбесіди.

От мене завжди це дивувало.

1) Якщо я не підходжу для такої роботи - то мене не беруть.

2) Якщо підходжу - то беруть і платять. При чому або пропонують і я погоджуюся, або не погоджуюся.

Чи тут якщо я не все вмію, то будуть платити менше? Тоді не логічно, бо спрацьовує пункт 1. - я не підхожу, бо не все знаю.

Чи тут типу скільки я захочу? Якщо захочу 1К у.о. - то будуть платити, і я вписуюся в бюджет. (який максимум 1,5к)

А якщо я захочу 1.5к у.о. - то не вписуюся і мені відмовлять, чи будуть убалтувати на менше? Але тоді пункт 2.

поясніть мені.

Думаю в такій компанії, якщо ти маєш знання і бажання розвиватись, ти завжди будеш в шоколаді :).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю в такій компанії, якщо ти маєш знання і бажання розвиватись, ти завжди будеш в шоколаді :).

Справа не в тому. Мене цікавить звідки саме береться таке "зарплато-утворення".

Це вже далеко не перша вакансія, де таке вказують.

Ну от приклад. Беруть людину на роботу. Він для роботи повністю підходить і йому платять 3000 грн.

Приходить інший кандидат, і він не все знає, чи вміє, але він готовий працювати за 2500.

Фірму це ніби влаштовує по ЗП, Але не влаштовує по роботі. В чому логіка.

Краще взяти того, хто менше знає і від того "страдати", а часом і втрачати. Аніж того, хто вже знає, і більше платити і не втрачати.

поясніть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю в такій компанії, якщо ти маєш знання і бажання розвиватись, ти завжди будеш в шоколаді :).

Справа не в тому. Мене цікавить звідки саме береться таке "зарплато-утворення".

Це вже далеко не перша вакансія, де таке вказують.

Ну от приклад. Беруть людину на роботу. Він для роботи повністю підходить і йому платять 3000 грн.

Приходить інший кандидат, і він не все знає, чи вміє, але він готовий працювати за 2500.

Фірму це ніби влаштовує по ЗП, Але не влаштовує по роботі. В чому логіка.

Краще взяти того, хто менше знає і від того "страдати", а часом і втрачати. Аніж того, хто вже знає, і більше платити і не втрачати.

поясніть.

Якщо ти готовий вчитись, то через рік ти вже будеш виконувати складніші задачі і будеш приносити більший прибуток. Солідні компанії вкладають в навчання людей, бо вони знають, що в майбутньому це їм принесе прибуток. Це не адміном на фірмі працювати, це туди можна віднести твої роздуми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В фірмі де я працюю все аналогічно. Спочатку перевіряється рівень людини (я про веб-розробницький напрямок), потім залежно від рівня йде домовленість про зп...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мене завжди це дивувало.

Немає нічого дивного. Є фірми, розмір заробітку яких залежить від їх діяльності, а є фірми, розмір заробітку залежить від того, скільки вони платять своїм робітникам. Перші вказують розмір ЗП, другі - ні. Перші знають, чтого хочуть і платять гроші, другі - морочать голову соц.пакетами, джоб-оферами, розгляданням власниками та іншою мутотенью, тому що бояться переплатити.

Malkosua, очевидно, з других.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це не адміном на фірмі працювати, це туди можна віднести твої роздуми.

Да куди завгодно можна віднести.

З програмерами реально не так. Це ясно.

Хтось вміє писати на PHP а хтось ще й на html та Drupal-і. звісно, що той, хто має більший досвід і більше знань буде отримувати більше і працювати над серйозними проектами.

А менше знань - простіші замовлення і простіша ЗП.

Ніби як зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мене завжди це дивувало.

Немає нічого дивного. Є фірми, розмір заробітку яких залежить від їх діяльності, а є фірми, розмір заробітку залежить від того, скільки вони платять своїм робітникам. Перші вказують розмір ЗП, другі - ні. Перші знають, чтого хочуть і платять гроші, другі - морочать голову соц.пакетами, джоб-оферами, розгляданням власниками та іншою мутотенью, тому що бояться переплатити.

Malkosua, очевидно, з других.

Ти напевно ніколи, не працював в таких компаніях, тому в тебе така песимістична і негативна думка.... Від того є вказана ЗП чи ні, нічого не міняє якщо в тебе знань нуль... Як намене спочатку потрібно мати хороші знання, бути профі в своїй роботі а тоді вже вимагати відповідно ЗП.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

коли ти профі - то ЗП вимагати не треба :) тобі її і так всі пропонуватимуть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти напевно ніколи, не працював в таких компаніях,

Не всім везе там працювати. Зачасту і знання мало допомагають.

ТС завважив, що контора штатовська. У них це норма. Вчити персонал. Вкладати гроші у їхній розвиток. А в нас - "А нафіга?" Легше вигнати того, хто менше знає, і взяти того, хто більше.

І майже без різниці по ЗП.

за останні роки мав кілька різних співбесід, і мені стало образливо за наших людей. Вони готові свій труд і знання продавати за безцінь.

Робота, яка коштує не менше ніж 4к грн, була продана за 2500. І це чоловік знає реально на 4к. А працює за 2,5. Отак себе не цінуємо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти напевно ніколи, не працював в таких компаніях, тому в тебе така песимістична і негативна думка.... Від того є вказана ЗП чи ні, нічого не міняє якщо в тебе знань нуль... Як намене спочатку потрібно мати хороші знання, бути профі в своїй роботі а тоді вже вимагати відповідно ЗП.

Бгг, де ти там негатив побачив? Я писав про те, що є два види фірм і нічого дивного, що зп не вказано, бо є цілком обєктивні причини не вказувати розмір зп.

Мені, якраз, нічого вимагати не треба, малкос просто не потяне мої розцінки, це ми вже проходили.

І, взагалі, - що значить "вимагати". Є ринок, є попит, є пропозиція. Просто інколи фірми шукають на тому ринку лохів, от і не хочеться, щоби оточуючих мали за таких. Не по-людськи це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

росто інколи фірми шукають на тому ринку лохів

Ой як правильно.!!!

а правильніше -

росто інколи фірми шукають на "ринку-лохів"

Луцьк, зокрема борда, це такий собі ринок лохів, де фірма може собі підходящого знайти!!

Чому не пошукати на LinkedIn??? Чи справжні профі не по кишені??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От мене завжди це дивувало.

Немає нічого дивного. Є фірми, розмір заробітку яких залежить від їх діяльності, а є фірми, розмір заробітку залежить від того, скільки вони платять своїм робітникам. Перші вказують розмір ЗП, другі - ні. Перші знають, чтого хочуть і платять гроші, другі - морочать голову соц.пакетами, джоб-оферами, розгляданням власниками та іншою мутотенью, тому що бояться переплатити.

Malkosua, очевидно, з других.

Я вірно зрозумів що ви порівнюєте фірми по тому чи вони вказують в оголошенні зарплатню? Вірно?

Тоді невеличке порівняння:

1. Оголошення: Компанія в Луцьку шукає адміністратора баз данних з досвідом роботи від року. Зарплатня складає 8000 грн.

Людина звертається, її беруть і вона отримує 8000 грн і все. Весь подальший час. Через рік-два, людина починає шукати можливість зростання ЗП і можливо її збільшують на 500 грн. Закінчується тим що людина находить кращі умови і уходить.

2. Оголошення: Компанія в Луцьку шукає Oracle DBA з досвідом роботи від року. Зарплатня визначається по результатах співбесіди.

Людина звертається і посилає резюме. Вона проходить інтерв'ю і називає рівень зарплатні якій вона хоче. Їй присилають job offer з сумою 1000$. Окрім цього вона отримує соцпакет: медичне страхування (покриття лікування), оплату фітнесу/тренажерів, компенсацію за обіди, безкоштовне навчання англійській та інше. Через рік її викликають на перегляд (review), де після проходження вона отримує нову зп - наприклад 1200$. При цьому людина не думає про ЗП, вона зайнята роботою і своїм розвитком.

Питання, який варіант вам більше подобається? Я в свій час обрав другий варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але в даній темі ви зробили 3-ю пропозицію ... і хочете "продати кота в мішку" або "знайти його в темній кімнаті" ... "включіть світло" і до вас потягнуться люди ...

Можливо я не дуже чітко пояснив. Спробую ще раз. Зарплатня не залежить від мене чи від нашого рекрутера. Вона залежить від людини яка хоче отримати роботу і від власників компанії. Це завжди домовленість людини з компанією і це нормально. Ви хочете конкретну зп і доказуєте що ви її варті. Компанія погоджується і присилає job offer. Все чесно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання, який варіант вам більше подобається? Я в свій час обрав другий варіант.

тезка, я вірю, що ти розумний чоловік і таке інше. Але! Якщо раптом через рік ти не пройдеш review??

Куди ти підеш?? Чи не до варіанту номер? Юо знатимеш, щоти ТОЧНО матимеш свої 8к.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання, який варіант вам більше подобається? Я в свій час обрав другий варіант.

тезка, я вірю, що ти розумний чоловік і таке інше. Але! Якщо раптом через рік ти не пройдеш review??

Куди ти підеш?? Чи не до варіанту номер? Юо знатимеш, щоти ТОЧНО матимеш свої 8к.

Це не серйозно :) Я не знаю випадків не проходження рев'ю. Якщо людина працювала рік - вона росте. Таке життя на тих проектах :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке життя на тих проектах :)

Як довго ти покинув Датагруп і варишся в американському супі??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вірно зрозумів що ви порівнюєте фірми по тому чи вони вказують в оголошенні зарплатню? Вірно?

Так. Це, як мінімум, показник:

а) компетентності керівництва

б) прозорості решти діяльності компанії для майбутнього працівника

Тоді невеличке порівняння:

1. Оголошення: Компанія в Луцьку шукає адміністратора баз данних з досвідом роботи від року. Зарплатня складає 8000 грн.

Людина звертається, її беруть і вона отримує 8000 грн і все. Весь подальший час. Через рік-два, людина починає шукати можливість зростання ЗП і можливо її збільшують на 500 грн. Закінчується тим що людина находить кращі умови і уходить.

2. Оголошення: Компанія в Луцьку шукає Oracle DBA з досвідом роботи від року. Зарплатня визначається по результатах співбесіди.

Людина звертається і посилає резюме. Вона проходить інтерв'ю і називає рівень зарплатні якій вона хоче. Їй присилають job offer з сумою 1000$. Окрім цього вона отримує соцпакет: медичне страхування (покриття лікування), оплату фітнесу/тренажерів, компенсацію за обіди, безкоштовне навчання англійській та інше. Через рік її викликають на перегляд (review), де після проходження вона отримує нову зп - наприклад 1200$. При цьому людина не думає про ЗП, вона зайнята роботою і своїм розвитком.

Варіантів насправді є більше, але навіть в цих двох є підвох. Дати по вашій вакансіі джоб офер на 1000$ - це плюнути людині в лице. І ви це розумієте, і я це розумію. Достатній рівень знань по Ораклу(наприклад - тюнінг і розгортання в продакшн) плюс англійська, прийнятна для прохоження співбесіди - це, мінімум, $20/годину. Проблема в тому, що ви не хочете це визнавати, а починаєте говорите про ревью, фітнеси, страхування, обіди і навчання англійській. Добре, порахуємо,

спортзал: 300грн в місяць, власний тренер - 400 грн в тиждень,

страхування: вартість страхування з покриттям перебування в лікарні приблизно 500 грн на місяць.

навчання англійський: 400 грн на місяць

ітого - $200 в місяць. Компенсація обідів - це знущання взагалі, ви ж не бомжів на роботу влаштовуєте, платіть достойну зарплату і не треба буде заморочуватися з отим усім.

Питання, який варіант вам більше подобається? Я в свій час обрав другий варіант.

Я Вас вітаю, якщо рівень вашої англійської відповідає заявленому в вакансії - ви той самий лох, якого знайшов ваш роботодавець. А моїх варіантів серед отих - нема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба було написати, що мінімальні знання будуть мати на вихлопі таку-то зарплату. Тоді б не було цього трололо на дві сторінки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке життя на тих проектах :)

Як довго ти покинув Датагруп і варишся в американському супі??

Вже три роки :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Іда, в штатах 1200$ платять простій прибиральниці в провінції, а тут супер-прогеру. Робіть висновки ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так. Це, як мінімум, показник:

а) компетентності керівництва

б) прозорості решти діяльності компанії для майбутнього працівника

Варіантів насправді є більше, але навіть в цих двох є підвох. Дати по вашій вакансіі джоб офер на 1000$ - це плюнути людині в лице. І ви це розумієте, і я це розумію. Достатній рівень знань по Ораклу(наприклад - тюнінг і розгортання в продакшн) плюс англійська, прийнятна для прохоження співбесіди - це, мінімум, $20/годину. Проблема в тому, що ви не хочете це визнавати, а починаєте говорите про ревью, фітнеси, страхування, обіди і навчання англійській. Добре, порахуємо,

спортзал: 300грн в місяць, власний тренер - 400 грн в тиждень,

страхування: вартість страхування з покриттям перебування в лікарні приблизно 500 грн на місяць.

навчання англійський: 400 грн на місяць

ітого - $200 в місяць. Компенсація обідів - це знущання взагалі, ви ж не бомжів на роботу влаштовуєте, платіть достойну зарплату і не треба буде заморочуватися з отим усім.

Я Вас вітаю, якщо рівень вашої англійської відповідає заявленому в вакансії - ви той самий лох, якого знайшов ваш роботодавець. А моїх варіантів серед отих - нема.

Ви помиляєтесь в головному. Я приводив цифри для прикладу і для ілюстрації процесу. Тепер по пунктах:

1. Я не називав рівень зарплатні для цієї вакансії.

2. Я не працюю Oracle адміністратором.

3. В мене достатній рівень англійської для моєї посади і зарплатні :)

Наскільки я розумію, ви цікавитесь умовами нашої компанії тільки теоретично. Плюс у вас добре розвинута фантазія. Але боюсь для того щоб претендувати на конкретну вакансію цього замало. Тому що ми все ще обговорюєм вакансію Oracle DBA :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, Ваша помилка в тому, що Ви вважаєте, що розмістили вакансію на українському Oracle DBA форумі, або ж на хабрі чи подібному профільному ресурсі, де всі вже звикли до "перегляду з/п кожен рік", "плюшки у вигляді страхування, безкоштовних обідів, безкоштовних місць для паркування", "зарплаті по результатам співбесіди (хоча вилка з/п у нормальних компаній все-одно зазвичай вказується)" та іншого. Ви ж розмістили вакансію на форумі міста Луцьк, де IT сфера не є на рівні Києва і люди не звикли йти до роботодавця, який дає зарплату "по результам співбесіди". Роблю висновок, що або Ви не хочете справді нового працівника, бо Ви не справжній хх, або ж просто хочете нормально депмінганути зарплату в порівнянні з тим самим Києвом, тому не вказуєте зарплату.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...