Перейти до змісту

Візьму кредит 25 000-30 000


SmartEra

Рекомендовані повідомлення

Є малесенький Інтернет-магазинчик, для якого не вистачає грошей на закупку товару. Тому, потрібен кредит 25 000-30 000 грн. Я пропоную наступні умови: 30-60% річних на рік, або більше. Погашати буду кожного місяця рівними частинами.

Можемо всі ці справи завірити у нотаріуса.

Можливий ще 1 варіант: ви купляете товар і даєте мені під реалізацію, і з цього маєте %.

З будь-якими запитаннями, звертайтеся у приват. В темі не зможу нормально відповідати, бо є обмеження на кількість повідомлень.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

під такі відсотки і банк повинен дати нал.

таку суму зараз тільки під заставу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо автор так впевненно розказує як буде віддавати гроші стабільно то й застава для нього має бути без проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без застави ніхто не дасть, бо бумажки типу розписки, завіреності нічого не коштують...такови реалії.... але є куча установ які дадуть тільки по паспорту, но менше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чим торгуєте\збираєтесь?

Не збираюся, а уже торгую різного роду телефонами. Справи йдуть не погано, не дивлячись на кризу в країні. От і потрібні гроші, обо товар під реалізацію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну не думаю шо китайські-превдо-вєздєходи це класна інвестиція, що таке аліекспрес\ібей зараз кожен другий школяр в курсі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не факт. Для когось розібратися з інтернетом і навчитись жмакати "добавить в корзину" - вже непереборна перепона :) (я вже не кажу про необхідність знати хочаб англійську)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не факт. Для когось розібратися з інтернетом і навчитись жмакати "добавить в корзину" - вже непереборна перепона :) (я вже не кажу про необхідність знати хочаб англійську)

там і без англійської можна, та й непереборна перепона не *добавить в корзину*, а оплатити це діло

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну не факт. Для когось розібратися з інтернетом і навчитись жмакати "добавить в корзину" - вже непереборна перепона :) (я вже не кажу про необхідність знати хочаб англійську)

там і без англійської можна, та й непереборна перепона не *добавить в корзину*, а оплатити це діло

і дочекатись замовлення цілим і неушкодженим, багато людей хоче помацати і готові переплатити за це 100-150 грн, а не мати "гемор" з алі/ібеями і довбаними платіжними картками.

тому цей бізнес є актуальним, і продавців по Україні маса, які заробляють своїх 100-150 грн.

На рахунок кредиту, тут я сумніваюсь, що без нормальної застави, вам хто щось запропонує., якщо з банками "не судьба" - найближчі родичі вам в поміч

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

під такі відсотки і банк повинен дати нал.

Під 30% річних, при депозитах в 26%? Покажіть мені такий банк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

під такі відсотки і банк повинен дати нал.

Під 30% річних, при депозитах в 26%? Покажіть мені такий банк.

можна й дешевше ;)http://expres.ua/news/2014/10/29/117798-otrymaty-kredyt-tverdopalyvnyy-kotel

середньозважена ставка за кредитами по банківській системі наразі - на рівні півтора десятка процентів річних...

25-30тис. кредиту готівкою взяти зараз в одному банку проблематично, але відкрити декілька кредитних ліній по 3-5 тис.грн. в різних банках - реально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25-30тис. кредиту готівкою взяти зараз в одному банку проблематично

Не кожен банк зараз має 25-30 тис грн.Криза все таки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

під такі відсотки і банк повинен дати нал.

Під 30% річних, при депозитах в 26%? Покажіть мені такий банк.

ТС готовий платити не 30%, а від 30 до 60% річних.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

під такі відсотки і банк повинен дати нал.

таку суму зараз тільки під заставу

Споживчий можна і на 100к грн взяти без застави, тільки довідка потрібна з роботи. До кризи і 200к грн давали. Так що було б бажання. Єдине не знаю, чи ТС має таку довідку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

середньозважена ставка за кредитами по банківській системі наразі - на рівні півтора десятка процентів річних...

у вашому посиланні:

Ставка - 25% річних і то на якийсь котел, а людині потрібна готівка. До чого цей висєр? У нас банки тепер працюють в збиток? Багато банків і за депозитами 25% не дають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

середньозважена ставка за кредитами по банківській системі наразі - на рівні півтора десятка процентів річних...

у вашому посиланні:

Ставка - 25% річних і то на якийсь котел, а людині потрібна готівка. До чого цей висєр? У нас банки тепер працюють в збиток? Багато банків і за депозитами 25% не дають.

Для загального розвитку.

Зі статбюлетеня НБУ за вересень 2014р.

Станом на кінець вересня процентні ставки за непогашеними кредитами, наданими нефінансовим

корпораціям, у гривнях становили 16.10%, у доларах США – 10.95%, в євро – 10.52%. Процентні

ставки за непогашеними кредитами, наданими домашнім господарствам, у гривнях становили

25.12%, у доларах США – 14.05%, в євро – 14.05%

Процентні ставки за непогашеними депозитами, залученими від нефінансових корпорацій, станом на

кінець вересня в гривнях становили 10.56%, у доларах США – 7.57%, в євро – 4.76%. Процентні

ставки за непогашеними депозитами, залученими від домашніх господарств, у гривнях становили

21.32%, у доларах США – 10.04%, в євро – 8.58%.

http://bank.gov.ua/control/uk/publish/category?cat_id=57420

Банки далеко не благодійники, але хто шукає дешеві гроші в банку - той знайде.

Наприклад, взяти кредитку з грейс-періодом, пошукати підприємця з POS-терміналом, і отримати готівку значно дешевше, ніж в банкоматі. Кредитних карт можна взяти декілька ;)

Щодо процентних ставок - то для Дельти, наприклад, типово отримувати від'ємне сальдо по отриманих і сплачених відсотках, але вони це чудово компенсують різноманітними комісіями.

А ще є ОВДП, та інші цікаві речі, які можуть зменшувати середню вартість ресурсів для банків.

Але для чого це обговорювати в цій темі - я вище лише вказав факт, що середня ставка за виданими кредитами в банків - на рівні півтора десятка відсотків.

І скористатись банківською "халявою" можуть всі охочі, які бажають вникнути - як платити банку менше.

Беззаставні кредити кеш-кредити - так, вони дорогі (40-80-120 річних). Але ніхто не заважає скористатись, наприклад, грейс-періодом, є цільові програми з пільговим кредитуванням. Треба тільки подумати, як перевести цей кредит в кеш.

Інше питання - чому людина вперто хоче позичити в співгромадян, а не йде в банки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rrid, ви, я бачу, оху@нний теоретик. Я вас ще раз питаю, у якому банку реально взяти 30000 грн. під 30% річних?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але і ср*ч в моїй темі розвели. У ПриватБанку можна взяти кредитку з базовою ставкою у 36 % річних. Таке щастя в мене є з лімітом у 6500 грн.

Було запитання: чому не беру в банках? Так тому, що всі вони хочуть довідки про доходи (якої в мене не має). За 1500 грн в місяць працювати, 6 місяців, щоб потом взяти кредит у 10 000 грн - не дуже мені підходить, такий варіант.

Хтось там сильно переживав, що 30% річних - це мало.

1. Я написав, що від 30%

2. Готовий погашати борг, рівними частинами, кожного місяця (а не в кінці терміну), що в підсумку виходить більше, чим 30 %.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

rrid, ви, я бачу, оху@нний теоретик. Я вас ще раз питаю, у якому банку реально взяти 30000 грн. під 30% річних?

http://www.kredobank.com/for_private_clients/credits/credits_cash.html

Один з небагатьох, хто реально кредитує зараз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно. Не переживайте сильно. Ніхто не хоче заробити разом зі мною - це ваші проблеми. А я щось інше буду думати. На крайній випадок, спробую зробити так: піти на роботу і працювати 6 місяців без зарплати, але щоб мені писали, що я заробляю 4-5 тис. грн, а мою зарплату би віддавали державі у вигляді податків. Якщо мати довідку про доходи, де буде указана з/п у 4000 грн., то у АльфаБанку можна узяти 40 000 грн. кредиту. Може так і поступлю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно. Не переживайте сильно. Ніхто не хоче заробити разом зі мною - це ваші проблеми. А я щось інше буду думати. На крайній випадок, спробую зробити так: піти на роботу і працювати 6 місяців без зарплати, але щоб мені писали, що я заробляю 4-5 тис. грн, а мою зарплату би віддавали державі у вигляді податків. Якщо мати довідку про доходи, де буде указана з/п у 4000 грн., то у АльфаБанку можна узяти 40 000 грн. кредиту. Може так і поступлю.

Заработать все хотят, но риск большой очень. Есть тысяча причин почему ты не сможешь вернуть долг...

Твой "крайний выпадок" - бред полный. Чтобы написать что ты зарабатываешь "чистыми" по 4000, нужно ежемесячно отдевать в бюджет по 2500грн (ЕСВ с фонда з/п + подоходний налог и ЕСВ с з/п). Твоя бредовая идея - работать пол года как папа Карло, и получить только справку о доходах в сумме 4000грн в месяц.

Иди лучше на Кромберг работать. Через пол года будешь иметь: до 15000грн денег на руках полученых в виде з/п за пол года + справку о з/п до 2500 в месяц...

Имея свои 15000, тебе нужно будет брать кредит не 40000, а всего 25000. Тоесть тебе хватит и справки о з/п 2500 :о) Скажу чесно, идея с Кромбергом тоже бредовая, но она на 15тысяч лучше чем твоя идея.

А что мешает зарегистрироваться предпринемателем и брать кредит в банке как предприниматель? Предпринемателям не нужна справка о доходах...

Кстати, если зарегистрироваться в центре зайнятости как безработный, и уже с "их помощью" регистрироваться как предприниматель, то получишь от центра зайнятости "единоразовую помощь" в размере 8000-15000 грн (сума зависит от разных факторов)...

А вобще, в первом посте неплохо было бы сразу указать:

- сколько тебе лет;

- где учишься ;

- как относиться к твоим "бизнес-проектам" мама, у которой ты сидишь на шее.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Ладно. Не переживайте сильно. Ніхто не хоче заробити разом зі мною - це ваші проблеми. А я щось інше буду думати. На крайній випадок, спробую зробити так: піти на роботу і працювати 6 місяців без зарплати, але щоб мені писали, що я заробляю 4-5 тис. грн, а мою зарплату би віддавали державі у вигляді податків. Якщо мати довідку про доходи, де буде указана з/п у 4000 грн., то у АльфаБанку можна узяти 40 000 грн. кредиту. Може так і поступлю.

Да це бред.

За пів року 5х6 ви заробите 30к. Але ж ні краще їх віддати і взяти кредит на 40к +%.

П.С. Мені з довідкою в 6к не дали в кредит 30к в Альфі. Це було весною!

І взагалі якщо Ві так запросто підете на роботу за 5-6 тис. То нафіг Вам той бізнес? Можливо я не орієнтуюсь у ЗП на даний час, але це непогана зарплата. Невже продаючи китайфони можна заробити краще?

Як тут пишуть навар 100-150 грн. Судячи з цього щоб отримати 6 тис. Вам потрібно продавати 2 телефони вироби в день.(без вихідних). Як на мене це нереально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ладно. Не переживайте сильно. Ніхто не хоче заробити разом зі мною - це ваші проблеми. А я щось інше буду думати. На крайній випадок, спробую зробити так: піти на роботу і працювати 6 місяців без зарплати, але щоб мені писали, що я заробляю 4-5 тис. грн, а мою зарплату би віддавали державі у вигляді податків. Якщо мати довідку про доходи, де буде указана з/п у 4000 грн., то у АльфаБанку можна узяти 40 000 грн. кредиту. Може так і поступлю.

ух скільки таких *зароблятелів* від кредиторів никаються. Плюс, давати кредит в гривнях, в теперішній час, еммм, скажем так, не розумно, бо до ВЕЛИЧЕЗНОГО ризику неповернення своїх грошей взагалі (який посилюєтся скрутним становищем економіки) добавляєтся ВЕЛИЧЕЗНИЙ ризик гіперінляції, який може значно перекрити відсотки по кредиту

ЗІ ну і наостанок, це якраз ВАШІ проблеми, бо у вас немає 30к гривень, а не того, у кого ті 30к є :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...