Перейти до змісту

Викрали велосипед


Vaso

Рекомендовані повідомлення

Ситуацію я пояснив власнику. Захоче - напише тут. А велосипед так, ми придбали його, після чого виявилось що він крадений.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

А суть в тому, що коли я виходив до під"їзду на перекур, до мене на цьому ж велосипеді підїхав хлопець, років 20-25, стрельнув сигарету. Сказав що продає цей велосипед, бо на новий сезон хоче собі "Маккензі на дискових тормозах".

Після того ви обмінялись номерами телефонів, "забили стрєлу" на заправці і хлопець поїхав за паспортом?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

- І часто пропонують?

- Вас це не насторожило?

- В скільки обійшовся?

При покупці ми зробили фото його паспорта з місцем прописки.

На всі питання вже може відповісти власник, ми його поставили до відома.

А суть в тому, що коли я виходив до під"їзду на перекур, до мене на цьому ж велосипеді підїхав хлопець, років 20-25, стрельнув сигарету. Сказав що продає цей велосипед, бо на новий сезон хоче собі "Маккензі на дискових тормозах".

Після того ви обмінялись номерами телефонів, "забили стрєлу" на заправці і хлопець поїхав за паспортом?

Ми поїхали на заправку, йому принесли пасспорта, написали розписку з підписом, підписом його друга і ініціалами, зробили фото пасспорта, розрахувались і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто складається враження що Chirik_Chirik вас злив,якби не він то було б все ок!Нє?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ещё один оверквотинг или ненужная цитата предыдущего сообщения - на 5 дней в РО пойдёте. Независимо от степени знакомства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Просто складається враження що Chirik_Chirik вас злив,якби не він то було б все ок!Нє?

Ні, в вас хибне враження. До того, як Chirik_Chirik не повідомив нам про створення цієї теми, ніхто не знав що ми придбали велосипед крадений. А так як він цю інфу подав для спільноти борди, складається враження, що сперли його ми.

Всі питання надалі в пп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ещё один оверквотинг или ненужная цитата предыдущего сообщения - на 5 дней в РО пойдёте. Независимо от степени знакомства.

В чому проблема? Одні цікавляться, інші відповідають! Все по темі. Чого дойобуватися???

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Spyke

На мою скромну думку, він все правильно зробив. Друге питання, що для прикладу, копія пасспорту могла бути взята де захочете, наприклад, у знайомої в банку, яка не чиста на руку, це як приклад, а історія про продаж просто вигадана. Доказів, крім слів, як я розумію - немає. Тому докази мають бути більш впевнені, хоча те, що зробли копію - безумовно плюс. Тому що в кінцевому випадку, як я розумію, буде просто ваше слово, проти слова тої особи, яка Вам його "продала". А от як воно було на справді - це вже історія для компетентних органів, звичайно, якщо справжній власник дасть хід цій справі. Нічого особистого, просто як варіант розвитку подій.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перечитайте тему.

По-перше, є багато свідків що ми його дійсно купляли.

По-друге, камери відеонагляду на заправці це підтвердять.

По-третє, продавець написав розписку, з датою, підписом, ініціалами. А підпис ми звіряли з паспортом.

Вчетверте, ми не копію паспорту зробили, а сфотографували на 2 різних телефони в їх руках.

І до того всього, крім мене при покупці було ще 2 людини, які підтвердять покупку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В чому проблема? Одні цікавляться, інші відповідають! Все по темі. Чого дойобуватися???

1 день РО за мат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Треба чекати відповіді Vaso,! Що він скаже...

Я з ним зв"язався, сьогодні маємо зустрітись і обсудити подальші плани дій, як шукати і відловлювати того х... Всі данні, щоб знайти його в нас є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Громада думаю теж цікавиться перебігом подій.Думаю ми повинні бути в курсі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Spyke

По-перше, підтвердить передачу грошей та велосипеда? Там звук хіба записується? Сумніваюсь, що там HD камери з ввімкненим звуком стоять, а якщо потянете ще час (не знаю, коли проходив продаж), то скоріше-всього, відео вже не буде, не думаю, що на заправці зберігають відео довгий час, тому може бути, що справжніх доказів і не буде в кінці, радив би поспішити, а то, якщо справді купували велосипед, як розповідаєте, а доказів як таких фактичних не буде, то можуть і посадити.. за велосипед :(

По-друге, таке поняття, як кругова порука та змова, Вам відомі? Звичайно, я не стверджую, що так було, але якщо буде справа розглядатись компетентними органами, не виключено, що вони будуть і такий варіант розглядати.

Не хочу робити висновків, але розповідаю, як ситуація може виглядати зі сторони тверезо, як я її бачу, та як, її можуть розглядати компетентні органи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будем пробовать уточнить ход событий:

У ТС зперли вел. Spyke, не зная, что он краденый, купил его для бывшей Chirika. Как-то Chirik узнает об этом (хз, может видит на улице ёё на новом вел). Потом видит эту тему на форуме, узнает велик. В ПП пишет Spyke'у, тот ему (т.е Chiriky) скидает фото.

Вопрос - для чего Spyke скидает фото Чіріку? И откуда Чирик знает, что именно Спайк купил вел. для его бывшей?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

seolutsk, Ви натякаєте, що spyke спи вкрав вел?

Я нічого не натякаю, а намагаюсь мислити тверезо, нічого особистого, як ситуація може виглядати зі сторони. Як воно було на справді - я не можу знати, мене там не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Spyke

По-перше, підтвердить передачу грошей та велосипеда?

Гроші передавав не я, а мій знайомий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будем пробовать уточнить ход событий:

У ТС зперли вел. Spyke, не зная, что он краденый, купил его для бывшей Chirika. Как-то Chirik узнает об этом (хз, может видит на улице ёё на новом вел). Потом видит эту тему на форуме, узнает велик. В ПП пишет Spyke'у, тот ему (т.е Chiriky) скидает фото.

Вопрос - для чего Spyke скидает фото Чіріку? И откуда Чирик знает, что именно Спайк купил вел. для его бывшей?

Давайте перед тим як щось писати ви будете уважно тему читати! Я не купляв їй велосипеда, на велосипед ми скинулися нашою велотусньою!

В нас є спільний діалог в соцмережі, в якому овер 10 чоловік, спілкуються і т.д. Фото було залите туди, а не особисто чірікуну.

А в якому районі міста це відбувалось?

АЗС ANP на ківерцівській.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Spyke

По-перше, підтвердить передачу грошей та велосипеда?

Гроші передавав не я, а мій знайомий.

Якщо власник написав або буде писати заяву в міліцію, то дуже рекомендую вже звернутись до власників заправки, щоб відео не втратилось. Бо тоді докази будуть тільки на словах, і тоді буде все ще складніше...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спілкувався по телефону з ТС, заяву в міліцію написали. Чекаємо приїзду слідчого, осільки сьогодні він не на службі, я так зрозумів буде лише завтра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаємо приїзду слідчого, осільки сьогодні він не на службі, я так зрозумів буде лише завтра.

Оперативно работают :0159:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...