Перейти до змісту

Викрали велосипед


Vaso

Рекомендовані повідомлення

Spyke

По-перше, підтвердить передачу грошей та велосипеда? Там звук хіба записується? Сумніваюсь, що там HD камери з ввімкненим звуком стоять, а якщо потянете ще час (не знаю, коли проходив продаж), то скоріше-всього, відео вже не буде, не думаю, що на заправці зберігають відео довгий час, тому може бути, що справжніх доказів і не буде в кінці, радив би поспішити, а то, якщо справді купували велосипед, як розповідаєте, а доказів як таких фактичних не буде, то можуть і посадити.. за велосипед :(

По-друге, таке поняття, як кругова порука та змова, Вам відомі? Звичайно, я не стверджую, що так було, але якщо буде справа розглядатись компетентними органами, не виключено, що вони будуть і такий варіант розглядати.

Не хочу робити висновків, але розповідаю, як ситуація може виглядати зі сторони тверезо, як я її бачу, та як, її можуть розглядати компетентні органи.

Тобто ви натякаєте, що я велосипедист зі стажем, який вже в велотусні достатю кількість часу, від"їздив на велосипеді овер 30к км, херову тучу гонок, квестів і т.д., буду ходити перекушувати замки щоб зпирати велосипеди? В мене велосипед в декілька разів по комплектації вищий, ніж цей, що "придбали". І свій я кровними, заробленими грошима збирав достатню кількість часу. А ці гнилі думки і догадки краще залиште при собі.

Зараз хлопці їдуть на заправку, взнавати на рахунок відеозапису. Звісно, нам його не дадуть, але принаймні скажемо щоб відеозапис не видаляли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь

Якась дивна історія, чесно кажучи. Велосипед вкрали вчора під вечір, і в той же день його встигли продати, при чому на це скинулось близько 10 людей (коли вони встигли скинутись-то?), зустрітись з продавцем, який вже мав при собі паспорт (носить з собою паспорт?) і в цей вже вечір викласти фото. Да і того, хто виклав, чомусь називають "крисою", дивно, чому це? Тобто не покривати крадене, це вже "крысятничество". Якась дивна реакція, звичайно, якщо тема не "мутна". Буду слідкувати за темою, підписався..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чекаємо приїзду слідчого, осільки сьогодні він не на службі, я так зрозумів буде лише завтра.

Оперативно работают :0159:

Я на це вплинути не можу. Повірте, я обома руками за, і допоможу слідству, щоб зловити цих п....в. В самого сперли два велосипеда, в друзів за останній рік просто наглим чином крали навіть з балконів першого поверху, під"їздів, сушилок. І я, як ви, з ненавистю хочу зловити цих крадіїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто ви натякаєте, що я велосипедист зі стажем, який вже в велотусні достатю кількість часу, від"їздив на велосипеді овер 30к км, херову тучу гонок, квестів і т.д., буду ходити перекушувати замки щоб зпирати велосипеди? В мене велосипед в декілька разів по комплектації вищий, ніж цей, що "придбали". І свій я кровними, заробленими грошима збирав достатню кількість часу. А ці гнилі думки і догадки краще залиште при собі.

Зараз хлопці їдуть на заправку, взнавати на рахунок відеозапису. Звісно, нам його не дадуть, але принаймні скажемо щоб відеозапис не видаляли.

Я намагаюсь тверезо мислити, не дивуйтесь, якщо такі ж питання будуть і у слідчого. Це нормально, розглядати різні варіації події. Я намагаюсь допомогти, щоб всі шишкі в кінці не полетіли на Вас, та того, хто привів цього продавця (я так і не зрозумів, чи це Ви чи не Ви його "привели"). Нічого особистого, без образ, навпаки хочу тільки допомогти. Якщо все було на справді, так як Ви розповіли, то я Вам тільки співчуваю..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якась дивна історія, чесно кажучи. Велосипед вкрали вчора під вечір, і в той же день його встигли продати, при чому на це скинулось близько 10 людей (коли вони встигли скинутись-то?), зустрітись з продавцем, який вже мав при собі паспорт (носить з собою паспорт?) і в цей вже вечір викласти фото. Да і того, хто виклав, чомусь називають "крисою", дивно, чому це? Тобто покривати крадене, це вже "крысятничество". Якась дивна реакція, звичайно, якщо тема не "мутна". Буду слідкувати за темою, підписався..

Б***ть, читайте тему! Практично все, що ви тут написали це така ахінєя, що просто страшно.

, зустрітись з продавцем, який вже мав при собі паспорт (носить з собою паспорт?)

Друга сторінка теми - "Ми поїхали на заправку, йому принесли пасспорта, написали розписку з підписом, підписом його друга і ініціалами, зробили фото пасспорта, розрахувались і все. "

Тут, вибачте, такі всі до...уя спеціалісти і слідчі сидять, Не знаєте ситуації, то свої 5 копійок залиште при собі! Всі новини, хід дій я буду тут описувати.

Кого щось цікавить - телефонуйте особисто мені - 095-350-3788, а писанина тут нічого не вирішить.

Достало читати цей брєд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ап.

Щойно хлопці їздили на заправку, відеоспостереження там ведеться, слідству його покажуть. Лиця тих хлопців попали в кадр, вони заходили в магазин.

Це нормально,більше відповідей - менше буде до вас запитань...

Від кого запитань? Ті, що тут писали, слідчі, чи що?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Номер дав? Дав!

В індивідуальному порядку розкажу кожному, кого це цікавить!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажем так - ми будемо вчитись на ваших помилках!

Хоча хто зна де,де кого чекає.Але як кажуть "осведомлён,значит вооружон"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скидалися не усі 10 чоловік. 1250 грн обійшовся. Ми питали на рахунок гарантій, що не крадений. Ми сказали що обмежимся фото пасспортом і розпискою з підписом, датою. Сказав, що за паспортом треба їхати на Наливайка, там живе його друг. Ну ок, поїхали, під"їхали на ANP, прийшов його друг, показав паспорта, ми пофотографували.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

від подібного ніхто не застрахований. тьху-тьху-тьху

при покупці вживаних речей (особливо тих, які "популярні" серед злодііїв - телефони, планшети, а останнім часом і велосипеди і т.д.) потрібно перестраховуватися: обов'язково брати розписку, в якій зазначено хто, коли, за що і яку суму отримав, з вказанням ідентифікаторів речі - серійні номери, імей, номер рами, чи опис виробу.

Звертати увагу на комплектацію та поведінку, на ціну - занадто дешева повинна насторожити (також торг, при якому ціну спускають на велику суму). Спробувати вирахувати неправду чи викликати хвилювання чи невпервненість можна задавши прості запитання: наприклад, "розкажи, як ти поставив цю царапину на раму?" чи "За яких обставин телефон впав і тріснув дисплей? Що трапилося з коробкою?". Реакції можуть бути різними - від агресії до заторможення, щоб вигадати щось схоже направду. Та і візуально: потрібно звертати увагу на зовнішність.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підїхав хлопець, років 20-25, стрельнув сигарету. Сказав що продає цей велосипед, бо на новий сезон хоче собі "Маккензі на дискових тормозах".

Я так розумію людина розбирається в тому що краде (а не просто якийсь нарік чи бухарик). Певно і знайомі є в велоколах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я так розумію людина розбирається в тому що краде (а не просто якийсь нарік чи бухарик). Певно і знайомі є в велоколах.

Покупці теж розбираються, купуючи мамайлянусьнекрав байк за 1\3 ринкової ціни :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому нікому не цікаве ім"я і зустріч з "продавцем"?

ось там і

Спробувати вирахувати неправду

для мене він набагато цікавіший персонаж

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купуючи велосипед такого класу за 1250 в нинішніх умовах, при теперішньому курсі $, при мутних обставинах. Та не клейте дурнів! В душі ви знали, що крадений, але сподівались що не в Луцьку. Так?

Ех хлопці... :0001:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При покупці ми зробили фото його паспорта з місцем прописки.

А де той хлопець прописаний можете сказати? Хоча б місто.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Какая інтересная історія...

двічі перечитав всі сторінки даної теми. ну зовсім все нелогічно і неправдоподібно. а найгірше що і докази купівлі саме цього велосипеда є досить нікчемними. щоб довго не вдаватись в полеміку, якщо це дійсно справжній злодій продав велосипед і він не хворий на всю голову, то він просто посміється вам і міліції в лице і скаже, що це та ж модель, що він з "великим жалем" поспішно продав, бо терміново потрібні були гроші на .... і таких велосипедів продано тисячі-тисяч і в луцьку їх напевно десятки та й усьо. а пару його товаришів скажуть що він на цьому велі їздив ще "при Брєжневі". і відеозапис і копії і розписки виїденого яйця не варті будуть. прикро... чекаємо інфу від ТС.

p.s. образити нікого не хотів. сподівався, що нарешті крадіям дадуть по рукам, ломом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згоден, можливо це і здається не логічним і т.д., але ситуація розписана такою, як вона є. І слідство це докаже.

Ввечері сьогодні зустрілись з ТС, пішли в міськвідділ ще з вісьмома свідками, дали покази)

А саме цікаве те, що як зказав слідчий, людина, фото паспорту якої ми мали, вже була замішана в крадіжках. Завтра зранку слідчі повинні їхати по адресі прописки і забирати в міськвідділ.

Про подальший хід подій буду описувати в темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я перепрошую звичайно ж! Але з такимом фото і шутками краще не починати, ці теми відвідують в більшості ті хто потерпів від покражі великів! Думаю в кожного хто тут є пролітала думка: "що тут серед нас наприклад є та сука і також пише!" Тому осторожніше бо і справді якшо не хтось із нас наводку дасть для міліції, щоб все таки передивились ті всі велики і уточнили чи то все таки ваші власні а крадені, то та сука яка можливо є серед нас - візьме собі на замітку таку доволі не погану здобич!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я перепрошую звичайно ж! Але з такимом фото і шутками краще не починати, ці теми відвідують в більшості ті хто потерпів від покражі великів! Думаю в кожного хто тут є пролітала думка: "що тут серед нас наприклад є та сука і також пише!" Тому осторожніше бо і справді якшо не хтось із нас наводку дасть для міліції, щоб все таки передивились ті всі велики і уточнили чи то все таки ваші власні а крадені, то та сука яка можливо є серед нас - візьме собі на замітку таку доволі не погану здобич!

х.ясе, ото поток сознания :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...