Перейти до змісту

Викрали велосипед


Vaso

Рекомендовані повідомлення

В мене самого вкрали вел. І я вже тут також подавав оголошення. Тому нічого дивного в такій реакції! В цій темі є декілька речей які варто було би розкрутити, і є люди які мислять чітко, а не флудять! Але ізза того шо багато писанин я бачу що є деякі непорозуміння. Хотів би запропонувати альтернативу!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 84
  • Створено
  • Остання відповідь
  • 3 тижня потому...

Чловіка з паспорта знайшли і допитали. отримали відео з камер спостереження на заправці. встановили особу другого, раніше притягався до відповідальності за крадіжку.

підозрюю що перед виборами його там особливо не шукали, тому що міліція була залучено до охорони дільниць. а шукати будуть, тому що достатньо доказів і один розкритий злочин лишнім в показниках не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...

Після довгої тяганини слідство завершилось. Сьогодні був останній суд над підозрюваним. Визнали винним. Дали срок.

За подробицями можете звертатись або мені в ПП, або до власника.

Велосипед повернувся до свого законного власника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шкода, що це не стане прикладом для тих падлюк які продовжують красти далі...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні був останній суд над підозрюваним. Визнали винним. Дали срок.

Нарешті!! Феміда (і усі, кому небайдужі їх двоколісні конячки) торжествує.

Можна більш детальніше? Стаття, срок, чи довели, що були інші велосипеди..? Ну, Андрій, хоч трохи інформації!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під час проголошення вироку я не був присутній. Зі слів Андрія, жуліка засудили до 4-х років позбавлення волі. Викладу посилання на судове рішення коли воно буде доступне в Єдиному реєстрі.

Феміда, звичайно, торжествує, але підсудний має право на апеляцію і подавати апеляцію він, швидше за все, буде.

Притягували до відповідальності за ч.2 ст. 185 КК (це по велосипеду) і за ч.1 ст. 186 КК (це по автомобілю). По автомобілю: отримавши запобіжний захід підписку про невиїзд, проник до автомобіля на стоянці біля одного з гуртожитків на ДПЗ. Був затриманий власником автомобіля.

Щодо причетності до крадіжок інших велосипедів у суді не досліджували. Це вже більше питання до працівників ОВС.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хвала силам небесним! рада за власника :)

З"явилась надія на повернення мого велосипеда :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Вирок тут http://www.reyestr.court.gov.ua/Review/42975744

В робочий час ресурс працює через раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...