Перейти до змісту

Кинули на olx (slando)


Basil

Рекомендовані повідомлення

Кинули на olx (slando).

Потрібно юридична порада, чи є шанс звертатись в міліцію.

Підробиці в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та же история. Я обратилась (если сумма больше ста двадцати грн, вроде бы, дело заводят) - продавцы же дают карточку Приват, по которой должны быть данные кидающего. Приняли заявление. Запрос в приват в течении месяца. Но мне сказали, что таких заявлений много, видимо у них есть лазейка - откат в банке. Пойду скоро узнавать, но если бы они знали, что попадутся, так легко не кидали бы и уже не первый год... (((( Но подавать заявление считаю надо.

P.S. Заявление ваше примут. Если осталась история переписки - все данные нужны. Вам же как-то сообщали реквизиты. Как зашла в милицию и сказала, что хочу подать заявление на мошенничество - первый вопрос - Сландо?.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Відправляла посилку на НП, а переді мною дівчина отримувала замовлення. Замість iPhone отримала старенький Аlcatel. Повну вартість телефону вона оплатила на карту

Працівники НП вже й не дивуються таким випадкам

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість iPhone отримала старенький Аlcatel. Повну вартість телефону вона оплатила на карту

Платити наперед за йафон незнайомій людині? 0_о

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість iPhone отримала старенький Аlcatel. Повну вартість телефону вона оплатила на карту

Платити наперед за йафон незнайомій людині? 0_о

Дівчині відняло мову коли вона розпакувала посилку. Але судячи з тих небагатьох слів, що вона вимовила, то це було саме так

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість iPhone отримала старенький Аlcatel. Повну вартість телефону вона оплатила на карту

Платити наперед за йафон незнайомій людині? 0_о

Без лоха и жизнь плоха !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от тому й існують такі сайти, як ібей, аукро, де ведеться статистика продавця, рейтинг, відгуки... Це хоч якось показує "чемність" продавця. А Сландо... ніколи всерйоз до нього не відносився. Сайт "КІТ в мішку" чи "лотерея"! :)

...так.... якусь дрібничу придбати хіба... А серйозніші речі - то вже тільки через якісь додаткові гарантії, чи через знайомих в місті продавця, чи через "післяоплату"... Але аж ніяк не невідомо кому (бо на Сландо так і є) і всю суму наперед.

По суті сабжу - сумніваюсь, що є якісь шанси... Чим можна довести невиконання продавцем домовленності? Певно, нічим. Те, що гроші йому на картку прийшли - це ж не доводить, що він щось не виконав... Думаю, з боку юстиції так все і виглядає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мене також кинули на сландо. перша після того я перечитав кучу форумів по тим шахраям. перша проблема через яку буде провал справи, це стирання інформації через 30 днів ( оператори підтирають записи розмов а банки фото з банкоматів) тобто якщо ви зможете отримати судове рішення про надання вам банком фото шахраїв з банкомату розмову в оператора за днів 20, тоді ви можливо виграєте суд і вам можливо повернуть кошти. це один з найважливіших пунктів, а таких ще багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сландо не створенний для інтернет продаж... коли це люди зрозуміють....

знайшов оголошення в своєму місті, подзвонив домовився про зустріч і все максимум!!!

з самого сландо...

http://olx.ua/help/transaction/kak-pokupat-bezopasno/

Цель OLX.ua – поощрять торговлю «из рук в руки». Покупка товаров в своем городе, где вы можете лично встретиться с продавцом, осмотреть и оплатить товар на месте, – это самый надежный и безопасный вид сделки.

Если вы нашли необходимый товар или услугу на OLX.ua и готовы совершить сделку по объявлению, не спешите: прежде всего, ознакомьтесь с несколькими полезными советами, которые помогут вам избежать обмана и разочарования.

PPArhangel,

аукро для чого????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки наложка чи прямий контакт з продавцем, треба ж себе страхувати якось.

аукро параша, хоча б тим що відсутня система привязки до платіжної системи, як у ібея, де адміністрація може нагнути і бабло повернути постраждалій стороні у примусовому порядку.

ну а передоплата, то дійсно або дрібнички, або свята наївність :)

Oli, зазвичай правила читають, як вже клюне жарений півник...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от тому й існують такі сайти, як ібей, аукро

думаю не варто ставити в один ряд ібей й ту *шарашкіну контору* аукро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ні в якому разі не ставлю в один ряд, ти що!

Аукро - г..но!, але іншого, нажаль, поки не маємо. Пам'ятаю auction.ua, але ж в нас ніколи до кращого не ведеться, все згиджується... Все про одне бабло думають... от і Аукро зжер ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сландо не створенний для інтернет продаж... коли це люди зрозуміють....

ну нарешті )) +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

olx

трішки змінюємо порядок літер

lox

Вам же прямо вказують, невже не зрозуміло? ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

olx трішки змінюємо порядок літер lox Вам же прямо вказують, невже не зрозуміло?

Теж помітив, прям знущаються :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще одне повідомлення не по темі після цього попередження - read only на 5 днів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Думаю при бажанні можна вичислити і так далі, але то буде така купа згаяного часу на всі ці інстранції, та гроші на юрисконсультів і так далі, что простіше буде забути і все.

Юристи зараз скажуть я думаю точно, що всі договори, й угоди по суті це "фількіна грамота", тимпаче в теперішній час, компанії один одному винні купу грошей, навіть коли суд в чиюсь користь, і то це все "філониться" без проблем, і великих витрат на юристів.

А тут якийсь там сландо, чи аукро...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є ще сайт romo.ua на якому покупець гроші оплачує наперед, але не напряму продавцю, а на рахунок сайту (комісії або немає взагалі, або 50коп, точно не пам'ятаю), тоді сайт підтверджує оплату і продавець після того відправляє товар. Коли покупець отримав, дає підтвердження що все ок, і сайт дає змогу продавцю зняти свої гроші, все займає 1-2 дні (підтвердження сайтом оплати, підправки товару...) , але це краще ніж наложений платіж тим, що не потрібно платити 2% від суми і не завжди є можливість перевірити (протестувати товар) на місці за 15хв. Сам неодноразово користувавсь цим сайтом - дуже зручно і всі застраховані. Сайт схожий на аукро - теж можна робити ставки, пропонувати ціну...надіюсь комусь допоможе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

romo.ua

доволі цікаво зроблено. ви там щось купували купуєте? які є нюанси?

реклами про нього ніде не бачив....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробити предоплату можу тільки на аукро і тільки продавцям з рейтингом від 50 позитивних відгуків. Ніхто вас не заставляє купувати по предоплаті, продавець нічого не втрачає, якщо відправить наложенним платежем. Якщо відмовляється відправти - значить кидок.

І все у ваших руках, жалітись треба в першу чергу, на власну дурість.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Продавець втрачає по наложці коли людина не заберає товар. Тупо не приходить, або прийшла глянула і пішла. Тоді продавець попадає на 2 доставки і ще може по пасти на пеню, якщо пройде більше 5 днів.

Особисто на аукро наложкою після декількох випадків. не відправляю. Не подобаються умови до іншого продавця.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В першу чергу ,якщо купую на сландо, то шукаю номер телефону продавцяв неті. Раптом десь "был замечен".

Якщо відправляє номер карточки (пише), то також намагаюся пошукати її в неті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...