Перейти до змісту

Піщані берега річок


kayot

Рекомендовані повідомлення

Добрий день, поділіться будь-ласка інформацією - дє є в радіусі 30-40 км від Луцька піщаний берег річки, схожий як на зображенні? Бажанно, щоб біла можливість доїзду авто.

post-7540-0-66450600-1412517791_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одним словом, якщо підходить озеро -

Чебені, Рожищенський р-н, доїзд на авто нормальний, від Луцька близько 30 км. З протилежної сторони (на фото на іншому березі) береги більш круті та довші

post-13465-0-45314900-1412519475_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

одним словом, якщо підходить озеро -

Чебені, Рожищенський р-н, доїзд на авто нормальний, від Луцька близько 30 км. З протилежної сторони (на фото на іншому березі) береги більш круті та довші

Чебені якраз не озеро, а затоплений піщаний кар"єр, з"єднаний зі Стиром, власне можна назвати затокою Стиру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чебені якраз не озеро, а затоплений піщаний кар"єр

дякую кеп, назва "озеро" в повідомленні була використана для означення закритої водойми, а не річки, щоб ТС було більш зрозуміло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо дальше (50-60 км), то за Колками--Розничі--- Семки,..от то перед семками

А немає у вас часом фото тих місць, я був перед Куліковичами - там піщаного берега немає, а це одразу за Семками, невже так сильно і різко міняється грунт?

Був на "Білих берегах" - там також річка не з піщаним берегом, стариці - да...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Фото немає. Я був там того року, напевно там не піщаний берег, обриви пам*ятаю. Соррі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Дядьку, якщо треба багато пижд#@ного піску то в пп пишіть, знаю халявку, якщо принципово топік теми то спробуйте в Гугл Ерз :) по річці Стир до смт Колки та у протилежному напрямку дійти, знайдете точно з десяток.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...