Перейти до змісту

Вкрали велосипед


Penja78

Рекомендовані повідомлення

Знайома попросила розмістити оголошення. Вкрали вел Author

в с. Рованці з сараю. Ось фото. Особливих прикмет не має((((

post-12914-0-95114200-1412440421_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можу дати свій на "живця", але за двох умов:

1) Якщо моя красуня постраждає (або не повернеться), щоб хтось мені це компенсував.

2) Якщо крадій перестане дихати, щоб я не залишився винним.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут ніби ж є хтось з самооборони чи з ПС з форумчан. Думаю не важко організувати живця, підкріплення, відеопідтвердження. Збираєш, економиш гроші на велосипед, а якесь г**но краде. Безнаказаним таке не можна лишати, бо це розвязує руки в подальшому ще більше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримаю тему також була крадіжка в районі Лучеська біля ВІЄМА 4 жовтня викрадений велосипед GIANT

19 рама. Якщо де побачите телефонуйте 0673344 вісім 25

post-2693-0-61137000-1412578926_thumb.jp

post-2693-0-59159800-1412578935_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкрали велосипед 06 жовтня 2014 року, якщо хтось має інфу дайте знати тел. 8 066 1106760 винагорода 500 грн.

post-13180-0-76595200-1412624940_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкрали велосипед 06 жовтня 2014 року, якщо хтось має інфу дайте знати тел. 8 066 1106760 винагорода 500 грн.

де сталась така неприємність? деталі повідомте товариству... (P.S. ех, гарно було б прикладом інструменту, що на фото розтрощити комусь непосидючі колінця та невгамовні пальчики...)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тут ніби ж є хтось з самооборони чи з ПС з форумчан. Думаю не важко організувати живця, підкріплення, відеопідтвердження. Збираєш, економиш гроші на велосипед, а якесь г**но краде. Безнаказаним таке не можна лишати, бо це розвязує руки в подальшому ще більше.

Викрадачі - це лише одна ланка злочинного ланцюжка. Схоже на добре налагоджену систему, в яку входять викрадачі, які мають певне уявлення про сучасні велосипеди і здатні швидко оцінити вартість потенційної здобичі. Десь хтось крадений велотранспорт продає. Якщо влаштувати засідку, то впіймати вдасться лише крадія. Тому на "приманку" потрібно поставити радіомаячок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вкрали велосипед 06 жовтня 2014 року, якщо хтось має інфу дайте знати тел. 8 066 1106760 винагорода 500 грн.

де сталась така неприємність? деталі повідомте товариству... (P.S. ех, гарно було б прикладом інструменту, що на фото розтрощити комусь непосидючі колінця та невгамовні пальчики...)

За Прото маректом, є двір, в якому він був пристібнутий, посередині двору до дитячої залізної стінки Пристібнутий був старим радянським цепом ширина 1 см. із навісним замком, зловмисник пішов в ЖЕК взяв пилку і пиляв хвилин 10-15, всі люди, що були поруч, подумали ремонтує, в Жеку казали виручили хлопця, сукі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Офтоп, але не сильно.

Велосипедів стали красти в Луцьку набагато більше, факт. І в цьому плані дуже цікаво, чим же ж закінчилась історія з *добросовісними набувачами* з цієї теми, може хто в курсі? Я так розумію, "Рафік нєуінауат"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пішов в ЖЕК взяв пилку і пиляв хвилин 10-15, всі люди, що були поруч, подумали ремонтує, в Жеку казали виручили хлопця, сукі

Молодий був, старший? Описати могли ж, адже стільки людей його бачило?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підтримаю тему також була крадіжка в районі Лучеська біля ВІЄМА 4 жовтня викрадений велосипед GIANT

Велосипед був пристебнутий до тієї синьої велопарковки біля ВІЄМа?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так зранку поставив був мій один на синій а на червоній віємівській було 4 не знаю чи там тих не поцупили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бляха, страшно, сам кілька раз там пристібав свого вела.

Мда, ланцюги і троси вже ніде не спасають, треба ще ставити якусь сигналку на 100 Дб і щось таке, що завдасть шкоду здоров"ю злодія.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пішов в ЖЕК взяв пилку і пиляв хвилин 10-15, всі люди, що були поруч, подумали ремонтує, в Жеку казали виручили хлопця, сукі

Молодий був, старший? Описати могли ж, адже стільки людей його бачило?

ось мб і відповідь:

Вчора, також, вкрали велосипед, пристібнутий товстим цепом, біля Молоді 17а. Злодій, молодий (років 30) високий худий, трохи схожий на кавказця. Я його добре роздивився. Він прийшов на аварійку МЖК і попросив пилку по металу. Пиляв на виду того будинка, плюс в цьому будинку опорний пункт міліції! Пилка виявилась тупа, прийшов ще раз. Зі мною обговорювали варіант підключення болгарки, але мені було лінь возитись, збрехав, що в нас такої довгої немає. Сантехніки найшли йому ще одну пилочку, якою він успішно перепиляв товстий собачий цеп.

Я думав, що він пиляє замок до черепашки, бо на рахунок велосипеда пішов би подивився. А сантехніка він розвів, позвонивши буцім то до сина, який загубив ключі. Було потім три машини міліції, в сантехніка взяли покази, з пилки і цепу знімали відбитки пальців.

Старого сантехніка потім піддівав: признайся помогав йому пиляти? Скільки він тобі заплатив?

Марку велосипеда не знаю, ціна його 3500.

Злодію вже дуже хотілось вкрасти того велосипеда, бо ризикував він здорово.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сцуко!!!!! Вчора бачив його!!!!! точно його (ВЕЛ author)! В центрі біля церкви(театральна площа).. не читав цей топіК, тому не спинив.

Був який замурзаний мужик зверху, я ще й подумав, що вел так хороше окрашений, а водій чмо... твою ж.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Penja78, давайте телефон хазяйки, я впевнений, що побачу його знову - мій район

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мій номер телефону 050-825-45-06 Міша. Якщо хтось побачить ,дзвоніть,затримуйте злодія,чи хоча б прослідкуйте за ним, я підключусь в будь-яку хвилину все кину і приїду. Я катаюсь по місту цілий день, але в районі Рівенської , Варшавки в основному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Схоже на добре налагоджену систему, в яку входять викрадачі, які мають певне уявлення про сучасні велосипеди і здатні швидко оцінити вартість потенційної здобичі

"Оцінити" вел діло секунд п'ятнадцяти...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

Люди УРА знайшовся велосипед !!!!!!!!!!!!!!! Сама власниця побачила алкаша який розсікав по Рованцях і забрала в нього. В міліцію не здала, тому що не знає де він і що . Подібно на казку але вона щиро вірила що знайдеться і ось чудо !!!!!!! Дякую всім за підтримку !!!! Можите закрити тему

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от бачте, і таке буває.

(я не знаю іконки Провидіння, але .... ось)

:)

)))))))))))))) Дякую !!!!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зробила помилку, що не здала в міліцію грабіжника. Як так? Безкарність і вседозволеність йому і другим тепер розвяже руки огого як.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...