Перейти до змісту

Пошук і вибір ліжка та матрасу


nickel

Рекомендовані повідомлення

чомусь згадав класичні холівари... ) Ладно - на вкус і цвєт фломастєри разні. :)

100 %. Але ми з тобою з різних вагових категорій. І якщо тобі підійде любий матрас (хіба деякі будуть жорсткіші), то мені, з моїм центнером, класичного, з його вантажопідйомністю у 100 кг, не вистачає. Коли на нього так по домашньому всілися, то пружини матрасу склалися до свого максимуму і "вистрілила" ламель, на яку прийшлася нагрузка, вискочивши з свого посадочного місця. Причому вона була вже друга, перша вискочила під якимось іншим важковаговиком. Якщо лягти на цей матрас, то вага рівномірно розприділялась по всьому матрасу і він якось витримував мою вагу. Але ж мені, щоб лягти, треба спочатку сісти, не можу ж я плашмя падати на матрас, щоб зберегти пружини. З таким матрасом в мене ні пружини довго не прослужать ні ламелі.

А от матрас, з незалежними пружинами і вантажопідйомністю у 130 кг, прогнувся, але до дна пружини не склалися. Маркетинг? Навряд.

п.с. 20 років у меблевому бізнесі не показник. Дехто все життя займається справою, в якій нічого не розуміє. Не хочу говорити нічого поганого про твоїх знайомих, але якщи вони при продажі матрасів не враховують фактор ваги клієнта, то я б до них за порадою більше не ходив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

В Тартаку можна було і з залу (принаймі було раніш) якщо влаштовує.

А взагалі сам там теж тарюся і матрасами і ліжками для сімї.

Якісно і без лишнього випендрьожа.

Перший свій матрас брав років 8-м тому. Дітвора вже вгецала в якості батута та і самі постарались :_08: теж.

Буду обновляти знову ж в Тартаку.

Аж ніяк не реклама. Просто влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочу говорити нічого поганого про твоїх знайомих, але якщи вони при продажі матрасів не враховують фактор ваги клієнта, то я б до них за порадою більше не ходив.

Я ж говорив з ними про матрац під себе, а не під тебе ;)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Матраси та ламелі замовляли в "Бонато" http://www.bonato.com.ua/ Якість дуже влаштовує. Ліжка робили під замовлення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Стоїть в виставковому залі на Тартаці. :) Але не знаю чи продають з залу. )

Якось побачила з вікна поїзда оте величезне Тартак (а шо ше там писало- не видно було), подумала шо ж Тартак :0123: може робити в Ківерцях?

Якось нема часу щоб їхати туди тестувати ліжбище.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якось побачила з вікна поїзда оте величезне Тартак (а шо ше там писало- не видно було), подумала шо ж Тартак може робити в Ківерцях?

Хіба з поїзда видно тартаківські ворота? Чи то про інший напис "Тартак"?..

https://www.google.com.ua/maps/place/50°50'14.1"N+25°27'17.1"E/@50.8352045,25.4540028,1043m/data=!3m1!1e3!4m2!3m1!1s0x0:0x0

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чув в джуску будуть матрасні вихідні.... знижки 15-40 % ... не реклама просто сам вибираю матрас .... ліжко вже вирішив хочу ....в тартаку ЛІЖКО — "ПРОСТЕ Дубове"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Юск-Була. Їх двоповерхові- убогі набори досок. Та ну такі східці. Та ще враховуючи, що другий поверх для жінки старшого віку.

Також зараз розглядаю варіант з братом клепати ліжко власноруч за своїм дизайном.

Одні ламелі вже є. Зараз так і бачу що новомодні моделі двоповерхових продаються з доволі вузькими сходами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І шо - джуск чи юск? ))

Це типу як колись почув що заправку БРСМ назвали БРОМ, бо просто так логотип прочитали. ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

1. Де той ЮСК в Луцьку?

2. Як доставити з Тартака в Луцьк?

Юск заходиься в ТЦ" Варшавський" на Конякіна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, матрац потрібно вибирати вживу спиною. Бо комусь жорсткий підходить, а комусь не жорсткий. У Варшавському доволі непоганий вибір та середньоринкові ціни.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З матрасами можете в маг. на Гулака зайти, там замовити можна по найдешнвших цінах у місті прямо від виробників, там замовляло багато знайомих, результатом та ціною задоволені. Магазин ''дитячий сон'' (матраси і на дорослі, підліткові ліжка теж є), питати Максима (директор магазину), скажете що від Вови і хочете матрас замовити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю двоспальне ліжко а також куточок у вітальні від фірми "ВНД": http://www.vndcompany.com.ua/. Офіс і виробництво на вул. Мамсурова, виставковий салон - на бул. Дружби Народів.

Ліжко таке: http://www.vndcompany.com.ua/catalog/classic

Куточок такий: http://www.vndcompany.com.ua/catalog/lileya_new

Ліжку вже 3 роки, куточку - 10. За цей час меблі ведуть себе достойно. Рекомендую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

постав і мені час обрати матрас

зупинився на :

MatroLuxe san marino

Sleep&Fly Organic Epsilon

Sleep&Fly Daily 2 в 1

Matroluxe Sofia

matroluxe naturelle forest

що вибрати не знаю. може хтось має якусь інформацію про якогось ? прошу ділитись враженнями.

також цікавлять місця продажу даних моделей ( бажано в наявності ) щоб можна було опробувати.

чекаю відповідей та пропозицій !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собі брав польський: http://supermatras.com.ua/

Вроздріб можна купити в "Світ Матраців" ТЦ "Варшавський", 1-й поверх, вул. Конякіна, 30, (050) 338-14-93 (097) 700-47-80, привозять під замовлення, там само і ламелі можна замовити.

ІМХО при виборі ліжка не слід купувати те, що подобається на вітрині, а першочергово підбирати якісний та зручний матрац з каркасом, а ліжко без матрацу можна і потім докупити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

взяв собі Matroluxe Sofia + тис класика поки 1 мвсяць .... політ нормальний =)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собі брав польський: http://supermatras.com.ua/

Вроздріб можна купити в "Світ Матраців" ТЦ "Варшавський", 1-й поверх, вул. Конякіна, 30, (050) 338-14-93 (097) 700-47-80, привозять під замовлення, там само і ламелі можна замовити.

ІМХО при виборі ліжка не слід купувати те, що подобається на вітрині, а першочергово підбирати якісний та зручний матрац з каркасом, а ліжко без матрацу можна і потім докупити.

Цілком правильно, а то, ночували в одній садибі в Карпатах, там така типа "бомбова" спальня, а матрас - самий що не є дешевий... скрипить-рипить, прогинається - весь підпочинок портить, в общім - все тільки для вигляду... по Українськи!

Краще би, купили ліжко попроще з нормальним матрасом.

post-8562-0-43059100-1416603795_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До теми... вдома, теж уже два роки спимо на матрасі Софія, Дніпропетровської фабрики - рекомендую! Якраз відповідає Ціна-Якість!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

Шукаю також ліжко односпальне ( 180/90 чи 200/90 ) і матрас.

1) Цікавить питання чи є в нас в Луцьку виробники меблів з дерева.

2) Який матрас вибрати ...бо походивши по магазинах зрозумів що вони всі різні...з окремими блоками пружин...загальним, якимись коксами ))) а цей асортимент дуже запутує споживача - а продавці ж хвалять кожен своє болото.

Здається навіть є виробник на вул. Потебні, можливо в когось є номер тел. туди і цікавлять відгуки роботи .

Буду дуже вдячний за поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...