Перейти до змісту

Пошук і вибір ліжка та матрасу


nickel

Рекомендовані повідомлення

Де в Луцьку можна подивитися і вибрати двоспальне ліжко? В місті тьма "салонів", які торгують з каталогів. Каталоги у всіх однакові. На картинках усі гарні, а хотілося би пощупати-помацати-прилягти - все-таки третину життя в ньому проводити. Були в Глобусі, Європі, Бересті. Ліжко хочеться з бічними шухлядами, в крайньому випадку з підйомним механізмом. В Глобусі або ціна космічна або ж з тирсоплити від Гербора та й те без шухляд. В Європі лише одне з шухлядами і гарне, але з сосни 3 900, а з ясена 4 800. З ясена - задорого. А з сосни якось стрьомно - чи не буде потім смола виступати?

Взагалі ціни на ліжка місцевого та й взагалі українського виробництва дивують, чому ліжка з Малайзії удвічі дешевші за українські, в ціну яких не входять доставка, розтаможка і т.д. Чи в нас дерева не ростуть? Чи малайзійська гівея гірша за нашу сосну?

Отже шукаю салони з готовими зразками, шукаю місцевих виробників з адекватними цінами, продавців матрасів, ліжок. Телефони, адреси, ціни, фото.

п.с. Триндьож по темі і не тільки вітається :)

п.с.2 Взяв би малайзійське дерев'яне ліжко з ламелями за 2000 і навіть теми би не створював, але вони без шухляд :(

Може замовити окремо?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 59
  • Створено
  • Остання відповідь

Очень даже не плохое качество, и выбор, я доволен покупкой - сайт

По адресу ТЦ "Варшавский" 2 этаж.

Тел. (067)2458744

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Очень даже не плохое качество, и выбор, я доволен покупкой - сайт

По адресу ТЦ "Варшавский" 2 этаж.

Тел. (067)2458744

Реклама? Невдала спроба. ;)

Були ми і там. Матраси є, розкладачки є. Ліжок немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

nickel, да какая реклама!? Просто мне понравился магазин, и качество мебели, вот и решил поделится.

И как это нет кроватей - если мы там покупали (под заказ).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж пораджу Тартак у Ківерцях, єдиний нюанс чекати замовлення треба як бандероль з Китаю. Ліжка з дерева, а не з плит, і матраси на якісному рівні, єна вибір купа моделей плюс ціна адекватна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазин над нашим краєм біля інфекційної, вибвр великий але ціни не айс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тартак, Ківерці.

Коли замовляли ліжка собі і сину, і матраси до них, то звернув увагу що в матрацах вони використовують грубий, сантиметрів 4 войлок виробництва Велам. А звернув на це увагу бо вже майже був готовий купувати Веламовські матраци по "акціїї". :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а точніше про тартак ківерці .... тел сайт адреса . мені теж розповідали про маг в ківерцях з ліжками і матрасами . люди були задоволені .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Майте на увазі, що спати ви будете на матрасі, а не на ліжку. Раджу не поскупитись і придбати матрас європейського виробника. В "Глобусі" є торговий центр "Домі". Там представлена торгова марка M&K Foam. Купуйте - не пошкодуєте.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тартак, Ківерці.

Коли замовляли ліжка собі і сину, і матраси до них, то звернув увагу що в матрацах вони використовують грубий, сантиметрів 4 войлок виробництва Велам. А звернув на це увагу бо вже майже був готовий купувати Веламовські матраци по "акціїї". :)

Не зовсім зрозумів - то який матрас кращий і дешевший?

В Луцьку є магазин Тартака чи треба їхати в Ківерці?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самі довго шукали матрас , купили по рекомендації товариша Take&Go

Ходили трішки по магазинам , але нічого не вибрали

Замовляли тут і такий, бо як завжди треба терміново ,а вибраної моделі не було в наявності ні в Києві,ні у Львові,Донецьку чи Дніпропетровську

На Матраско зателефонували ввечері,оплатили на картку гроші - на наступний день матрас виїхав до нас . Користуємося не довго,десь рік часу - повністю задоволені !

А ліжко ще шукаємо...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я робив на замовлення. Людина робить таке яке ти хочеш (декоративні штучкі обговорюються окремо). Ламель куиив в Мадоті, матрас - в Епіцентрі. Все зробив добротно, якісно. Фурнітуру кажеш сам яку хочеш (дорожчу чи дешевшу). Скільки точно за ліжко не пам'ятаю, але в кінці 2011-го року за ліжко з ламеллю і матрасом, плюс комод вартували мені десь біля 5000 грн. Матрас був приблизно 1300 грн (по акції), а ламель десь 350 грн. Номерок тої людини можу дати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тартак, Ківерці.

Коли замовляли ліжка собі і сину, і матраси до них, то звернув увагу що в матрацах вони використовують грубий, сантиметрів 4 войлок виробництва Велам. А звернув на це увагу бо вже майже був готовий купувати Веламовські матраци по "акціїї". :)

Не зовсім зрозумів - то який матрас кращий і дешевший?

В Луцьку є магазин Тартака чи треба їхати в Ківерці?

В Тартаковських матрацах ЗОВСІМ немає поролону. Тільки отой веламовський войлок. За окрему ціну додають кокос і "літо-зима" if_u_know_what_i_mean. Зачєм платіть больше? )

Їхати треба до них.

Про ламелі. В ліжка вони дають дубові дощечки.

Не просять передоплати.

Ну і на останок: своє замовлення ми ще чекаємо - десь під кінець цього місяця обіцяли. Поки невідомо що з доставкою - офіційно вони не розвозять замовлення, але я так зрозумів є бусики в працівників чи їхніх знайомих.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Біля мосту як іти наЖД є комісійний магазин. Сусідує з ним меблевий, в якому є готові ліжка і демонстраційні зразки наповнювачів матрацу. Я там вибирала двоповерхове ліжко, а знайти таке добротне готове, дерев'яне і маде ін наше набагато важче ніж двохспальне. За двоповерхове точно можу сказати що представлене у варіантах дуба, ясеню, сосни.

Двухспальні там є точно, а ось чи з шухлядами- не придивлялась. Цінами матраців не цікавилась.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DPAKOH,

а точніше про тартак ківерці .... тел сайт адреса . мені теж розповідали про маг в ківерцях з ліжками і матрасами . люди були задоволені .

http://www.tartak.net.ua/ua/contact.php

Небуду цитувати конкретнині повідомлення, але по якості матраси дійсно хороші. Приблизно в той же час знайомі з Горохова купували якогось відомого бренду матрас і львівське ліжко. Вага знайомого як і в мене за сотню, і зі сторониде де спить вже матрас здався. А в мене все гуд. Там на виробництві не європа жвичайно, але якість продукції відмінна. Також пропонували матраси з різною кількістю шарів (войлок, кокос). Дорожчі матраси мають таке ж начиння як і дешевші, тому вестись на на ціну непотрібно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дорожчі матраси мають таке ж начиння як і дешевші, тому вестись на на ціну непотрібно.

nickel, і я про те ж, але іншими словами.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну і на останок: своє замовлення ми ще чекаємо - десь під кінець цього місяця обіцяли. Поки невідомо що з доставкою - офіційно вони не розвозять замовлення, але я так зрозумів є бусики в працівників чи їхніх знайомих.

О, то ви значить недавно там були. І які ліжко і матрас ви вибрали (склад, розмір і ціна, для порівняння)? Бо знайшов матрас Велам, модель "Агат" (зима-літо, незалежні пружини, кокосова койра, 160х200, поролону також ніби немає, але не буду стверджувати) по акції ціна - 2150 грн.

З ліжком вже визначився, дав завдаток за те соснове, воно сьогодні на 300 гривень чомусь дешевше, тобто 3600.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бо знайшов матрас Велам, модель "Агат" (зима-літо, незалежні пружини, кокосова койра, 160х200, поролону також ніби немає, але не буду стверджувати) по акції ціна - 2150 грн.

замовив матрац Мрія-Кокос 180*200см (ш*д) - 1948,00 грн До речі, теж про Агат думав, бо ж "АКЦІІІІЯ" тільки до кінця місяця!!!1 )))

З ліжком вже визначився, дав завдаток за те соснове, воно сьогодні на 300 гривень чомусь дешевше, тобто 3600.

Ліжко просте дубове (з нашими змінами до стандартної конструкції без зміни ціни) 180*200см (ш*д) - 2981,00грн. Фото на сайті дуже невдале!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"АКЦІІІІЯ" тільки до кінця місяця!!!1 )))

Взагалі-то акцію скоротили до кінця тижня, через непрогнозований скачок долара. А взагалі ведусь не на слово "акція", а на дійсно низьку ціну, як для матраса з незалежними пружинами (забаганка дружини). В Тартака таких немає, бо вони самі виробляють класичні пружинні блоки, незалежні їм без потреби.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Собі замовляли ліжко (160х200) таке - http://www.fabrica-v...ne-lizhko-titan

на просп.Перемоги - орієнтовно навпроти 5-ї школи. Там стояло кілька ліжок з матрасами, можна було лягти - спробувати. Двоспальних з шухлядами ніби не було, але були з підйомними механізмами.

З підйомним мехнізмом, здається, було таке - http://www.fabrica-vika.com.ua/ua/mebel/lizhka-estella/derev-yane-lizhko-selena-z-pidjomnim-mekhanizmom

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як для матраса з незалежними пружинами (забаганка дружини). В Тартака таких немає, бо вони самі виробляють класичні пружинні блоки, незалежні їм без потреби.

Вони не незалежні :) Кожна пружина з'єднана з іншими через зшиту тканину "мішочка". :) Консультувався в меблевиків, всі толкують одне - "маркетинг і реклама" :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вони не незалежні :) Кожна пружина з'єднана з іншими через зшиту тканину "мішочка". :) Консультувався в меблевиків, всі толкують одне - "маркетинг і реклама" :)

Вибирали жопою, в прямому розумінні слова - сідали, лягали. Тому і шукали в салонах з товаром в наявності, а не по каталогу З тих, що сподобалися, обрали найдешевший (тому що і так вивалилися із бюджету на ліжко). І тільки тоді запитали про склад і конструкцію матрасу. Виявилося - з "незалежними" пружинами, його і купили. Написав "забаганка дружини", бо вибір довірив повністю їй - це подарунок на її день народження. А я така тварина, що все життя з раннього дитинства проспав на диванах, думаю і на ортопедичному матрасі не пропаду.

Меблевики не тільки в маркетингу, часом, не петрають, а й в тому чим займаються. Матраси з класичним пружинним блоком і незалежними пружинами мають різну "вантажопідйомність", відповідно і різну цільову аудиторію. Про який маркетинг може бути мова?

п.с. Ліжко придбав. Тему закривати чи залишити нащадкам і-або для трьопу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Залиште будь-ласка тему для обговорення. Я тут вам писала на першій сторінці про магазин з матрацами та ліжками (знаходиться по

Перемоги 22- забула що за вулиця, написала що біля мосту ЖД, та потім вже знашла точну адрессу випадково в мережі). Так от, я двопорверхового ліжка досі не придбала. Готових варінтів у місті знашла поки що тіко два- одне в тому магазині на Перемоги у варіантах вибору дерева, друге у Глобусі металеве маде ін Малайзія- котре виглядає гарно і якось не дуже надійно. Коротше, шукаю двоповерхове в наявності по магазинам, може хто бачив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Меблевики не тільки в маркетингу, часом, не петрають, а й в тому чим займаються.

Я спілкувався з меблевиками, які вже років з 20 м'якими меблями, в т.ч. і матрацами займаються. І так - Тартаківські матраци вибирав теж дупою, хоча спина покаже. )

Матраси з класичним пружинним блоком і незалежними пружинами мають різну "вантажопідйомність"

чомусь згадав класичні холівари... ) Ладно - на вкус і цвєт фломастєри разні. :)

п.с. Ліжко придбав. Тему закривати чи залишити нащадкам і-або для трьопу?

Хай буде - раз в півроку хтось, хто вміє користуватись пошуком :) , візьме та й апне.

Коротше, шукаю двоповерхове в наявності по магазинам, може хто бачив?

Стоїть в виставковому залі на Тартаці. :) Але не знаю чи продають з залу. )
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...