Перейти до змісту

Потрібна порада спеціаліста.


Рекомендовані повідомлення

Щойно, nickel сказано:

А чому саме на старому відключати DHCP? На старому вже все налаштовано і трохи завал з роботою, щоб його вимикати.

 

просто така схема була б правильнішою. Нет приходить на роутер із віфі і роздається одразу. в 2 напрямки, ЛАН і  ВІФІ Без  танців із бубном.

А при існуючому підключенні, доведеться із бубном потанцювати, щоб і роутер не заважав старому (раз) і віфі коректно працював (два).

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь

Ну накрутив:

Старий роутер відключив

Все переключив на новий роутер (далі буду називати його основним), локалка робить, інтернет є

На старому роутері відключив DHCP

Підключив старий роутер (даліі буде допоміжним) до нового -  лан --> лан

Ніби все робить, але один комп на основному роутері на Віндовс 7 то пропадає з мережі то з'являється, те саме з нетом. Стояли автоматичні ІР, прописав вручну, нічого не помінялося. Решта компів на Віндовс ХР, проблем поки не помічено ні на основному роутері ні на допоміжному.

Що зробити з тим на Він7?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

40 минут назад, Rock сказал:

потрібно в 7 створити домашню групу і отриманий пароль вписати на інших компютерах

Не зрозумів нащо це робити? Для нього ж нічого не помінялося, просто його з іншими компами і світом тепер з'єднує інший роутер.

 

7 включена в основний роутер, але коли захожу на 192,168,1,1 попадаю в інтерфейс то допоміжного роутера, то основного. Переключається хаотично, коли лажу в меню роутерів. Можливо біда в тому що у них двох ІР 192,168,1,1?

 

п.с. Біда(, інтернет (локалка) пропадає час від часу на невеликі проміжки часу на інших компах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

навіщо взагалі 2 роутера?

Можна ж в один з портів основного роутера простий світч на 5 портів втикнути (типу DES-1005D

Які мінуси такого варіанту?

В мене працює така схема, щоправда в основний роутер  по LAN втикнуто 2 компа і свіч віддалений, на хвості якого ще 2 компа, і 1 порт в основному роутері вільний. + по ві-фі ще трохи юзерів є.

Усе стабільно. 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, Unknown сказал:

навіщо взагалі 2 роутера?

Можна ж в один з портів основного роутера простий світч на 5 портів втикнути (типу DES-1005D

Які мінуси такого варіанту?

В мене працює така схема, щоправда в основний роутер  по LAN втикнуто 2 компа і свіч віддалений, на хвості якого ще 2 компа, і 1 порт в основному роутері вільний. + по ві-фі ще трохи юзерів є.

Усе стабільно. 

 

Є два роутера і жодного свіча. Я єго слєпіла із таво што била, а патом што била то і палюбіла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба нічого на основному міняти, виключи основний роутер, зайди на допоміжний і там постав йому локальний IP 192,168,1,254 потім включи і все буде працювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропиши на допоміжному роутері в розділі LAN статичний IP  з мережі, відміний від 192.168.1.1, наприклад 192.168.1.2.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

@Rock не пиши дурниць. два роутера і ПК знаходяться в одній мережі 192.168.1.х. А ти пропонуєш зробити дві мережі 192.168.1.х і 192.168.0.х. Для чого? Як вони будуть співіснувати без мосту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 минут назад, vaz75 сказал:

Пропиши на допоміжному роутері в розділі LAN статичний IP  з мережі, відміний від 192.168.1.1, наприклад 192.168.1.2.

Прописав на допоміжному роутері 192,168,1,2 і переставив на нього він7, а три вінХР залишив на основному. Ніби все робить, але не можу зайти з він7 на розшарені папки одного вінХР (якась алергія на нього) і аналогічно не можу зайти з усіх вінХР на він7, з'являється поле вводу логіну і пароля, а в алергіка взагалі пишге "нет доступа". Як їх подружити?

Зате тепер без проблем можу зайти на любий роутер і тімвьювер не глючить. В меню основного роутера показує 4 лан пристрої з ІР комп'ютерів (Як і має бути), допоміжного роутера (192,168,1,2) серед них немає. Інтернет і локалка поки що ніби не пропадали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, Rock сказал:

потрібно в 7 створити домашню групу і отриманий пароль вписати на інших компютерах

"Алергік" при спробі зайти на він7 вибиває "нет доступа", хоча бачить його в локальній мережі. Куди ж я той логін і пароль вводити буду?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

20 минут назад, vaz75 сказал:

@nickel перзагрузи всі компи, і тоді все виправиться.

Зараз не можу, робота не дає.

 

14 минуты назад, Rock сказал:

через центр управления сетями , там зліва нажати домашняя група - создать в кінці висвітиться пароль

записати його і потім в ХР подсоеденится к домашней сети і ввести отриманий пароль ,більше той пароль вводити не потрібно ,хіба якщо підключити новий комп ,або вінду переставити.і після цих операцій

перегружати кожний компютер.

якби в сеті були тільки компи з ХР всіх ціх заморочок не потрібно ,

Думаю проблема не в цьому. Бо на алергіка з він7 також зайти не можу, а на інші вінХР заходить без проблем.

Зараз буду так робити, щоб інші вінХР могли на він7 зайти, а от алергіка треба буде мучити окремо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу створити домашню групу, бо стоїть "Рабочая сеть". Міняти на домашню?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поміняв на домашню, створив групу, пароль записав. Але все рівно зайти не можу. Що писати в графі пользователь? Пишу ім'я користувача, під яким зайшли в систему і пароль, той що видало для домашньої групи і не пукскає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Rock сказал:

потім в пункт Изменение параметров общего доступа для разлычних сетевих профилей

Що там робити?

Не вловив моменту після чого щось помінялося. Тепер з усіх вінХР пише "нет доступа", коли намагаюся зайти на він7. Скоріше за все після переходу з робочої мережі на домашню. Перегрузити компи зможу десь о 20,05-20,10. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

21 минуту назад, Rock сказал:

там по умолчанию общий доступ закритий ,потрібно його включити ,і відключити общий доступ з парольной защитой

Перегрузив усі пк.

Тепер з він7 захожу на любий комп, а на нього не можу

Безымянный.JPG

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання: коли я ставлю галочку навпроти "Отключить общий доступ с парольной защитой", то я відключаю "общий доступ" чи "парольну защиту", а "общий доступ" залишається?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коли ставлю галочку "включить общий доступ с парольной защитой", то на одному компі з трьох вінХР з'являється вікно вводу пароля і користувача. Пароль ввожу, а от з користувачем, що тільки не пускає і все.

На  двох інших він ХР пише 

Безымянный3.JPG

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 минут назад, Rock сказал:

 

 

sk.png

Три нижніх вікна знайшов, а два верхніх не можу знайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 минуты назад, Rock сказал:

а як ти дойшов до нижніх вікон ,якщо вони всі відкриваються по порядку ,

начинаючи з свойства ресурса ,черезв вкладку доступ ,

якщо дойшов до групи все ,нажимай ОК І в разрешении для групи все постав галочки і ок

Так я по порядку і дійшов. Усі галочки поставив ще як папку розшарював. А от два останніх вікна не знайшов де відкриваються.

Але то таке. Я таки добив цю проблему. Пам'ятаючи про проблеми з кирилицею ще з перших вікон, прибрав з імені компа "-ПК" залишив лише "Mutoh", перегрузився і запрацювало. Завтра ще день потестим на стабільність.

 

Усім величезне дякую, без вас би не справився!

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згадав. Ще вай фай на завтра залишився, він також щось вимахується відразу не запрацював.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...