Перейти до змісту

Потрібна порада спеціаліста.


Рекомендовані повідомлення

2 часа назад, Zheny@ сказал:

точно!  Вони їх в оренду по кілька грн в міясь дають. З виплатою.

Це для юридичної особи, не для фізичної. Та й акція в них лише для нових користувачів, а не для існуючих, здається. Пообіцяли ще один адсл-роутер з вай-фаєм принести, буду з цього щось ліпити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 97
  • Створено
  • Остання відповідь
2 хвилин тому, nickel сказано:

Пообіцяли ще один адсл-роутер з вай-фаєм принести, буду з цього щось ліпити.

Якщо ще один, то просто замінити роутери і докупити свіч.

3 хвилин тому, nickel сказано:

Це для юридичної особи, не для фізичної. Та й акція в них лише для нових користувачів, а не для існуючих, здається.

не обов'язково.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

42 минуты назад, Zheny@ сказал:

Якщо ще один, то просто замінити роутери і докупити свіч.

А хіба не можна буде один роутер в якості свіча налаштувати, щоб більше нічого не купувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 хвилин тому, nickel сказано:

А хіба не можна буде один роутер в якості свіча налаштувати, щоб більше нічого не купувати?

можна в принципі. просто вільних портів буде лише 3.

якщо вистачить  - то вперед. Налаштовувати нічого не потрібно буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 минуту назад, Zheny@ сказал:

можна в принципі. просто вільних портів буде лише 3.

якщо вистачить  - то вперед. Налаштовувати нічого не потрібно буде

Де буде 3 вільних порти? Нам треба об'єднати в мережу 5-6 пристроїв, з можливістю виходити в інтернет. Якщо на двох роутерах по 4 порти, скільки буде вільних, якщо в мережі 6 пристроїв?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Жодного вільного.

4 порти на одному, один ти займеш для з'єднання із іншим ротуером (там теж 4  наявних) лишиться 3.

І того 6 портів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 минут назад, Zheny@ сказал:

Жодного вільного.

4 порти на одному, один ти займеш для з'єднання із іншим ротуером (там теж 4  наявних) лишиться 3.

І того 6 портів.

В принципі влаштовує, наступне розширення ніби не планується. Це буде одна локалка чи дві? WAN-порт на другому роутері буде вільний? Хіба не в нього треба буде втикати кабель від першого роутера?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

11 хвилин тому, nickel сказано:

Де буде 3 вільних порти? Нам треба об'єднати в мережу 5-6 пристроїв, з можливістю виходити в інтернет. Якщо на двох роутерах по 4 порти, скільки буде вільних, якщо в мережі 6 пристроїв?

буде 2 вільних порти при 5-ти пристоях і  1 відповідно при 6-ти.

математика:

на адсл-роутері (корньовому) 4 порти (3 пристрої + 1 аплінк порт для під"єднання другого роутера)

на другому роутері 4 порти +1 ВАН-порт для підключення до корньового роутера.

ітого: 7 портів для підключення пристроїв.

імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Basil сказано:

математика:

на адсл-роутері (корньовому) 4 порти (3 пристрої + 1 аплінк порт для під"єднання другого роутера)

на другому роутері 4 порти +1 ВАН-порт для підключення до корньового роутера.

ітого: 7 портів для підключення пристроїв.

мдя..

4 порти в роутера. ЧОТИРИ. помнож на 2=8 портів у двох пристроях. тепер на кожному відніми по одному на аплінк. = 6. 6 пристроїв.

малюнок роутера.  

197751.jpg

Hide  
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, не ламайте списи, вони вам завтра пригодяться, якщо мені принесуть другий роутер. Бо сам я теє діло навряд чи налаштую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Zheny@ сказано:

мдя..

4 порти в роутера. ЧОТИРИ. помнож на 2=8 портів у двох пристроях. тепер на кожному відніми по одному на аплінк. = 6. 6 пристроїв.

малюнок роутера.

197751.jpg

Hide

Правильно. Це ти навів приклад ADSL-роутера, в якого WAN-порт є телефонним портом (зліва на фото).

Другий роутер не ADSL-роутер, тому WAN-порт в ньому "звичайний" ethernet

Показати прихований контент  

1236703905.jpg

не зміг знайти картинку без вай-фая...

Hide  

тому для підключення пристроїв залишається 4 лан-порта.

якщо ж замість другого роутера буде використовуватись "звийчайний" світч на чотири порти, то тоді так, мінус один порт для аплінка.

можна знайти світч на 5 портів, а можна і на 8... тоді пристроїв до такого світча можна підключити 4 чи 7.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, Basil сказано:

Правильно. Це ти навів приклад ADSL-роутера, в якого WAN-порт є телефонним портом (зліва на фото).

в нього укртелеком. АДСЛ. Іншого роутера там і не буде.

про звичайний (не АДСЛ) мова не йшла. Хоча один фіг буде 6 вільних портів на 2-х роутерах.

50 хвилин тому, Basil сказано:

тому для підключення пристроїв залишається 4 лан-порта.

3. Все одно 3. ну по ВАН-у пришйов нет. є 4 порти. Ти один використав на аплінк, скільки лишиться? Правильно 3. І так само на другом у роутері.

З АДСЛ-модема (роутера) у інший роутер (не АДСЛ) ти кабель не будеш подавати в ВАН. Немає сенсу.

Чоловіку він як свіч нада, для чого тобі ще придумувати додаткову маршрутизацію?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, Zheny@ сказано:

З АДСЛ-модема (роутера) у інший роутер (не АДСЛ) ти кабель не будеш подавати в ВАН. Немає сенсу.

Чоловіку він як свіч нада, для чого тобі ще придумувати додаткову маршрутизацію?

саме по ВАН. і роутер другий в режим точки доступу і все.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 годин тому, Basil сказано:

. і роутер другий в режим точки доступу і все.

при умові, що він підтримує режим АР. Далеко не кожен роутер це вміє.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 хвилин тому, Zheny@ сказано:

при умові, що він підтримує режим АР. Далеко не кожен роутер це вміє.

 

тоді в "ЛАН" підключати аплінк, головне на 2гому роутері не забути ДХЦП відключити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

тоді в "ЛАН" підключати аплінк,

так саме про це і говоримо. Тоді буде 3+3 вільних порта.

про DHCP уже моменти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

7 хвилин тому, Zheny@ сказано:

про DHCP уже моменти.

якщо не зробити то буде огого як весело....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 хвилин тому, Zevs_Isver сказано:

якщо не зробити то буде огого як весело....

всього 6 машин :) не 60 і 600 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 минут назад, Alexgv сказал:

хоч і не плануються але бувають регулярно і тоді починаєш шукати вільні порти тому краще взяти зразу свіча на 16 чи 24 портів.

Є золоте правило, воно мене ще ні разу не підвело - вирішуй проблеми по мірі їх надходження. Дарую даром, користуйтеся. Але не плутати з "живи сьогоднішнім днем". Просто видумувати проблеми там де їх немає не потрібно.

Навіть якщо портів буде 6, то один з них планується для "пріходящого" ноутбука, який можна і через вафлю підключити, тобто один порт в запасі. А стратегічне планування розвитку мережі чи фірми вцілому не входить в мої обов'язки і, відповідно, не оплачується, навіть якщо я ним займусь, обґрунтую це начальству і реалізую власними силами і часом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, принесли мені АДСЛ-роутер Huawei HG532e від Укртелекома. Так як думав підключитися я (з лан-порта першого роутера, в адсл-порт другого роутера) не получиться, бо АДСЛ-вхід це ж RJ11, LAN - це RJ45, а в мене кабелі лише RJ11-RJ11 і RJ45-RJ45. Якщо затримка лише за кабелем, то краще я кабель куплю (хто може з цим допомогти - пишіть), буде 7 лан-портів.

А поки можу спробувати так як радив Женя: з лан-порта першого в лан-порт другого роутерів і матиму 6 лан-портів. Які там ньюанси? З чого починати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 минут назад, vaz75 сказал:

Нюанс один DHCP на одному вимкнути.

ADSL-ADSL=швидкість всієї мережі ADSL.

На якому?

Друге речення не зрозумів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

18 хвилин тому, vaz75 сказано:

ADSL-ADSL=швидкість всієї мережі ADSL.

Щось я також в це не в'їхав!

Швидкість LAN порта = 100  Мбіт. Швидкість інтернет з'єднання = ADSL (той тариф і швидкість, за який заплачено). Тому, компи між собою працюють на швидкості 100Мбіт, а в нет ходять на швидкості, за яку заплатили (умовно 10мбіт).

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

25 хвилин тому, nickel сказано:

Які там ньюанси? З чого починати?

1) підключити старий роутер, (без вафлі) до компа напряму. Зайти на нього через браузер (адресу глянеш на звороті) і знайти пункт в меню про DHCP сервер.

Його, сервер, потрібно вимкнути.

2) Налаштувати новий роутер для роботи з інтернетом. (там вже DHCP увімкнути!)  і тоді їх вмикати між собою за схемою вище. 

 

Я далеко від тебе, а то кабельок би приніс. потрібної довжини. Ем.. Їх можна ставити на потрібній відстані. Не обов'язково один над одним :)   можна  в різних кімнатах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

16 минут назад, Zheny@ сказал:

1) підключити старий роутер, (без вафлі) до компа напряму. Зайти на нього через браузер (адресу глянеш на звороті) і знайти пункт в меню про DHCP сервер.

Його, сервер, потрібно вимкнути.

2) Налаштувати новий роутер для роботи з інтернетом. (там вже DHCP увімкнути!)  і тоді їх вмикати між собою за схемою вище. 

 

Я далеко від тебе, а то кабельок би приніс. потрібної довжини. Ем.. Їх можна ставити на потрібній відстані. Не обов'язково один над одним :)   можна  в різних кімнатах.

А чому саме на старому відключати DHCP? На старому вже все налаштовано і трохи завал з роботою, щоб його вимикати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...