Перейти до змісту

Ущільнювач для вікон\дверей


Factory

Рекомендовані повідомлення

Можливо розділом помилився, якщо так то пренесіть

так як ходять чутки що опалювальний сезон почнеться як завжди із запізненням цього року то певно максимум тягнутимуть, тому хочу трохи "утеплити" а точніше забити всі щілини через які втікає тепло

так як уже при такій погоді холоднувато тому думаю на свої вікна (MADE IN СРСР) наклеїти ущільнювачі

1) яки краще для цього діля ущільнювач?

2) Порадьте як краще вищеописане зробити (варіант зміни вікон не пропунувати)

3) Чи доцільно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

- Газета скручена трубочкою в проміжки між віконними створками та "скотч" (не той що пити). В ті ж проміжки більш естетично буде виглядати стрічка білої повсті(войлок рос.) стрічка.

- між рамою та вікном ущільнювач з клейкою основою, в маркетах є різного розміру та товщини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поролон+скотч. Є спеціальні, польські на базарі, з липучкою, лізе в щілини ножем - чудово.

пс., я не ніщеброд, дерев"яний балкон так утеплюю :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Розкажу, як багато років утеплюю вікна - вибрала для себе найпростіший та найтепліший. Використовую войлочні білі смужки (є в продажі, як раз у вівторок за ними збираюся), які використовуються роками. А також плотну тканину та біле господарське мило. Тканина - стара біла постіль, рву на смуги потрібної ширини. Тепер процес. 1. Помили вікно. 2. Войлочні смужки складаємо вдоє чи троє та закладаємо щілини. 3. Щедро намилюємо господарським милом смуги з тканини (щоб було все в плотній піні), прикладаємо до рам та розладжуємо, уникаючи пузирів з повітря. Все. Весною все легко знімається, не залишає плям. Преться та зберігається до наступної осіні. Будемо раді, якщо комусь допоможе зустріти холодну пору в теплі. :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Поролон+скотч. Є спеціальні, польські на базарі, з липучкою, лізе в щілини ножем - чудово.

пс., я не ніщеброд, дерев"яний балкон так утеплюю :)

я то непроти поставити металопласт, просто бачив як потом грибок заводиця і постійне провітрювання мене якось відштовхують

Тре буде заїхати після роботи в епіцентр може шось таки підберу бо перший поверх і ці вікна дають про себе знати в холодну погоду

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...