Перейти до змісту

Недобросовісні продавці на Сландо


Jl6owa

Рекомендовані повідомлення

Отже вирушивши в пошуки фотоапарата на Сландо я стикнувся з недобросовісними продавцями які беруть передоплату і після того видаляють акаунт.

1. Коваленко Сергій (Приват Банк 4149497807543998)

Просив передоплату в 500 грн, прикриваючись тим що вирушає в зону ато. Загугливши номер карти - стає зрозуміло що людина шахрайством вже займається не перший раз і я не перший хто попався до нього на гачок. (благо не встиг гроші перечислити).

2. Сергій Гусак (Приват Банк 4149497808179594)

Взяв передоплату в 50 грн., видалив оголошення і акаунт.

Думаю я не один хто стикався з такими ситуаціями на Сландо, тому пропоную тут скласти список продавців яким не варто довіряти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от я не розумію .. в вас є номер картки ПриватБанка, є квитанція по якій ви платили .. хто і що заважає вам написати заяву в міліцію або звернутись до служби безпеки банку ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який сенс цього. Таких клонів безліч. Одного видалили, З'явилося два нових.

Головне правило - не вестися на надто низьку ціну і ніяких передплат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який сенс цього. Таких клонів безліч. Одного видалили, З'явилося два нових.

Головне правило - не вестися на надто низьку ціну і ніяких передплат.

Акаунти то створюють але картки зазвичай використовують ті ж.

от я не розумію .. в вас є номер картки ПриватБанка, є квитанція по якій ви платили .. хто і що заважає вам написати заяву в міліцію або звернутись до служби безпеки банку ?

Це більше інформування для інших. Нічого не заважає, з заявою про 50 грн ніхто займатись не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай такі оголошення мають дуже привабливу ціну, я просто пропускаю їх, ясно що обман, яка може бути передоплата якщо є Нова Пошта з наложкою...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зазвичай такі оголошення мають дуже привабливу ціну, я просто пропускаю їх, ясно що обман, яка може бути передоплата якщо є Нова Пошта з наложкою...

Аргументують тим щоб покрити доставку в разі чого.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя реакція на передоплату від новачків сландо: ааа ну ладно, пака:)

І ніяких зайвих проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от я не розумію .. в вас є номер картки ПриватБанка, є квитанція по якій ви платили .. хто і що заважає вам написати заяву в міліцію або звернутись до служби безпеки банку ?

Це більше інформування для інших. Нічого не заважає, з заявою про 50 грн ніхто займатись не буде.

в міліції можливо і ні, а от в банку - не думаю ... тим більше якщо заяв буде декілька, то факт як мінімум перевірять ... а закрити/відкрити нову картку не так просто (дуже легко можна зіпсувати історію в банківській сфері) ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який сенс цього. Таких клонів безліч. Одного видалили, З'явилося два нових.

Головне правило - не вестися на надто низьку ціну і ніяких передплат.

Я не первый день продаю, репутация тому доказательство! Продаю не только на этом сайте, на всем известном сландо тоже. Бывало такое, что попадались не добросовестные люди! Из за этого мне приходится брать пред оплату, как доказательство того, что покупатель за интересован!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в міліції можливо і ні, а от в банку - не думаю ... тим більше якщо заяв буде декілька, то факт як мінімум перевірять ... а закрити/відкрити нову картку не так просто (дуже легко можна зіпсувати історію в банківській сфері) ...

от ви якраз і підтвердили необхідність такої теми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо низька ціна, свіжий акаунт і просять передплату - це швидше за все "кидок". Я купую тільки в давно зареєстрованих користувачів, хай навіть трохи дорожче, ну і доставка накладною платою. На 100% ризиків це не позбавляє, але все ж мінімізує можливість "влетіти" на гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я наприклад перестав відправляти без передоплати.

Відправляв 4 диска, людина не забрала, аргументів не було але морду набити на відстані не виходить. Я заплатив 200грн за доставку туда - назад + тиждень часу.

Тепер якщо хочуть диски наложкою, одразу кажу про 200грн предоплату. 80% погоджуються, а непотрібні клієнти одразу відсіюються.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сам недавно попався на халяву на сландо(

Я завжди стараюсь домовитись щоб не було ніяких передоплат і т.д. Якщо продавець зацікавлений продати товар - він піде назустріч. Хто не вміє домовлятись без передоплати - читайте книжки по діловій комунікації, у сучасному світі це лишнім не буде.

Хто більш досвідчений, той вже і по тону розмови може більш-менш точно визначити шахрая. Надто занижені ціни, кагерочні заяви "без передоплати в 50, 100 грн - ні, ні" - це самі яскраві приклади.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи розвод,чи ні на сландо ,самій цікаво

Товар,ціна 7000 грн - телефоную ,бо батьки в Києві і можуть під'їхати подивитися і якщо все гуд - забрати

Продавець стверджує,що річ упакована , чоловіка сьогодні немає,а вона в положенні і не зможе дістати

І взагалі в неї є покупець на 7500 , то продам за 8000 і не дешевше :g07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не знаю чи розвод,чи ні на сландо ,самій цікаво

Товар,ціна 7000 грн - телефоную ,бо батьки в Києві і можуть під'їхати подивитися і якщо все гуд - забрати

Продавець стверджує,що річ упакована , чоловіка сьогодні немає,а вона в положенні і не зможе дістати

І взагалі в неї є покупець на 7500 , то продам за 8000 і не дешевше :g07:

Відкрийте номер картки, на яку просили передоплату, або номер телефону тієї продавчині. Це допоможе комусь уникнути шахрайки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

ніколи не скидаю предоплату, все купую тільки наложкою коли перевірю чи вантаж дійсно відповідає тому що мені потрібно, а ні то АДіоС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І навіть наложний не завжди врятує від обману! Всі функції речі, яку купуєш не завжди перевіриш на місці. Сам так попалився в пятнуцю. Візуально подивився, вроді все гаразд (купував запчастину до авто). А я ж не буду казати на Новій почті , що я поставлю тоді скажу.. Поставив, неробоча, дзвоню кажу.. ах ти такий-сякий, а людина каже, нічого не знаю в мене було робоче, вот і все.... Тут як лотерейка - виграєш, а може і ні.... Хоча процентів 90 покупок, люди попадались нормальні, я рахую що тут нічого не поробиш, всякі люди є.... Навіть декілька разів були такі що і гроші повертали.. Ти хочеш халяви, вони хочуть халяви.... Як на кого попадеш.... І два рази на цій неділі купував через сландо по 100проц предоплаті (правда було по 50 грн), і нічого нормально не надурили все прийшло.. На такій сумі просто не хочеться лишніз 25 грн Новій почті платити... АЛе це все було після аналізу продавця, щоб було не 1 товар продає а декілька, з тієїж групи товарів...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який сенс цього. Таких клонів безліч. Одного видалили, З'явилося два нових.

Головне правило - не вестися на надто низьку ціну і ніяких передплат.

Акаунти то створюють але картки зазвичай використовують ті ж.

от я не розумію .. в вас є номер картки ПриватБанка, є квитанція по якій ви платили .. хто і що заважає вам написати заяву в міліцію або звернутись до служби безпеки банку ?

Це більше інформування для інших. Нічого не заважає, з заявою про 50 грн ніхто займатись не буде.

300-1000 грн продають карти чисті на левих терпил.купив и робиш..не факт шо то продавець

І навіть наложний не завжди врятує від обману! Всі функції речі, яку купуєш не завжди перевіриш на місці. Сам так попалився в пятнуцю. Візуально подивився, вроді все гаразд (купував запчастину до авто). А я ж не буду казати на Новій почті , що я поставлю тоді скажу.. Поставив, неробоча, дзвоню кажу.. ах ти такий-сякий, а людина каже, нічого не знаю в мене було робоче, вот і все.... Тут як лотерейка - виграєш, а може і ні.... Хоча процентів 90 покупок, люди попадались нормальні, я рахую що тут нічого не поробиш, всякі люди є.... Навіть декілька разів були такі що і гроші повертали.. Ти хочеш халяви, вони хочуть халяви.... Як на кого попадеш.... І два рази на цій неділі купував через сландо по 100проц предоплаті (правда було по 50 грн), і нічого нормально не надурили все прийшло.. На такій сумі просто не хочеться лишніз 25 грн Новій почті платити... АЛе це все було після аналізу продавця, щоб було не 1 товар продає а декілька, з тієїж групи товарів...

я купив запчастину до авто.з вигляду(по признаках)робоча стартер до ауді.пришов поставив не робить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І навіть наложний не завжди врятує від обману! Всі функції речі, яку купуєш не завжди перевіриш на місці. Сам так попалився в пятнуцю. Візуально подивився, вроді все гаразд (купував запчастину до авто). А я ж не буду казати на Новій почті , що я поставлю тоді скажу.. Поставив, неробоча, дзвоню кажу.. ах ти такий-сякий, а людина каже, нічого не знаю в мене було робоче, вот і все.... Тут як лотерейка - виграєш, а може і ні.... Хоча процентів 90 покупок, люди попадались нормальні, я рахую що тут нічого не поробиш, всякі люди є.... Навіть декілька разів були такі що і гроші повертали.. Ти хочеш халяви, вони хочуть халяви.... Як на кого попадеш.... І два рази на цій неділі купував через сландо по 100проц предоплаті (правда було по 50 грн), і нічого нормально не надурили все прийшло.. На такій сумі просто не хочеться лишніз 25 грн Новій почті платити... АЛе це все було після аналізу продавця, щоб було не 1 товар продає а декілька, з тієїж групи товарів...

до вашого відома люди стараються купувати запчастини нові, з гарантією і ще краще в інтернет магазині. А купувати б.у наложкою це те саме що віддати гроші просто так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І навіть наложний не завжди врятує від обману! Всі функції речі, яку купуєш не завжди перевіриш на місці. Сам так попалився в пятнуцю. Візуально подивився, вроді все гаразд (купував запчастину до авто). А я ж не буду казати на Новій почті , що я поставлю тоді скажу.. Поставив, неробоча, дзвоню кажу.. ах ти такий-сякий, а людина каже, нічого не знаю в мене було робоче, вот і все.... Тут як лотерейка - виграєш, а може і ні.... Хоча процентів 90 покупок, люди попадались нормальні, я рахую що тут нічого не поробиш, всякі люди є.... Навіть декілька разів були такі що і гроші повертали.. Ти хочеш халяви, вони хочуть халяви.... Як на кого попадеш.... І два рази на цій неділі купував через сландо по 100проц предоплаті (правда було по 50 грн), і нічого нормально не надурили все прийшло.. На такій сумі просто не хочеться лишніз 25 грн Новій почті платити... АЛе це все було після аналізу продавця, щоб було не 1 товар продає а декілька, з тієїж групи товарів...

до вашого відома люди стараються купувати запчастини нові, з гарантією і ще краще в інтернет магазині. А купувати б.у наложкою це те саме що віддати гроші просто так.

не в кожному селі.місті.е товари до деяких авто

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зверніть увагу:

помітив, бо пишуть мені вже на друге оголошення аналогічний текст: "Я хотел бы знать окончательную цену по телефону. Жду вашего ответа." Перший раз відповів - 800 грн. Отримав новий лист: "Спасибо за ответ и я предложу вам 1100 гривнах с учетом стоимости доставки. Есть ли у вас счет в банке для оплаты? Я жду, чтобы читать от Вас."

таке враження, що це гугл-перекладач)

Відправник двічі був один і той самий - От кого:Stanislav davydenko <[email protected]>

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 9 місяців потому...

Зверніть увагу:

помітив, бо пишуть мені вже на друге оголошення аналогічний текст: "Я хотел бы знать окончательную цену по телефону. Жду вашего ответа." Перший раз відповів - 800 грн. Отримав новий лист: "Спасибо за ответ и я предложу вам 1100 гривнах с учетом стоимости доставки. Есть ли у вас счет в банке для оплаты? Я жду, чтобы читать от Вас."

таке враження, що це гугл-перекладач)

Відправник двічі був один і той самий - От кого:Stanislav davydenko <[email protected]>

це вже схоже на новий вид шахрайства, була на борді тема про ОЛХ шахраїв. треба тепер чекати дзвінка з 056.... який представиться працівником привата та буде задавати тупі питання щоб розслабити пильність і ви скажете потрібні йому данні для взлому вашої карти.

сам торгую тут і на ОЛХ, після такої історії про передоплату і не заїкаюсь. тим паче що побачив про негативне ставлення покупців до цього і одразу відсутність продовжувати діалог, видно накуплялись уже.

з передоплатою теж були історії, клієнт відмовлявся купувати (запчастини брав до авто) бо він переплутав, але благо заплатив за зворотню доставку. є такі клієнти по голосу і манері спілкування якісь стрьомні, просять тільки наложкою, тут уже на свій страх і риск відправляєш (специфіка бізнесу, та і по суті у разі відмови то вже давно на маленький вльот то уже заробив)

якщо одноразова у вас продажа то звісно тільки би передоплату ставив би.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...