Перейти до змісту

Вопрос знатокам


zaHARE

Рекомендовані повідомлення

При експериментах з поворотом направо при зеленому основному і не зеленому правому ОБОВ"ЗКОВО зправа від світлофора повинна бути табличка з зеленою стрілкою (аналог допоміжного правого тільки на білому фоні). Саме цей додатковий знак дає право повертати при основному зеленому, пропустивши всіх інших учасників руху. Якщо його нема, це робити заборонено.

Я такі знаки бачив на 2-х перехрестях: виїзд з набережної на ковельську і поворот з волі до облради відразу за вопаком, можливо ще десь є, але я не звертав уваги.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тогда стало ясно...

Наши гаишники придумали несуществующий светофор: с основным зеленым кругом и допсекцией со стрелкой.В таком случае действительно можно ехать практически всегда! Ведь когда прямо - красный, то горит стрелка с зеленым...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Є ще один такий світлофор з стрілочками, знаходиться на перехресті біля волиньтабака, він правда, недавно працює! Там 2 зелені стрілочки, якщо їхати із дубнівської

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тогда стало ясно...

Наши гаишники придумали несуществующий светофор: с основным зеленым кругом и допсекцией со стрелкой.В таком случае действительно можно ехать практически всегда! Ведь когда прямо - красный, то горит стрелка с зеленым...

не зовсім. Наприклад коли по Рівненській дозволено рух прямо, то з Відродження на рівненську світиться тільки червоний, без зеленого круга і стрілки.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пішохід ЗАВЖДИ має перевагу на світлофорі/зебрі!!!!!!!

який би колір там не горів... спробуйте заперечити!!!!

Якщо я і переходжу на червоний (для пішохода) - то це значить що мене НЕОБХІДНО/Можна давити?? Бо я порушую???

варто ще й права пішоходів враховувати а не тільки дивитися зі сторони водія .. .чи ВИ ВСІ Возомнили себе богами доріг???

Давно переходили дорогу і матюкалися на Водіїв транспортних засобів...???

.... нажаль чесних/грамотних водіїв лишається все менше і менше......

Писавши відповідь на Твої питання, я прочитав слова Рlum"а, чесно кажучи я писав чуть вічливіше але в цілому наші думки ідентичні.

2Рlum +1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

При експериментах з поворотом направо при зеленому основному і не зеленому правому ОБОВ"ЗКОВО зправа від світлофора повинна бути табличка з зеленою стрілкою (аналог допоміжного правого тільки на білому фоні). Саме цей додатковий знак дає право повертати при основному зеленому, пропустивши всіх інших учасників руху. Якщо його нема, це робити заборонено.

Я такі знаки бачив на 2-х перехрестях: виїзд з набережної на ковельську і поворот з волі до облради відразу за вопаком, можливо ще десь є, але я не звертав уваги.

Такі стрілочки дозволяють їхати направо при червоному світлі(за відсутності перешкод)

Ще такий світлофор є на перехресті Рівненська-Електроапаратна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Світлофор біля привату - однозначно не правильний. Людина яка не знае про існування секції коли їде вночі - однозначно поїде на основний зелений через те що там нема ніяких стрілок. Та коли вдень ти їдеш і бачиш секцію яка не горить - рух тобі заборонено. Для того та секція там і вісить щоб інформувати водія про те, що рух йому заборонено чи дозволено. Відповідь на питання така: коли не бачу і не знаю про існування секції то проїхавши направо на основний зелений - не порушую, а коли бачу і знаю її існування і також проїжаю направо на основний зелений але при вимкненій секції - то уже порушую. Як би це парадоксально не звучало, але цей світлофор саме породжуе таку відповідь. Тим хто знае про існування цієї секції раджу не порушувати проїзджаючи на основний зелени.

Раз уже мова іде про стрілки то якщо основний зелений показуе напрямок, то і червона і жовта секції також мають показувати напрямок, щоб водій мав змогу зорієнтуватися куди буде світити основний зелений (якщо він не бачів його), а на світлофорі біля повороту на набережну такі стрілки відсутні чи просто з часом стерлись.

Коли секція не горить - ЇХАТИ ЗАБОРОНЕНО В ТОМУ НАПРЯМКУ КУДИ ВОНА ПОКАЗУЄ (згідно правил ДР).

Доречі світлофор біля гостинця має таку саму збочену структуру з основним зеленим без стрілок і секцію направо - саме той що стоїть на узбіччі біля гостинця. Але тут уже трохи ситуація поправилась, бо дублюючий світлофор що стоїть на розділювальній смузі уже має стрілочки руху прямо і на розворот.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Prescott Наскільки я розумаю ці стрілки не є обов"язковими. Вони можуть бути, а можуть і не бути.

Plum На рахунок пішоходів: переважна кількість з них правил дорожнього руху просто не знає. Їхнє знання обмежується одним простим правилом: Зелене - можна іти, червоне - не можна іти. Думаю, що виходом могло б стати введення у школі такого предмету як безпека дорожнього руху, де б викладались усі важливі нюанси, які необхідно знати пішоходам.

А на рахунок того, що треба штрафувати не тільки водіїв, то згоден на всі 100%. Взагалі до контролю за рухом у місті варто ставитись прискіпливіше і жорсткіше. Це було до представник ДАІ на форумі, якщо тут такі є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щодо викладеної фотки, то в нас ті стрілки значно меньші, та і побачити важкувато. на рахунок зеленого КРУГА без СТРІЛКИ але з додатковою секцією яка не світиться - поворот направо ЗАБОРОНЕНО (дорога варшавка-гостинець або відродження-автозавод)!

на рахунок того, що їхати в темряві і не бачити чи є там секція: світлофори регулюють рух перехресть, а перехрестя хоч трохи та мусять освітлюватись темної пори в будь-якому випадку, тому додаткову секцію побачити можна (але в нашій країні незавжди) одна із причин появи маленьких дублюючих світлофорів знизу, шкода що нескрізь їх можна побачити.

поскільки добрій половині світлофоів в нашому місті ой як багато років, і невсі вони були свого часу "розбиті" чи демонтовані, плюс запаси склофільтрів мабуть також совдеповські, то звідси можна зробити висновок що не скрізь де треба стоять стрілки на світлофорі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ошибаешься, уважаемый.

у тебя прелестные рассуждения по поводу освещения перекрестков, но есть одни ПДД, которыми руководствуются все при проезде перекрестков. Так что читай и изучай их. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Voovanа звідки мені знати -- може круг світиться і мені потрібно їхати, бо стрілка може бути взагалі відключена чи непрацююча. Що мені -- сатати на перехресті коли мені світиться зелене і подивитись а чи не засвітиться раптом стрілка?

Висновок з цього всього такий -- якщо я бачу що світиться зелений круг, то їду в будь-якому потрібному мені напрямку, і мені пілівать чи є там додатково стрілочки і чи світяться вони. А те що світлофільтри стоять не такі як треба -- це не моя проблема. Головне щоб замість зеленого червоний не поставили ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Вчера,на перекреске Соборности-Молоди,при основном зеленом и выключеном добавочном,обьехав стоящих в правой полосе,повернул направо и сразу попал нос к носу на ГАИ.Но остановлен не был,так же как и ехавший за мной "чери".

Одно из двух:или я ничего не нарушил или мент "провтыкал".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 difoto

ПДР по перехрестям я знаю, а ти хочеш сказати що перехрестя в населених пунктах мають необов’язково освітлюватись? де то таке ти вичитав?

З.І. можливо я трохи заплутано написав, так вийшло.

2 Plum

я згідний з тобою, тільки з уточненням якщо дійсно незнав/небачив/чи закрито деревами/вперше в якомусь там місті. та якщо по тому перехрестю двадцять разів на день проїзджати, то чому ж не виконати те що каже світлофор?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 Plum

я згідний з тобою, тільки з уточненням якщо дійсно незнав/небачив/чи закрито деревами/вперше в якомусь там місті. та якщо по тому перехрестю двадцять разів на день проїзджати, то чому ж не виконати те що каже світлофор?

Які блін уточнення, що незнав/небачив? СВІТИТЬСЯ ЗЕЛЕНИЙ КРУГ -- ДОЗВОЛЕНО РУХ В БУДЬ-ЯКОМУ НАПРЯМКУ. Все! А бокові секції в такому випадку, пробачте, до ср@ки -- а може її забули/полінувались зняти після перепрограмування світлофора? А от стояти на перехресті, коли тобі світиться зелений круг -- це порушення ПДР, так що мєнти в нас в місті можуть непогано заробити на кількох перехрестях з такими світлофорами :)
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

Нове питання:

як правильно розвертатись на роздільних полосах?Як в 1-му варіанті чи як в 2-му?

post-1602-1216311698.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по яким правилам 2-гий варіант правильний? Вкажіть пункт чи шо....

Повертаєш ліворуч і тримаєшся правої сторони? Це ви так їздите?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вірний перший варіант, а другий - варіації на тему: " А у нашому селі їздють отак" (В другому варіанті Ви посуті виїхали на зустрічну)

Правда другий варіант є зручним коли розвертаються двоє знайомих. Тоді можна опустити скло і поручкатися. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ндя цікаві водії тут зібрались. Враження що ніхто на права не здавав нічого крім грошей. :0057:

Питання для 5 класу. Думаю що є така книжка ПДР яка коштує не так дорого і має не так багато сторінок. Вивчити все можна :) На все життя все таки. Не запамятаєш то і життя коротше може стати.

Я не хвалюся але просто починав з книжечки ПДР яку читав багато раз, а потім сів за руль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Интересные обсуждения и решения... ))))

На то правильно ли у нас сделаны светофоры, или правильно нанесена разметка, есть ли она вообще, и прочие вещи.., у нас на это расчитывать не приходиться, потому как сами знаете где и как живем. По этому сами визуально прикинули разметку, сами представили на дополнительной секции светофора стрелочку, мысленно все рзставиили так как оно должно быть и проехи как положено. Хотя исключения всегда были, есть и будут... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Качаем правила:

(кстати по этим тестам щаз здают экзамены, девушка учиться, сказали купить книгу аля 35-40грн)

d670bfa07092.jpg

Екзаменацiйнi бiлети

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

правильный и первый и второй вариант,а вот в плане безопасности-второй безопасней.

В первом варианте если разворачиваются одновременно 2 машины,то они закрывают друг другу обзор справа.Во втором варианте помех нет.

Во Львове все машины разворачиваются именно по второму варианту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...