Перейти до змісту

Санкції проти Росії


Volyniaka

Рекомендовані повідомлення

найпруфніший пруф: додаток до постанови, ставки тарифів і там ще багато чого можна почитати і побачити http://www.nerc.gov.ua/web/printable.php?id=18343〈=UA


Щодо договору це раніше були договори а зараз розклад такий що НКРНЕ встановлює тарифи, а договори не катять.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 826
  • Створено
  • Остання відповідь

можна видати мільйон постанов про ставки, тарифи й т.д., обізвати це суперпруфом, але як за газ, так і за транзит платять за ціною, встановленою договором (чи додатками, які є невід'ємною частиною договору) ;)

ЮВТ з Дубиною свого часу ціле шоу влаштували з приводу підписання нового договору з новою ціною газу... путєн тоді ще їм гарно підіграв - на пару тижнів припинив подачу газу взагалі... якщо хтось раптом забув

до речі, однією з причин підвищення ціни на газ для України (вірніше, Нафтогазу) тоді було бажання української сторони різко підвищити плату за транзит газу до Еуропи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тобі написав раніше ця ситуація регулювалась договорами, а зараз після прийняття закону про ринок газу (не точна назва) встановлює це НКРЕ своїми постановами.

UPD. Точна назва закону Про ринок природного газу. В ст. 4 цього закону є повноваження регулятора. а відповідно до п. 32 ст. 1 цього ж закону Регулятор - національна комісія, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики та комунальних послуг.

Так підійде пруф чи ще чогось не вистачає?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тобі написав раніше ця ситуація регулювалась договорами, а зараз після прийняття закону про ринок газу (не точна назва) встановлює це НКРЕ своїми постановами.

я це прочитав (раніше), читати вмію, тілько от проблема - в Україні Конституційний суд ще не прийняв ніякого рішення про те, що вітчизняне законодавство має вищу юридичну силу, ніж міжнародне право.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міжнародне право і договір це трохи інші поняття, ні?

Міжнародний договір коли є чинним, коли дала добро ВРУ. Що договір з газпромом в нас ратифікується ВРУ, щось такої фігні я не пригадаю.

ТА й право укладання міжнар договорів покладено на  президента (ст. 106 КУ), договір з тим самим газпромом коли-небудь укладав президент?

АЛе в будь-якому випадку має бути погодження ВРУ. Так що договір між газпромом не підпадає під це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міжнародне право і договір це трохи інші поняття, ні?

Міжнародний договір коли є чинним, коли дала добро ВРУ. Що договір з газпромом в нас ратифікується ВРУ, щось такої фігні я не пригадаю.

ТА й право укладання міжнар договорів покладено на президента (ст. 106 КУ), договір з тим самим газпромом коли-небудь укладав президент?

АЛе в будь-якому випадку має бути погодження ВРУ. Так що договір між газпромом не підпадає під це.

якщо коротко - то висновок неправильний :(

як тут вище радили - треба гуглити ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"прєсмикающяяся" Кока-Кола

 

Coca-Cola вибачилася перед росіянами за карту Росії без Криму

Вівторок, 5 січня 2016

 

Американська компанія Coca-Cola на своїй офіційній сторінці в соцмережі "Вконтакте" принесла вибачення за публікацію карти Росії, на якій був відсутній Крим, Калінінградська область і Курильські острови.
5893d30-----1.png
 

"Неправильна" карта була опублікована на сторінці спільноти 30 грудня ввечері. Після того, як російські користувачі почали масово висловлювати своє невдоволення нею, компанія в ніч на 5 січня опублікувала нову карту, на якій Крим був позначений територією РФ і принесла свої вибачення.

"Шановні учасники спільноти! Ми приносимо щирі вибачення за ситуацію, що склалася. Карта виправлена! Сподіваємося на ваше розуміння", – йшлося в повідомленні.

811e750-----2.png
 

Після того, як на ситуацію звернули увагу ЗМІ, всі записи і коментарі на цю тему були видалені зі сторінки спільноти. Поки що вони доступні у кеші Google тут і тут.

Українська правда

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 

Міжнародне право і договір це трохи інші поняття, ні?

Міжнародний договір коли є чинним, коли дала добро ВРУ. Що договір з газпромом в нас ратифікується ВРУ, щось такої фігні я не пригадаю.

ТА й право укладання міжнар договорів покладено на президента (ст. 106 КУ), договір з тим самим газпромом коли-небудь укладав президент?

АЛе в будь-якому випадку має бути погодження ВРУ. Так що договір між газпромом не підпадає під це.

якщо коротко - то висновок неправильний :(

як тут вище радили - треба гуглити ;)

 

вважаєш що з кожною пустишкою якою заключаєм договір треба погодження ВРУ? Гугли далі.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо кока-коли. по ходу всі офіціали відхрестилися від цього висєра. А пепсі доречі не так само робило Крим парашистським?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Міжнародне право і договір це трохи інші поняття, ні?

Міжнародний договір коли є чинним, коли дала добро ВРУ. Що договір з газпромом в нас ратифікується ВРУ, щось такої фігні я не пригадаю.

ТА й право укладання міжнар договорів покладено на президента (ст. 106 КУ), договір з тим самим газпромом коли-небудь укладав президент?

АЛе в будь-якому випадку має бути погодження ВРУ. Так що договір між газпромом не підпадає під це.

якщо коротко - то висновок неправильний :(

як тут вище радили - треба гуглити ;)

вважаєш що з кожною пустишкою якою заключаєм договір треба погодження ВРУ? Гугли далі.
спочатку навчись розрізняти міжнародний договір і договір між суб'єктами з різною резидентністю, тоді вже "гугли" далі :)

більше того - якщо чув щось, наприклад, про ЄСПЛ, то можнародне право може повернутись до тебе зовсім несподіваним боком ;))

і перестань приписувати людям те, чого вони не говорили - наприклад, я ніколи не вважав і не вважаю, що договора з "пустишкою" треба погодження ВРУ, і взагалі нічого про пустишки не писав в контексті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а газпром це не пустишка? Уряд Польщі чи Німеччини це не пустишка, а газпром чи щось біля нього це все пустишки.

Щодо ЄСПЛ, давай ще згадаєм Конвенцію про захист прав людини і основоположних свобод і щодо неї всі хто називається політиком, його життя ніразу не є приватним, але ж наші "високоінтелектуальні" вважають що "єслі чьо" це втручання в його приватне життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а газпром це не пустишка?

я не можу дати відповідь на це питання :) як і на аналогічне питання щодо корпорації Кока-Кола :)

хоча розділ "софістика" в курс логіки мені подобався )

але від секторальних санкцій капіталізація Газпрому точно підкосилась

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Брент" вже продають за 35,55-35,7 за барель... 11-річний мінімум... 

Upd. Станом на 12.30 барель "Брент" вже 34,99

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Один из главных российских пропагандистов Владимир Соловьев во время своего общения с пранкершей высказал свое настоящее мнение о происходящем в России.

 

 "Это ж@па, России конец" и нам всем пиз---ц"  ВИДЕО

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

новий рекорд взято, думаю при збереженні нинішніх тенденцій ми побачимо і 20 за бочку.

10639625_1660340974248802_27254721194635

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Mykola81,ну іран уже заявив що експортуватиме максимум навіть при мінімальних цінах бо крепко треба доляри. а китай і далі уповільнюється і ще впаде бо був штучно розкручений. західні інвестори продовжують скидати акції і вкладатись в валюту, валюта від цього росте, сировина і кольорові метали дешевшають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ірану треба в першу чергу доля ринку , а не валюта

А сланець  це регулятор --- закриються неприбуткові свердловини --- впаде видобуток --- зросте імпорт в США --- підніметься ціна

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Падіння ціни на нафту продовжується.

http://www.rbc.ru/finances/12/01/2016/56948e099a79471f2fd3248f

Стоимость фьючерсов на нефть марки Brent с поставкой в феврале опустилась ниже отметки $31 за баррель. Падение котировок продолжается последнюю неделю на фоне нестабильной ситуации на биржах в Китае

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...