Перейти до змісту

Рибалка в Хрінниках


Тарас23

Рекомендовані повідомлення

Був з колегою тут зранку. Додому привіз  6 окунів(, зловлених "тіпа на поляріс". Ще з десяток пішло підростати. Все було зловлено на гес. На водосховищі нуль з берега.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • Відповідей 151
  • Створено
  • Остання відповідь
On 19.02.2016 at 10:55, Student91 сказано:

Як там ситуація з кригою?

 

Де хто напевно ще з берлоги не виходив....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...

Відкриття відкритої води пройшов не погано. Окунь покльовував, і хто хотів той наловив, але мене цікавила  вона.... І таки я її знайшов хоча і не трофейна. Лодок дуже багато, але більше ні в кого щуки не бачив. на 

IMG_20160612_075719.jpg

IMG_20160612_064900.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Був 20.06 в Хрінниках. Повно зілля на воді - не проїхати не прокинути. Кажуть потрохи підпускають воду. Зловив декілька окунців. Питання наступне- хто що чув про спуск води там повністю до кінця літа???Там в місцевих тільки й мови про це.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рибалив на Липі, з 6,30 десь до 15,00.В улові окунь максимум 200-250 грам правда таких штук 15 , малих тоже трохи було, можливо повезло одна точка тільки вистрілила решта плавав трохи і на всіх рештах точках що ставав 4 окуня, в обід половив красноперку на мормишку з присадкою мотиля тоже непогано було на одні точці зловив в районі 20 штук приблизно всі на ладошку,сподобалось ловити на мормишку красноперку треба бути на поплапопер попробувати,бачив одного підводніка казав що саме більше плотви, окунь і щука стоїть в камишах, і що русло сильно в деяких місцях обміліло, показав "сома" якого підстрелив максимум на око 1.5кг, саме обідно що сєток дох...ра  і ніхто з тим нічого не робить! 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

показав "сома" якого підстрелив максимум на око 1.5кг

Любий підвох, який має поняття що таке повага в таку рибу стріляти не буде. Рука не підніметься. А це просто брак, більш нічого сказати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На рахунок дайверів. Я б їх вішав як німці євреїв. Це бидло не перебирає ні чим і ніколи. Хочеш підводне полювання-купи фотогарпун і полюй. Через декілька років рибу будем бачити тільки в енциклопедія, якщо з підводним полюванням щось не зроблять, наприклад ліцензії, які будуть коштувати 1000баксів, або випустити тону малька у водойму. Чи щось на подобі... Вибачаюсь за офтоп, просто накипіло...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не всі дайвери такі. Є багато нормальних людей. Всіх під одну гребінку не можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію, а яка стаття закону регулює їхню діяльність? Коли мисливець купує ліцензію, є єгері які слідкують за всім цим-то хоть якась користь. А підводник вкладає грубо 5000грн в екіпіровку і їде на ямки пірнаючи і вибиває маточне поголів'я, а якщо нема трофею вибиває все що шивелиться. І при чому вони це роблять круглий рік. А якщо зловити його в нерестовий період-то під яку статтю його прив'язати щоб він поніс покарання?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, Dars сказано:

а яка стаття закону регулює їхню діяльність

Правила любительського та спортивного рибальства. Норма вилова така ж, як і на вудку 3 кг і трофей. За ними має слідкувати рибінспекція.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цитата

вкладає грубо 5000грн в екіпіровку

Зараз один норм. костюм коштує дорожче)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Віталій СК сказано:

Правила любительського та спортивного рибальства. Норма вилова така ж, як і на вудку 3 кг і трофей. За ними має слідкувати рибінспекція.

А в нерестовий період на скільки стріл можна ловити? Чи скільки часу дозволено перебувати у воді? 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 04.03.2015 at 22:06, ostasyuk сказал:

вичитав у мережі, що в нетішині на водосховищі зараз успішно ловлять. на фідер. правда клює в основному вночі.

А можна в пл ссилку про нетішин. Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19 годин тому, Borka V сказано:

Рибалив на Липі, з 6,30 десь до 15,00.В улові окунь максимум 200-250 грам правда таких штук 15 , малих тоже трохи було, можливо повезло одна точка тільки вистрілила решта плавав трохи і на всіх рештах точках що ставав 4 окуня, в обід половив красноперку на мормишку з присадкою мотиля тоже непогано було на одні точці зловив в районі 20 штук приблизно всі на ладошку,сподобалось ловити на мормишку красноперку треба бути на поплапопер попробувати,бачив одного підводніка казав що саме більше плотви, окунь і щука стоїть в камишах, і що русло сильно в деяких місцях обміліло, показав "сома" якого підстрелив максимум на око 1.5кг, саме обідно що сєток дох...ра  і ніхто з тим нічого не робить! 

 

те що стоїть в камишах мені хлопці теж казали, що ловилось тільки під ними.

а як ситуація з рівнем води?, спускають чи сама висохає? скільки немає?

 

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

On 02.07.2016 at 13:56, Dars сказано:

А в нерестовий період на скільки стріл можна ловити? Чи скільки часу дозволено перебувати у воді? 

В нерестовий період заборонено підводне полювання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В 02.07.2016 at 16:37, pasha717 сказал:

те що стоїть в камишах мені хлопці теж казали, що ловилось тільки під ними.

а як ситуація з рівнем води?, спускають чи сама висохає? скільки немає?

 

 

Я б не сказав що рівень води малий, на око сантиметрів 30-50 нижче  норми точно не скажу орінтувався по камишу, на "озері" як його називають мєсні глубину бачив і два метри правда там покльвок майже не було, в ті частині водосховища з лодки ловив перший раз які там глубини по периметру колись були не дуже орієнтуюсь, я в основному крутився з сторони села в сторону лісу не плив наступний раз попробую може там цікавіше.  

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, всіх зі св'ятом!!! Відвідали Хріники з "братами" по хоббі. Поїхали ще в суботу з ранку, в Боремель. Не погано покльовував окунь на вертушки у мого колеги, але і в інших теж. Але я робив ставку на щуку. Шукав її переважно по руслі, кидаючи біг міноу. До дощу вдалося зловити тільки одного полосатого на балісонга 130-го! Перша риба на цього воба.IMG_20160709_091120.jpg

Дальше дощ, і було вирішено пречикати в машині. Після дощу знову в бій. Ставлю балісонг мовчить-ставлю варуну. На одній точці приносить 2 полосатих, хоча при кожній покльовці я чекав на щуку. IMG_20160709_134123.jpg

День підходив до завевшення, в колеги повний кукун горбатих, ще більше відпущено, я теж ставив мепси вас від часу, щоб збити лоскому і підняти дух. І от знайшовши ямку ставлю по черзі декілька великих вобів і роблю по 8-10забросів. І на одній з проводив вже під самою лодкою зпрацювала "вона"...IMG_20160709_202242.jpgIMG_20160709_202236.jpg

Задовільнивше свої амбіції, хоча не трофеєм, але щукою. Роблю ще декілька забросів, для експерименту і знову.... окунь. В кадер не потрапив. Після цього було вирішено випливати на берег для культурної програми-приготування ухи.IMG_20160709_230508.jpg

Ранок неділя почався кльовом двох окунців на вертушки.IMG_20160710_055758.jpg

Воблери мовчали, і взагалі кльов можна сказати пропав. Тому було вирішено їхати додому. Але свою дозу адреналіну отримали  всі. Всім НХНЧ!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Досить цікаво з окунем виходить.

Ми шукали "мордатих" в багатьох точках на резину 2,8-3,5 дюйма, переважно на чистих плесах (без трави, або недалеко від неї) поблизу русла або коряжника, а зловили одного на 200 грам з самого ранку.

В багатьох питали - на вертушку по 2-5 хвостів розміром в 50-100 грам.

Dars, колега окуня на що ловив, якщо не секрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, "ALEX" сказано:

Досить цікаво з окунем виходить.

Ми шукали "мордатих" в багатьох точках на резину 2,8-3,5 дюйма, переважно на чистих плесах (без трави, або недалеко від неї) поблизу русла або коряжника, а зловили одного на 200 грам з самого ранку.

В багатьох питали - на вертушку по 2-5 хвостів розміром в 50-100 грам.

Dars, колега окуня на що ловив, якщо не секрет?

Він ловив переважно на вертушки мепси. Там 90%рибаків ловлять на них. Він плавав на корягах. Зацепів  багато, 2 обірвав чи 3. Я зловив 6шт але всі товарні. А ще один колега на мікиоджих. Результат самий гірший декілька хвостів. 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз колега скаже.мепс аглія жовтий і мідний номер 2, 3, 4.без суттєвої різниці.і то на 4 був зловлений найменший.правда четвіркою я тішився не довго- якесь чудо посвиставши фрикціоном затягло в корчі.

я гріб проти вітру, тримаючи спін в зубах, аби не дати слабину, Dars поспішав на допомогу....але все було вирішено без нас:D.сіло глухо.порвав.

я ловив лиш в корягах, а мужик зрання на руслі взяв дорослого горбача на вертуху.грам800.

дуже шкода-погриз ручку спіна:D:D:(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго вечора!Тоже був в Боремлі в неділю,я плавав на чистому або в траві, горбачів не бачив максимум 150 грам зловив одного, і штук 10 в районі 100 грам , на мжд 10-20 грамових 50 точно викинув можна сказати що кльов окуня був але дрібний, правда влетіла одна щучка  на 2 кг.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, Borka V сказано:

Доброго вечора!Тоже був в Боремлі в неділю,я плавав на чистому або в траві, горбачів не бачив максимум 150 грам зловив одного, і штук 10 в районі 100 грам , на мжд 10-20 грамових 50 точно викинув можна сказати що кльов окуня був але дрібний, правда влетіла одна щучка  на 2 кг.

Можна подробиці:яка приманка,який монтаж,скільки грам і ін....?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна!:mellow: Ловив двома патиками один ультралайт, другий твічевий скажу зразу в мене воблери мовчали нідної клюваки тому переважно ловив на ультралайт, Патик 0,5-5, монка 0,13, шарнір 1,7 грама, приманка двохдюймовий Select копія свінг імпакта без поводка, повезло що не відгризла. 

Фотку робив вже дома! Не привик я з фотоапаратом їздити!Але треба!

Худа щучка ї довга мужики ті що на березі бачили казали в районі 3 кг а вийшло 1980 грам!

IMG0695.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...