Перейти до змісту

Рибалка в Хрінниках


Тарас23

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 151
  • Створено
  • Остання відповідь

Також цікавить. Планую поїхати на рибалку. Бачив рибалки ловлять линків, плотву.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так як мій акаунт ще "живий")))))) зайшов і напишу хорошим людям,плотвиця і краснопірка на кукурузу ухх! правда я так і не зрозумів, чьому раз клює, а раз НЕклює, я не супер рибак і не знаю чьому колись клює а колись ні. І погода та сама і тиск, і вітер, ну не знаю короче)).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там можна ловити але тільки не на вихідних, при погоді t +28...+30 в нас там куча людей....саме кращий варіант будні дні, або йти десь подальше. я був на вихідних, коли там якийсь фестиваль проходив, жах. я люблю спокійну рибалку, на червяк, картоплю і кукурудзу. було багато спінінгістів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також туди збираюсь, все ніяк не зберусь) Тільки цікавить більше окунь і щука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також туди збираюсь, все ніяк не зберусь) Тільки цікавить більше окунь і щука.

щука клює добре....за окуня не чув, щоб брав активно

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Також туди збираюсь, все ніяк не зберусь) Тільки цікавить більше окунь і щука.

щука клює добре....за окуня не чув, щоб брав активно

Кажуть окунь слабо бере!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бере окунь і щука, але зранку поки сонце не пригріє. Я ловлю на міні коливалки.

Сьогодні був в Набережному, кльов жахливий, ловив на пшеницю і (як каже азіров) ,,кікірізу''. Місцеві кажуть що це вже другий день так погано бере, наступного тижня похолодає і можна буде ловити хижака.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хлопці, а хто підкаже, де можна живчика марльою наловити? Не карася, а піскар, плотва і т.д. І малька на окуня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яке ще браконьєрство :_14: ? Зловити декілька живців? І як наловити живця вудкою на окуня??

Зимою купують карася на живця. Він же сіткою чи неводом ловлений. Виходить, підтримка браконьєрства?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

Був вчора в Хрінниках. Риб не попався, проігнорував мене, іхтіандр х...

П.С. На Старому ринку сьогодні брало краще. Зловив 3 кг. карася і 2 карпіка по 800 грам :_07:.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був вчора в Хрінниках. Риб не попався, проігнорував мене, іхтіандр х...

П.С. На Старому ринку сьогодні брало краще. Зловив 3 кг. карася і 2 карпіка по 800 грам :_07:.

На що ловив? спінінг, удар? в якому районі був?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ловив спіннінгом, воблер, резина, бляха - все було проігнороване. Район - від Мотора до Товпижина, пробували по всій дорозі. Води в лагуні по пояс, на зиму всі корчі видивився)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочу на ці вихідні з’їздити. ясно, напевно потрібно буде спробувати стати на русло.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Був за рибалці 14 грудня зі сторони Товпижина. Приїхали ще було темнувато, поміг тестю поставити жерлиці, один рад попав на промоїну і чуть не провалився, но встиг зробити два кроки назад, почавлід іти тріщинами. потім вже обходив світлі місця як найдалі. Купатись ще рано почекаю Водохреща. Почав ловити на мормишку десь в 9.30 і тільки в 11.00 заробив першого окуня і далі вже діло помаленьку продвигалось. Поставив 5 жерлиць на маленькі карасики стасть на один гачок з флюкарбоновим поводком. Було 3 покльовкі за день. Одна маленька ковтнула живця була пошкоджена, адна затянула в камиші і зішла при виважуванні, Одну на грам 700 зловив. Як результат 25 залікових рибок та 2 щучкі. В тестя було десь 7 клювань, обну тримав хорошу но біля лункі зішла остальне кинуте. но в нього були зелені поводкі та двойніки. В обід почали збиратись тесть з колегою ще відмітились в Набережному в генделику і в 17.00 були вже дома.

post-6067-0-03008500-1419937897_thumb.jp

post-6067-0-24994900-1419937908_thumb.jp

post-6067-0-63990000-1419937919_thumb.jp

post-6067-0-20109400-1419938003_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

в цю пору ніхто не ловив на фідер?

Сьогодні був з 10,00 до 14,00. Зловив аж одного йоржика!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чогось здається, що быля гесу повинно брати. а ви на що пробували ловити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чогось здається, що быля гесу повинно брати. а ви на що пробували ловити?

Я ловив в районі Маяківського моста. на мотиля зловив + прикормка. Щось зразу не зрозумів, що питання про фідер в Хрінниках...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чогось здається, що быля гесу повинно брати. а ви на що пробували ловити?

Я ловив в районі Маяківського моста. на мотиля зловив + прикормка. Щось зразу не зрозумів, що питання про фідер в Хрінниках...

а рибу зараз на ямах треба шукати? ви як визначаєте місце?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чогось здається, що быля гесу повинно брати. а ви на що пробували ловити?

Я ловив в районі Маяківського моста. на мотиля зловив + прикормка. Щось зразу не зрозумів, що питання про фідер в Хрінниках...

а рибу зараз на ямах треба шукати? ви як визначаєте місце?

Я вчора сидів спочаткуи більш на мілині глибина приблизно 3-4м. то там покльовки й не бачив, хоча місце там хороше, а потім перейшов на яму. а реально треба почекати трохи, щоб вода прогрілася...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чогось здається, що быля гесу повинно брати. а ви на що пробували ловити?

Я ловив в районі Маяківського моста. на мотиля зловив + прикормка. Щось зразу не зрозумів, що питання про фідер в Хрінниках...

а рибу зараз на ямах треба шукати? ви як визначаєте місце?

Я вчора сидів спочаткуи більш на мілині глибина приблизно 3-4м. то там покльовки й не бачив, хоча місце там хороше, а потім перейшов на яму. а реально треба почекати трохи, щоб вода прогрілася...

по логіці потрібно шукати ями, але коли пригріває сонце, навпаки, риба виходить на мілину погрітися.

я думаю що ловити то можна, але шукати тихі місця, безвітряні, з ямами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вичитав у мережі, що в нетішині на водосховищі зараз успішно ловлять. на фідер. правда клює в основному вночі. і плотва також клює вночі.

цікаво, ніхто в хрінах не ловив вночі в цю пору року? чи це в нетішині через специфіку водойми? ловлять не на теплих каналах.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...