Перейти до змісту

Порадьте озеро =)


vitalik911

Рекомендовані повідомлення

Хочеться на велосипеді проїхатись, скупнутись...старі маршрути надоїли хотів би взнати які ще ви знаєте озера недалеко від Луцька?

с.Гарзазджа (50.733635, 25.493944)

с.Озерце (50.830662, 25.340880)

с,Озеро (50.891575, 25.541686)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

озерце не особо. озеро - не знаю. гаразджа нічого так. вода чудова. але народу багато

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

озерце не особо. озеро - не знаю. гаразджа нічого так. вода чудова. але народу багато

Вчора заїхав в озерце як побачив скільки народу, розвернувся назад)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с.Сирники (оз. Квадратне) - щоправда купання платне, було раніше 10грн з особи

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теремно

:_07: Зараз там і купатись і проїхатись одне задоволення :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с,Озеро (50.891575, 25.541686)

В тому році їздили, хотіли скупнутися, але не стали, бо була застерігаюча табличка, про перевищену концентрацію якоїсь палочки.. поїхали далі в Тростянець. Там на виїзді поворот ліворуч і окультурене місце на ставку / озері. Дрова, бесідки зручний пляж і т.д. Платно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Копачівці не радив би купатись, там біля самого озера на горбку кладовище, як наслідок після кожного дощу все тече в озеро, хто його знає шо там може бути...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За Ківерцями в лісі

оз. Солдатське

50.837988, 25.489158

Там класно ліс, мало людей, але трохи мутна вода із-за глини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катнув в Копачівку, озеро сподобалось дуже а от дорога туди не...))

Сьогодні заїду в те що за Ківерцями в лісі подивитись ^)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с,Озеро

В тому році їздили, хотіли скупнутися, але не стали, бо була застерігаюча табличка, про перевищену концентрацію якоїсь палочки..

Їхати не раджу. Були кілька днів томуз дружиною та дитиною, були геть незадоволені. Болото. Справжнє болото. Вода страшенно смердить. Людей багато. Але також чув: "поїхали на інше озеро, сморід".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катнув в Копачівку, озеро сподобалось дуже а от дорога туди не...))

Сьогодні заїду в те що за Ківерцями в лісі подивитись ^)

Дасте знати як там, а то я 2 місяців тому туда велом заїжав то вроді було норм

Попереджаю на солдатському багато гадів (вужі і т.п. тварюки)

місцеві діти ловили рибу і зловивли там вужа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні проїздом був в Усичах - люди на ставку купаються, деталей не знаю. Ще згадав в Буянах, по ліву сторону як на Торчин їхати був став, я там і рибку гарненьку колись ловиви і купатись іздили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катнув в Копачівку, озеро сподобалось дуже а от дорога туди не...))

Сьогодні заїду в те що за Ківерцями в лісі подивитись ^)

Попереджаю на солдатському багато гадів (вужі і т.п. тварюки)

Чим вас так вужі налякали? Хоча б продовжте перелік, які ще гади там водяться. Бо не зрозуміло про що попереджаєте.

А крім вужів, жаб та ящурок, я там насправді нікого більше не ловила. Що мене там дійсно дратувало, то це тільки велика кількисть комарів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Катнув в Копачівку, озеро сподобалось дуже а от дорога туди не...))

Сьогодні заїду в те що за Ківерцями в лісі подивитись ^)

Попереджаю на солдатському багато гадів (вужі і т.п. тварюки)

Чим вас так вужі налякали? Хоча б продовжте перелік, які ще гади там водяться. Бо не зрозуміло про що попереджаєте.

А крім вужів, жаб та ящурок, я там насправді нікого більше не ловила. Що мене там дійсно дратувало, то це тільки велика кількисть комарів

Так я не писав, що вони мене лякають ^_^ . Просто попередив, що вони там є :) .

А комарів там і справді багато :blink: .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на солдатському, озеро класне, і трамплінчик метровий тоже :) Комарі то ще фігня мене більш бісили якісь мухі які весь час кусались...ну чи намагались вкусити))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Був на солдатському, озеро класне, і трамплінчик метровий тоже :) Комарі то ще фігня мене більш бісили якісь мухі які весь час кусались...ну чи намагались вкусити))

ось такі

Horse_fly_Tabanus_2.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Здаю ще одну місцинку. Озерце, але не те, а ось це. Як мені розказували, це озеро(а разом з ним ще пару га лісу і природи) привласнив собі якийсь депутатішка. Правий сектор це все діло не одобрив, шлагбаум відкрили, папери порвали, тепер озеро належить народу.Озеро на місці колишнього кар'єру, кругом пісок, сходи бетонні в озеро, багато бесідок, багато діток. Рекомендую ПОКИ ЩО!!! Я би особливо не надіялась на порядність наших людей, засруть цю недоторкану природу на раз-два. Було б добре організувати хоч якийсь контроль за дотриманням чистоти й порядку на території.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...