Перейти до змісту

Потрібен програміст. 4000-6000 грн


MassimoUA

Рекомендовані повідомлення

Потрібен веб-розробник: html, php, Zend Framework, Javascript, MySQL.

Розробка як клієнтських так і власних проектів.

Особисті якості:

Вміння та бажання працювати в команді.

Не конфліктність.

Відповідальність.

Бажання розсти в професійному плані.

На постійну основу в офіс.

З понеділка по п`ятницю.

З 9:00 до 18:00.

Зп: 4000-6000 грн.

Телефон: 095 137 36 80

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мому розумінні програміст - це людина яка пише программи .. а описані вами вимоги - це веб-розробник

кхм, то в чому різниця? Пише той і другий. Різниця - лише оболонки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо я не правий, але може потрібно називати речі своїми іменами ? в мому розумінні програміст - це людина яка пише программи .. а описані вами вимоги - це веб-розробник http://uk.wikipedia....ki/Веб-розробка

не така той велика розбіжність, хоч і слушне зауваження. принаймі не адміструванням займатись треба

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не хочу спорити або когось образити, але .. програміст то щось з "вищої касти" тих що створюють програми, а веб розробник - просто сайти .. вибачте, але це як лада і ферарі, ніби автомобілі, а всетаки не той клас ... просто особисто мені не подобається, що ті хто навчався "програмувати" сайти вважають себе програмістами .. без образ, просто власна думка ...

Не хочу флейм піднімати, але що лада, що фераррі затрати на розробку практично однакові. Питання в престижу, "фішках" та сегменту ринку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можливо я не правий, але може потрібно називати речі своїми іменами ? в мому розумінні програміст - це людина яка пише программи .. а описані вами вимоги - це веб-розробник http://uk.wikipedia....ki/Веб-розробка

не така той велика розбіжність, хоч і слушне зауваження. принаймі не адміструванням займатись треба

Якщо в адміна прямі руки то все працює як часи тобто займатись веброзробкою ніхто не заважає

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у нас гарний вид з вікна)

Якщо робояе місце ще й з видо нормальним, то комусь таки повезе)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

оффтоп

вибачте, але наболіло, просто бісять ті аси маркетингу які пишуть щось типу продам комплектуючи чи барахло і продають в середині теми клавіатуру і якусь мамку, шо так важко в тему вліпити 2-ві назви, а теги нашо?,

а я ж бл***ь маю зайти подивитися чи з того барахла немає того що мене цікавить

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не хочу спорити або когось образити, але .. програміст то щось з "вищої касти" тих що створюють програми, а веб розробник - просто сайти .. вибачте, але це як лада і ферарі, ніби автомобілі, а всетаки не той клас ... просто особисто мені не подобається, що ті хто навчався "програмувати" сайти вважають себе програмістами .. без образ, просто власна думка ...

вища каста кажете? веб розробник -просто сайти. ну-ну. якби у більшості веброзробників руки були більші пряміші - в інтернеті сайти літали б при сучасних каналах та серверах, колись же сиділи на 14400 і нічого.

будь які професії однаково важливі, навіть прибиральника. бо коли прибиральниця неприбере два-три дні - то всі ці вищі касти потонуть у своїх кастових відходах робочих процесів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не хочу спорити або когось образити, але .. програміст то щось з "вищої касти" тих що створюють програми, а веб розробник - просто сайти ..

Цікаво а до кого відносяться ті хто займається розробкою автоматизованої техніки? Де одних знань з програмування, хоч навіть на рівні аса явно малувато.

Пропоную

.

Згідно слів автора, до всього цього він дійшов сам:

...кстати насчёт 2-х программ параллельно. На самом деле их 4: основная прошивка МК, бутлоадер МК, прога для управления реобасом, утилита перепрошивки реобаса. И все они так или иначе взаимодействуют друг с другом. Ну там например утилита перепрошивки проверяет открыта ли программа управления и просит её закрыть, т.к. она порт занимает. Основная прошивка МК, переходит в бутлоадер если запустили утилиту перепрошивки. Бутлоадер в свою очередь каждый запуск проверяет целостность основной прошивки и смотрит отработала ли основная прошивка 2 полных цикла измерения температуры-установки мощности. Если бутлоадер видит что основная прошивка не отрабатывает 2 цикла, значит МК постоянно циклически перезагружается, если таких перезагрузок набирается 10 штук, то срабатывает реле выключения ПК. Так вот они и общаются через ЕЕПРОМ.

А тепер скажіть мені, що програмісти "вищої касти" це ті, що створюють програми.

А веб порівняно з цим - просто гра у пісочниці так як там можна дуже халтурити і все буде працювати, у випадку з електронікою - халтура не проходить.

І це далеко ще не дуже складний проект, є такі,

, а тут і програмування, математика, електротехніка, уміння правильно розвести плату...
...кстати насчёт 2-х программ параллельно. На самом деле их 4: основная прошивка МК, бутлоадер МК, прога для управления реобасом, утилита перепрошивки реобаса. И все они так или иначе взаимодействуют друг с другом. Ну там например утилита перепрошивки проверяет открыта ли программа управления и просит её закрыть, т.к. она порт занимает. Основная прошивка МК, переходит в бутлоадер если запустили утилиту перепрошивки. Бутлоадер в свою очередь каждый запуск проверяет целостность основной прошивки и смотрит отработала ли основная прошивка 2 полных цикла измерения температуры-установки мощности. Если бутлоадер видит что основная прошивка не отрабатывает 2 цикла, значит МК постоянно циклически перезагружается, если таких перезагрузок набирается 10 штук, то срабатывает реле выключения ПК. Так вот они и общаются через ЕЕПРОМ.

А тепер скажіть мені, що програмісти "вищої касти" це ті, що створюють програми.

А веб порівняно з цим - просто гра у пісочниці так як там можна дуже халтурити і все буде працювати, у випадку з електронікою - халтура не проходить.

І це далеко ще не дуже складний проект, є такі,

, а тут і програмування, математика, електротехніка, уміння правильно розвести плату...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, літо, а у нас завал по проектам. Ми не чекали такого напливу. Планували другого веб-розробника брати на осінь. Але так склалося, що допомога нам необхідна вже сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Друзі, літо, а у нас завал по проектам. Ми не чекали такого напливу. Планували другого веб-розробника брати на осінь. Але так склалося, що допомога нам необхідна вже сьогодні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Веб розробник це загальне поняття,

программіст також закагальне,

Але якщо вам при розробці сайту потрібнно щось автоматизувати, для цього пишеться программа, різніця між программами дял вебу і так як хтось тут говорить программамы, напевно маючи на увазі, драйвера для обладнання, або десктопні программи в використанні різних інструментів, і існуючих напрацювань, бібліотек, фреймворків, та середовищ розробки.

. програміст то щось з "вищої касти" тих що створюють програми, а веб розробник - просто сайти

Сайт є результатом роботи программи, можно писать і на С главне http(серверну часть) протокол реалізувать

Так що автор правельно написав.

По темі,

можу співпрацювати віддалено, якщо такий варіант розглядається

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС потрібно якісно зроблена робота, він за неї платить, сферу діяльності та вимоги він оголосив. А як працівник буде себе називати йому до лампочки, хоч оператор ПЕОМ. Для вирішення глобального питання: хто кручє програмер чи веб-розробник, створіть собі свою тему.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от не хочеться сваритись, але всетаки ... почитайте що таке PHP http://uk.wikipedia.org/wiki/PHP і що так С++ http://uk.wikipedia.org/wiki/C%2B%2B .... а тоді будете доказувати дальше про "вищу касту" і програмістів ... PHP це мова "різмітки" веб сторінки .. без браузера (будь якого) воні абсолютно ні до чого, щоб ви з нею не робили і куди б її не прикручували, але без "програми" написаної на "мові програмування" вона не видасть вам ніякого результату .. тому вибачте, але програміст - це програміст, а веб-розробник - це зовсім інша річ .. я не принижую цю роботу і не кажу що вона проста, але .....

php це мова програмування а не розмітки, розмітка це html, так виконується вона через інтерпретатор, так само Perl на відміну від С, С++, які спочатку мусять бути скомпільованні.

Доказувати вам нічого не збыраюся, тому що Вам потрібно ще років так 3-4 - повчитись, і роки 2 попрацювати на реальних проектах, щоб я вас міг зрозуміти, а то на жаль ми з вами в різних вимірах живемо

На щет почитайте

Працюю більше 6 років на С, С++, php, C#

Якщо ти программіст то мова для тебе не має значення, просто більше опиту с тим де частіше працюєш вот і все.

А Ви з чим працюєте якщо не секрет?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В заявці було вказано веб-розробник...

Тобто не людина яка вміє написати процедуру на ПХП і не кодер який напише проседуру на Си чи чомусь іншому, а людина яка здатна:

- спроектувати структуру СУБД (автор писав про мускль)

- спроектувати структуру проекту(хоть на чом би він писався). Розбити модуля. налаштувати взаємозвязки.

- адаптувати систему до користувацьких реалій.

Тобто при банальному сайтику який пропонує продавати шапочки із фольги цілком реально:

- ПХП сайт гарненький з картиночками шапочок системой заазів і тд.

- при формуванні заказів в обліковій системі написаній на VisualC++\VisualBasic\Delphi. Приходить інформ пакет який обробляється програмкою записує в пул заказів і тд. Менеджера обробляють.

- структура бази програмки розроблена в Oracle\MySQL\FireBird і слугує хорошим буфером для обміну даними.

- Серверний модуль(служба) написаний на C++\Delphi обробляє за день усі відгрузки формуе експортний пакет обміну для системи адресного зберігння товару на складі яка. Друкує маршрутні листи для погружчиків :)

Ось це я називаю Розробник :). Він проектує пише сайт а все інше інші кодери він програмний ідеолог! Тому розробник є розробник :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В заявці було вказано веб-розробник...

Тобто не людина яка вміє написати процедуру на ПХП і не кодер який напише проседуру на Си чи чомусь іншому, а людина яка здатна:

- спроектувати структуру СУБД (автор писав про мускль)

- спроектувати структуру проекту(хоть на чом би він писався). Розбити модуля. налаштувати взаємозвязки.

- адаптувати систему до користувацьких реалій.

Тобто при банальному сайтику який пропонує продавати шапочки із фольги цілком реально:

- ПХП сайт гарненький з картиночками шапочок системой заазів і тд.

- при формуванні заказів в обліковій системі написаній на VisualC++\VisualBasic\Delphi. Приходить інформ пакет який обробляється програмкою записує в пул заказів і тд. Менеджера обробляють.

- структура бази програмки розроблена в Oracle\MySQL\FireBird і слугує хорошим буфером для обміну даними.

- Серверний модуль(служба) написаний на C++\Delphi обробляє за день усі відгрузки формуе експортний пакет обміну для системи адресного зберігння товару на складі яка. Друкує маршрутні листи для погружчиків :)

Ось це я називаю Розробник :). Він проектує пише сайт а все інше інші кодери він програмний ідеолог! Тому розробник є розробник :)

Вы написали таке слово "процедуру" не підскажете різницю між процедурою та функціею?

Веб розробник це загальне поняття я вже писав, а те шо ви описали це рівень Software Architect, оклад от 4000$,

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Функція несе результат певного типу. Приклад застосування:

ПотрібнийПараметр = НашаФункція(Аргумент1,..АргументN) (Аргументам ставиться у відповідність одне значення результат мат.: "Функціональна відповідність між множинами")

Процедура ініціює виконання ряду завдань може нести результат, один або декілька або взагалі неповертати ніяких результатів а просто ініцювати якісь дії. Приклад застосування:

ВиконатиНашуПроцедуру(Аргументи,Результати) (якщо результуючі значення є)

Це на пальцях ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Вас же написано веб-розробник... хоча в темі програміст :)

То як мінімум на вебі він повинен будувати якусь структуру :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС же написав, є вакансія, такі то вимоги, зарплата, і телефон. А тут з пересь@ру холівар про програміста розвели. Хоча в приципі тема популярна і для ТС це лише +.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

от не хочеться сваритись, але всетаки ... почитайте що таке PHP http://uk.wikipedia.org/wiki/PHP і що так С++ http://uk.wikipedia.org/wiki/C%2B%2B .... а тоді будете доказувати дальше про "вищу касту" і програмістів ... PHP це мова "різмітки" веб сторінки .. без браузера (будь якого) воні абсолютно ні до чого, щоб ви з нею не робили і куди б її не прикручували, але без "програми" написаної на "мові програмування" вона не видасть вам ніякого результату .. тому вибачте, але програміст - це програміст, а веб-розробник - це зовсім інша річ .. я не принижую цю роботу і не кажу що вона проста, але .....

2xFtUdDIJis.jpg

Соррі за офф-топ, не витримав)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...