Перейти до змісту

Quest Pistols у Луцьку


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Сабж.

Приїздили до нас сьогодні ті самі Quest Pistols, що співають пісню "Я устал, хочу любви".

До нас мається на увазі радіостанція Сім*я і Дім.

Особисто на студії під час проведення інтерв*ю присутнім бути не довелося, але є кілька фотознімків та власне саме інтерв*ю у аудіоформаті (його я заллю на ФТП завтра, або приаттачу, трошки пізніше, що хлопці його не сконвертували у МП3).

А фотки викладу згодом. (сіли акумулятори у фатоапараті, тому скопіювати не можу)

Власні враження (бачив їх одразу після ефіру) - ШОК!!!

P.S. я ніяким чином не намагаюся принизити всіх фанів (якщо такі є) цього гурту, я всього лиш ділюся власними враженнями! так би мовити моє ІМХО..:D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь

Знайомий казав,що вхід на їх концерт в трьошці по дрес-коду-костюми!

ЗІ:хто буде до них ближче-дайте їм підсрачника,бо достала вже їхня тупа пісня.З мене +1 :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нада бы пайти к ним на канцерт....попросить у них .....больше не выступать и оторвать у них #йца...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бачив їх інтерв'ю на одному з каналів де вони признались що безголосі і допамагає їм обладнання студії звукозапису. Програма була про те як стати зірками чи щось в тому дусі. Також продюсер гурту Армія признався, що люди для гурту підбирались з танцювальних колективів, на голос ніхто не зважав.

Вот дужу вдало вони підібрали місце виступу в Луганську...

13.12 Луганск, Цирк
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нада бы пайти к ним на канцерт....попросить у них .....больше не выступать и оторвать у них #йца...

то тобі треба я**ця відірвати :D

вот нашо таке пишеш? мда...

ЗІ. Сам не фан групи... але просто якшо наприклад я рахую всякі Корни дибілами - то я не кричу шоб їм гвоздя в голову забити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Власні враження (бачив їх одразу після ефіру) - ШОК!!!

Шо ШОК? не поняв..

сподобались? не? чому? :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ЗІ. Сам не фан групи... але просто якшо наприклад я рахую всякі Корни дибілами - то я не кричу шоб їм гвоздя в голову забити.

есть музыка. разная. кому какая нравится.

а есть ЛАЖА.

если ты имел в виду KORN, а не Корни, то это первое... хоть мне и не нравится

а вот квестпистолс - ЛАЖА. начиная от названия и заканчивая внешним видом...

а яйца отрывать там просто некому. они эти... ну, вы поняли :)

ЗЫ: мои как-то встретили одного в магазине. ну... ужос!!! детям показывать нельзя :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уже всех, не только меня достал их единственный супер - пупер - мега хит "я устал, хочу любви"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уже всех, не только меня достал их единственный супер - пупер - мега хит "я устал, хочу любви"

Для тих хто в танку ТУТ лежить їх перший альбом

З.І. Я не їх фанат, просто навіщо так обсирати, не подобається не слухайте і все

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если ты имел в виду KORN, а не Корни, то это первое... хоть мне и не нравится

KORN це гуд, а вот російська група Корни це лажа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да что вы все к корн пристали????

фсе ухожу)) :)

Та не приставали ми до KORN, навпаки кажемо, що це класна група, а вот Корни це туфта

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно ... мені шо Корні шо Корн однакове...

в тому випадку мав на увазі Корн. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чесно ... мені шо Корні шо Корн однакове...

маладой ышшо. но коль так, то разницу тебе не разъяснишь... :)

Glamour!

это ты об фотке?

эээто не гламур. это (хорошо, что я и пострашнее ужастики видал да и духом тверд) детей пугать...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ппц. все, я пойду телевизор посмотрю. а-то и мои стальные нервы не выдержуть. придется еще водочки выпить :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну ось власне ті фото про які я казав, якісь не відмінна - але кросавчеги ..

Я просто коли їх побачив - думав клоуни десь прийшли заколядувати..

Зросту кожен не вище дитини 14 років. в татуюваннях та якихось незрозумілих малюнках..

"гламур"?? - навряд, спроба закосити під SEX Pistols навіть манерою.. але - не поталанило...

post-118-1196460668.jpg

post-118-1196460679.jpg

post-118-1196460693.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чё это - фирменная поза для сидения во время радио-интервью? Это им так продюсер порекомендовал, что так теперь модно? :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Це заразне, коли один закидає руги за голову, то інші це роблять автоматичною. :)

Перевір в себе на роботі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S. я ніяким чином не намагаюся принизити всіх фанів (якщо такі є) цього гурту, я всього лиш ділюся власними враженнями! так би мовити моє ІМХО.

віриш, а я би принизила!!!

мало того, що ОЦІ 3 штуки (а інакше ОЦЬОГО не назвеш) не мають і не несуть абсолютно ніякої культурної цінності, навіть навпаки -- стаючи в ряд із Сердючками та іншими "талантами нііпацо" не тільки розвалюють ітак бідну укр. поп музику, так ще й роз*їдають недалекі задрипані мізки середньостатичного українця.

образливо, що за кордоном популяризується цивілізована музика, проводяться цивілізовані фестивалі, і музика, представлена на них є МУЗИКОЮ, а не херньою, якою пічкають нас за допомогою теле- та радіостанцій.

тож давайте подякуємо фанам цих звьозд і їм подібних за те, що підтримують таких ембіцилів: безталанних, беззмістовних, примітивних. чим більше буде таких "фанів", тим більше непотрібу з*являтиметься на укр. сцені.

дякую за увагу.

а тепер давайте -- розказуйте мені про любофф до всіх і вся. і про ІМХО.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...