Перейти до змісту

Quest Pistols у Луцьку


Zheny@

Рекомендовані повідомлення

Я вчера была в трешке на их поплясульках... Ожидала хоть немного лучшего.. Настолько тупо это все было... спели 3 или 4 песни...а потом их перепели... это был типо ремикс... Поламали трешке стойку микрофонную... (швырнули, а она почему-то разлетелась...) монитор че-то там такскали...но потом поставили назад... а их директор в костюмчике серебряного прзерватива (по-другому назвать не могу) обливал зрителей из базуки...

Я же молчу про то, как они чут ли не послали тех, кто приходил к ним брать автографы...

Вообщем, ребятки ну очень высокого мнения о себе...

Пусть лучше дж микс расскажет детали... история типо "Quest Pistols в Луцке...Как это было"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 62
  • Створено
  • Остання відповідь

попала на board.lutsk.ua :) прикинь, оказывается, что можна... кста... народ себе там под них очень даже прыгал... лез на подиум и визжал...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

это как сказать... ведь большинство... я бы даже сказала, что почти все (т.к. на втором этаже было не так уж много народу -- это) были там по приглашениЯм (в т.ч. и я :) ) и им было деваться некуда:woohoo:) ну а под водочку (которая тоже была включена... халява, сэр:beer:))) и квесты пойдут:))) гггг!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це аллєс.

атас просто.

істерика

аааааа!!!!!!!!!!!

людии..ви шо..опнулись...

на сцену лізти до створіння,яке навіть мужиком назвати-- це неприродньо..

я якась неправильна напевно.

мене таке не пре. і сердючка всімалюбімасцукогадость мене не пре. І БІлан мене не пре.

шо дєлать

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

мало того, що ОЦІ 3 штуки (а інакше ОЦЬОГО не назвеш) не мають і не несуть абсолютно ніякої культурної цінності, навіть навпаки -- стаючи в ряд із Сердючками та іншими "талантами нііпацо" не тільки розвалюють ітак бідну укр. поп музику, так ще й роз*їдають недалекі задрипані мізки середньостатичного українця.

:) Від виділеного жирним шок був у мене. Давно придивляюсь до "веселих" постів цієї "вічно осінньої" дівчини. Але від цього упав в нок-даун. Зразу захотілось познайомитись з її життєвою філософією... Але я трохи відійшов від теми.

Є давнє правило яке можна застосувати не тільки до економіки - попит породжує пропозицію. Якшо існують виконавці зі слащавенькими голосами і зовнішністю такі як Білан і Козловський (я образно) то цілком ймовірно що можуть існувати антиподи їм. Такий собі фейк на поп-культуру.

Звичайно я не є прихильником цього гурту. Але, вибачте мені, висловлювати своє "ФЕ" виражене власним егоїстичним з величезної букви "Я" якось.....

Не подобається - не слухай. В нормальному демократичному суспільстві кожен може виражати себе так як йому подобається. І ніхто нікого під одну лінійку не ставить.

А щодо Європи. Я взагалі не знаю звідки взялась думка виражена у пості. Там за ширму тієї ж поп-культури без валідолу взагалі заглядувати не можна. В Голандії, Бундесі проводяться такі фестивалі, на яких би наші Quest Pistols покурили би у коридорчику до сцени і поїхали б додому заплакані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss

"Не подобається - не слухай."

Так і не слухають ))) Але думку на форумі висловити не забороняється.

з.і. Не подобається - не читай )))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Nikos

:)

Підловив, але це гра слів.

По відповіді в топіку я був проти занадто вираженого "ФЕ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щодо Сердючки (а саме Данилка) я б посперечався- він дійсно ТАЛАНТ.. і нема чого його позорити.. ще ніхто з Українців на Російській сцені не заробив стільки - і Євробачення в тому ж числі..

Якщо не брати до уваги співучу творчість Данилка а театральну ..

Суперчка..

Не про нього мова йде - зараз я підготую Аудіозапис інтерв'ю, що відбулося на радіо СІД.

зачекайте трошки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

попит породжує пропозицію.

попит породжується тим, що виділено у вашій цитаті жирним шрифтом, і що настільки вас шокувало.

пропозиція -- виступала в 3000.

значить на таку фігню є величезний попит. який висновок можна зробт про тих, хто його створює?

це типу моя хата скраю??якщо кожен так мислитиме, то на нашій поп сцені таких уродів ставатиме більше і більше.

про поп культуру за кордоном мова не йдеться.

http://studenttravel.about.com/od/cooleven...c_fest_eurs.htm

http://www.efestivals.co.uk/festivals/festivals.php

http://travel2.nytimes.com/2006/05/28/travel/28journeys.html

http://www1.uni-hamburg.de/rz3a035//festival.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"не подобається - не слухай"...

не завжди виходить неслухати... в кораблику ж Six Feet Under не поставлять... :D

та й їхня радіво чи мелодія в шарапутках теж не глушиться. до речі, на цьих радіостанціях промивка мозгових півкуль - дай дорогу... добре тим в кого firewall нормально настроєний

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Forever Autumn

Словесною перепалкою ми зафлудимо топік.

Те що я виділив жирним зацікавило мене як Ваша позиція щодо того що оточує. Тобто як загальне поняття, а не ставлення до якогось там Quest Pistols.

Що стосується усього іншого тексту в відповіді. Це знову ж таки Ваше "ІМХО". Воно має право бути написаним і прочитаним. Але посуті воно однобоке.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если уж на то пошло, то это не 3000 заказывали квестов, а Маринка Занюк.... которая праздновала 6-летие своего агентсва... так что билеты там продавались(те, что продавались.... как я уже говорила - большинтво в зале было приглашено!) как раз на празднование и на показ одежды от волынских молодых талантлвых и не очень дизаейнеров... а уж вдобавок к этому прилогалось высутпление "Команды Кусто", а потом и квестов...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss,

вашу точку зору я зрозуміла і сприйняла, навідміну від вас :D))

те, що зафлудимо, то 100%. якщо вас справді зацікавила "життєва позиція" -- ПП.

так, щодо попси, а тим більше неякісної і гидливої, сталення однобоке. це навіть принцип такий собі дурнуватий

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

если уж на то пошло, то это не 3000 заказывали квестов, а Маринка Занюк.... которая праздновала 6-летие своего агентсва... так что билеты там продавались(те, что продавались.... как я уже говорила - большинтво в зале было приглашено!) как раз на празднование и на показ одежды от волынских молодых талантлвых и не очень дизаейнеров... а уж вдобавок к этому прилогалось высутпление "Команды Кусто", а потом и квестов...

ога. в курсі.

яка різниця, хто замовляє...

пробелма втому, що замовляють взагалі.

але хай тут буде форумське ІМХО, бо мене знову звинуватять у однобокості, обмеженості і несприйняті такого вияву мистецтва як 3 підараси. :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

яка різниця, хто замовляє...

пробелма втому, що замовляють взагалі.

Да мне вобщем-то кажеться, что разница все же есть... сама посуди: заказчик исходил наверняка из своих собственных предпочтений и из финансовых возможностей! Думаю, второй пункт тут даже преобладает над первым, очень-очень сильно преобладает... Можно ведь было заказать... ну не знаю...какого-нить дж мирового уровня (имени не указываю, так как не очень-то слжу за этой тенденцией) или группу-легенду рока... ну не знаю...я к примеру говорю... но ведь соответсвенно потянуло бы больше фининсовых затрат, нервов и т.д. и т.п.... а так...отделались легким испугом:)))

К тому же, полагаю, если визит этих троих вызвал, по крайней мере на нашем форуме, такую бурную дискуссию, значит прошел не зря... :D

Forever Autumn, хоть это твоя личная и неоспоримая позиция... но, может, не стоит быть настолько категоричной... ведь если звезды зажигаются - это кому-нить нужно... я в том смысле, что ведь каждое музыкальное направление...стиль... имеют право на существование... пусть себе самовыражаются как хотят... много раз здесь прозвучала фраза "не нравится - не смотри (не слушай, не читай)"... ведь у каждого исполнителя есть фанаты и противники... иначе их бы, исполнителей, не существовало бы (имхо естесссно!) У каждого спой пиар и манера поведения... они зарабатывают деньги... что в этом плохого?!? Хотя с качесвтом их работы очень даже можно и нужно поспорить... но ведь каждоому свое... вот они, квесты, нашли себя в таком.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То Forever Autumn

Обіцяю це моя остання відповідь у даному топіку.

:) Тішить наше спілкування на "Ви"

Щодо того чи зрозумів я точку зору. Звичайно зрозумів. Але коли двоє людей дискутують, то намагаються аргументами переконати у чомусь, або довести власне нехибність своєї позиції.

Щодо

але хай тут буде форумське ІМХО, бо мене знову звинуватять у однобокості, обмеженості і несприйняті такого вияву мистецтва як 3 підараси.

no comment... тільки :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zeuss

:D:):D

а це моє останнє.

до вас)))

Kukla,

то все правдиво. але образливо те, що "звьозди" (та ..навіть звьоздамиоце назвати.. ПІТАРДИ ггг) запалюються переважно тільки такі. а от чогось справді цінного позитивного мало. не спонсорується воно, не крутиться, не популяризується і до нас в Луцьк навряд чи приїжджатиме

чому??? чому люди вибирають клоунаду, фарс і гівно, а не гарну позитивну музику.

до речі ТИЦ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Может в чем-то повторюсь... но опять-таки...о вкусах не спорят... ведь так музыка, которая тебе (ну или мне, к примеру) нравится, может быть неприятна для других... кто-то черпает позитивные эмоции из хеви метала (где-то тут проскакивало, что у нас на форуме есть любителЬ! может и не один...) а другой скажет, что это полный отстой и слшать низззя и вообще уши вянут... ну и все такое...

Кому-то нравится исключительно классика... но другие-то её не слушают, не любят и вообще... И так можно говорить о любом направлении, о любом коллллективе!

Forever Autumn, вот ты явно агрессивно настроена против квестов... а кому-то, может, они действтиельно нравятся...и эти фанаты качают их переремиксованые по 20 раз ремиксы... обклеивают стены плакатами и визжат от восторга, услышав знакомые ритмы по радио... и именно эти фанаты считают их творчество лучшим, самым позитивным, задорным...

Каждый станет отстаивать своего любимого исполнителя, приводя новые и новые доводы о его превосходстве над всеми остальными...

Для смеха: моя бабушка, как и большинсвто пенсионеров, целыми дням смотрит все сериалы подряд, концерты и все такое... и увидев однажды квестов, он высказала свое отвращение к этому... как бы процетировать... "безстыдство... ужас... как их на сцену выпустили? ониже голые... хоть бы трусы заправили в штаны и голову помыли... это наркоманы! точно!" и в то же время, каждый раз, как идет какая-ниьт там "Песня года" или что-то в этом духе, бабушка звонит мне и говрит: "Скорей включай... Там Николай Басков сейчас петь будет... ах, какой у него голос... а какой он красивый...каие манеры... всегда опрятный, чистый...смотришь - и душа радуется..."

Вот как может быть... кто-то слушает битлз и говорит, что лучше музыки нет....кто-то действительно тащиться от Верки Смердючки... для кого-то Киркоров - Бог музыки, кто-то не признает ничего, кроме того, что пишут дж...

Так и эти самые Quest Pistols... у них есть своя аудитория, на которую они и работают... к тому же...иногда, чтоб расслабиться, людям нужна именно клоунада, как ты выразилась, а не качественная музыка...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я не говорю про смаки. як на мене то вся попса -- параша, але ж є і якісна поп музика (як на когось іншого).

Навіть сам пан Кіркоров співає непогані речі...не його, свіснуті, само собою... але вони звучать і не несуть нічого поганого (якщо не дивитися кліпи ггггг).

я також не говорю тут, що хеві метал, дезняк і блек рулять (бо рулять вони тільки для мене, і це є специфічна музика, і не кожен сприймає той заряд енергії,який вона несе).

на прикладі вчорашнього концерту я звертаю увагу на загальну муз. ситуацію в нашій країні.

і знаєте, плакати хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А я думал что только один я не перевариваю эту тупую песенку, что так часто крутят по радио. И даже помню ее в 3000 аж три раза за ночь прокрутили. А когда узнал что они еще и в Луцк приежают, начал задумыватса, может это я совсем стал нешарить в современной попсе. Но коменты в этой теме меня успокоили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

кожному своє : трьошці - квестпістолз, в Майдан - Конквест.

люди послухали музику, маси повтикали на попсу.

Не бачу причин для трагедії, яка розігралася в цій темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...