Перейти до змісту

Привіт


Alenka

Рекомендовані повідомлення

Привіт! Я новенька тут. А чи багато тут, на борді, жінок.

Вітаю!

Нас мало, але ми найкращі!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А давайте тепер кожен новий юзер буде в свою честь створювати окреме темко з назвою "Привіт я ....".

Не розумію, невже не можна просто прийти, почитати форум, якшо хочеться з кимось поспілкуватись, то написати йому в ПМ...

А хоча... то ж жіночий клЮб... вам мона :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Что вы понимаете, не обижайте девушку, она просто хотела проверить, как в том анекдоте, как система работает :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я думаю,що тепер кожен джентельмен повинен відповісти жіночці: "Привіт". :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зважай, Альонка, жінок мало, але ми в тєльняжках :). То ти приєднуйся. Читай, що тобі подобається, коментуй, знайомся, почувайся, карочі, як дома :).

А можна нам всьо і любі теми в жіночому клубі піднімати тож (тільки матюкатись і ображати інших не можна).

Бач, навіть рецепти і ті можна :).

Коротше, приємно познайомитись!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а! привіт)))

не встигла з*явитися,я к ті вредні мужчини у більшості відразу зачмирити постарались?))))

ога. так само було. в перший же день на БОрді отримала зауваження не пам*ятаю від кого. за те, що якусь там статтю не в тій темі розмістила ггг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добре шо є дєвушка, це вже цікаво, ще буде з ким мона поспілкуватись. Hello!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт! Я новенька тут. А чи багато тут, на борді, жінок.

С твоим приходом стало больше)Добро пожаловать)И раз тут на тебя попытались немножко "наехать" дай им достойный отпор)Тем достаточно, дерзай!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось Alenka написала одне повідомлення, наробила шороху- і зникла. Напевно на Mulinex-ксі катається :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Наехать" никто и не собирался... просто есть элементарные правила общения в сети...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Наехать" никто и не собирался... просто есть элементарные правила общения в сети...

Крім елементарних правил спілкування в мережі, є ще елементарні правила ввічливості. :smile3:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самые активные мужчины выразились,но ты их не боись.На самом деле они добрые и пушистые...это они так...для порядка возмущаются...На самом деле они тут нас любят,холят и лелеют :naezd:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

(без будь-якого натяку на образу жіночої статі) - А може Алёнка БлондинкО? Ги...судячи із байку.. (тим паче безграмотного.. бо - Moulinex)..

Хоча в будь якому випадку- раді вітати..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А мне сие появление чудесным образом напомнило бессмертную фразу : "Отец, у вас в городе невесты есть?" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цікаво виходить, привіталася і пропала :)

Модератори гляньте чи новоявлену дівчину не забанили, а то всяке трапляється в наш час :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...