Перейти до змісту

смарт на дві картки


Рекомендовані повідомлення

Шановні форумчани прошу вашої допомоги у виборі смарта на дві карти .Ціна питаня до 3000.Телефон потрібен для звязку (в ігри не граю , музику не слухаю).В даний момент користуюсь самсунг gt-s7500

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навіщо телефон за 3000 грн, якщо не використовувати його функцій?

Купіть щось бюджетне )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо людина використовує тел лише для звязку, але ставить цінник у 3000, значить апарат миає бюути ще й статусним.ну і просто подобатись власнику.

Тут питання вже більш тонке і треба вивчати смаки та нюанси клієнта.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Телефон потрібен для звязку (в ігри не граю , музику не слухаю)

сам користуюся Samsung Duos C3322i - для роботи саме то

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотів би сенсорний бо вже більше року користуюсь таким .Хто користується киньте марку та приблизну ціну .Телефон необхідний для роботи та інколи посидіти в інеті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подивись на Nokia Lumia 630 .. є в наших магазинах, можна "погратись в живу" .. ціна 2100 (десь так) .. звичайно якщо тебе не "лякає" Windows Phone 8.1 :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто каже що не буде використовуватися телефоні блага будуть , але не для ігор і сухання музики.Скажімо на даному телефоні тримаю до 20 описів і програмувань різного обладнання +фото по роботі.О це головне для мене, а дві сімки треба бо МТС заїїїїїїїї.......

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купував Fly Energy. Правда модель уже застаріла.

Це модель з посиленою батареєю.

Відмінний телефон як на мене, раджу.

Купував за 1250 грн на розетці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Візьми Леново P780 характеристики непогані. Андроїд, 2 сімки і акумулятор який тримає нормуль.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную Lenovo P780 - 2 сім-карти, 5"-екран IPS-матриця, 4-ядерний процесор, 2 камери (основна 8Мп, автофокус, спалах, тильна 0,3 Мп), 1 Гб оперативної пам'яті, батарея 4000 мАг, стильний металічний корпус.

лінк на оф.сайт.

ціна 2700 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дружині обрав Fly IQ4404 Spark. На заміну Fly E171 Wi-Fi. У останнього після 3-х падінь побитий екран. Телефон працює і далі, як ні в чому не бувало. Побите скло не зручно і не гарно.

Заміна не доцільна з точку зору економіки.

FLy дає 2 роки гарантії.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В даний момент користуюсь самсунг gt-s7500

Я б радив звернути увагу на Samsung. Досвід користування вже є, буде легше адаптуватися до зміни телефону. В діапазоні цін є кілька непоганих моделей, можна вибрати. Якщо щось невеличке, то Samsung Galaxy Ace 3 (GT-S7272). Galaxy Core i Win дорожчі і більші.

Популярна модель Galaxy S4 mini (GT-I9192), але не вписується в бюджет.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні форумчани прошу вашої допомоги у виборі смарта на дві карти .Ціна питаня до 3000.Телефон потрібен для звязку (в ігри не граю , музику не слухаю).В даний момент користуюсь самсунг gt-s7500

Я би порадив LG G Pro lite D686 Вартує 2799грн

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні форумчани прошу вашої допомоги у виборі смарта на дві карти .Ціна питаня до 3000.Телефон потрібен для звязку (в ігри не граю , музику не слухаю).В даний момент користуюсь самсунг gt-s7500

Я би порадив LG G Pro lite D686 Вартує 2799грн

Досить непогана модель! В мене у друга така трубка, не жалкується)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...