Перейти до змісту

Будівництво православної церкви московського патріархату


PPArhangel

Рекомендовані повідомлення

Доброго дня!

В луцьку по вулиці Володимирській 106 на території спорт школи хочуть побудувати церкву московського патріархату. на разі там вже загороджена територія. як мені вдалось дізнатись від мешканців прилеглих будинків, вони звертались до директора спортивної школи минулого року з проханням зробити там дитячий майданчик. директор пообіцяв посприяти.

на разі як мені відомо дану територію забрали з власності спортивної школи і передали для зведення москальскої церкви. приймалось це рішення в сільській раді с.Забороль, тому що спортивна школа розташована на території сільської ради.

я пройшовся по будинкам і попитав в мешканців чи було опитування і чи вони не проти зведення московської церкви? на що вони відповіли: ми проти зведення проти будь-якої церкви під нашими будинками, ми не хочемо щоб кожної неділі тут бомкало з ранку, тим більше там дуже маленька територія. також деякі люди висловлюють свою негативну позицію мотивуючи тим що російські солдати вбивають наших рідних, а ми будуємо москальські церкви тим самим розширюючи території 5 колони.

місцеві жителі просять поради, що саме потрібно зробити аби не допустити зведення церкви.

П.С. шановні модератори якщо я створив тему не в тому розділі перенесіть будь ласка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ррАрхангел проти церкви... до чого світ дійшов! :)

А по темі:

1) Шукати документи, за якими виділено земельну ділянку церкві, надано дозвіл на будівництво і оскаржувати їх;

2) Фізично забороняти будівництво. Пред'являть документи - робити копії і все одно забороняти, паралельно виконуючи п. 1.

3) Ну і ЗМІ ніхто не відміняв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ррАрхангел проти церкви... до чого світ дійшов! :)

він проти РПЦ

а це "РУССКАЯ", "ПРАВОСЛАВНАЯ" і тільки вже потім "ЦЕРКОВЬ"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yarchik я не проти церкви нашої української.:) тимбільше приблизно за кілометр від бідівництва вже є церква московського патріархату на омелянику і біля канфетної Українська

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Після випадку в моєму рідному с. Прислуч, що на Рівненщині , я негативно ставлюсь до церков московського патріархату і важаю, що це ще один оплот Росії в Україні. А історія була така :після подій на вул. Інститутській 20 лютого,батюшка названого села хотів відслужити панахіду за загиблими , але перед тим подзвонив до свого керівництва в смт. Сарни і йому в категоричній формі відмовили . Після цього виникло надто багато негативу до московських церков. Я вже мовчу про поїздку в Почаїв. Я вважаю ,що ця церква не служить людям та Богу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А батюшка МП -терорист на Донбасі, немає слів.

місцеві також :(

просто шифруються

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скоро в Луьцку кількість барів, аптек, магазинів і церков буде по одній на кожного жителя. Навішо на таке місто стільки храмів, церков і тому подібних закладів.

Вони навчають чогось духовного?

Був на хрестинах, які відбувались і квартирі.

Батюшка був з "теплиці" (біля дитячої поліклініки).

Спитав хрещених батьків чи сповідались і де. ОДин сказав що псовідався і Соборі. Той батюшка 30хв розказував щото ледь не вороги.

Якби хрестини були в мене я б того батюшку ізгнав би з позором.

Церква це бізнес на даний час. Коли було грубо кажучи 5 церков їх вистачало а зараз це тупо для пропаганди і збирання бабла з пенсіонерів які і так ледь, що виживають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Церква це бізнес на даний час. Коли було грубо кажучи 5 церков їх вистачало а зараз це тупо для пропаганди і збирання бабла з пенсіонерів які і так ледь, що виживають.

не тільки пенсіонери, а жіночки різного віку бабло носять, щоб батюшки на джипах "повижигали"

бо модно зараз, і "совість чиста", і ніби хороше діло зробив, дав бабка "на церку" і часу багато не зайняло,

а що з тим грошима зроблять - то на їхній совісті

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

скопіюю сюди

...

П,С, дозвіл на забудову дав сільскій голова забороля бо ця територія належить до сільскої ради

по-перше, такий дозвіл повинен видаватись не рішенням (вірніше, розпорядженням) голови, а рішенням сесії ДЕПУТАТІВ С/Р. Він (голова) не власник земель сільради, і не має права одноосібно розпоряджатись землями.

А, по-друге, будь-яке таке будівництво повинне проходити етап громадського обговорення. Тому якщо громада дійсно проти - вперед до сільськоїї ради, голову С/Р за яйця. Я думаю в зарашній момент це буде просто :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вообще скоро весь город будет в одних куполах. Чорти что при спуске в парк напротив 4 гимназии, еще какая то нелепица строится возле библиотеки ВНУ. Скоро церквей будет больше чем ларьков.

Вообще Московский патриархат надо было признать террористической организацией и национализировать все имущества ЗАО "Московский патриархат" - а это не один миллиард долларов-заодно и золотовалютный фонд можно будет возродить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шановні юристи бордівці викиньте сюди зразки звернень до сільського голови, і як правильно оформляти звернення з підписами проти зведення церкви

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

PPArhangel, Ми, жильці......., проти будівництва під нашими вікнами церкви. дата. підписздесь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якби це була не РПЦ? це щось міняє? на мою думку корисніше було б побудувати якусь школу, дит. садок, майданчик якійсь в решті решт..не хочу образити нікого з віруючих, просто моя думка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є попит - буде і пропозиція... хтось таки буде туди ходити

Ці речі не від попиту, вони якраз покликані створювати попит і точно туди вже будуть ходити, бо ближче. Варто переговорити і з батюшкою, легенько шугнути, що рабів його секти вже не так багато і де їм зомбуватись місця вистачає, а прикриватись всесвітом, Абсолютом і Святим Духом не з його діагнозом. Його бога в Україні нема і поки живуть в Україні українці, не буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для тих хто вже забув, Бог починав не з храмів, ікон, кадил і попів, він починався з любові і був любов'ю. Якщо в людині є любов і світло, в ній Бог, якщо цього нема, то і Бога в ній шукати не варто, навіть якщо на ньому самі модні розтюнінговані афонські хрести.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а якби це була не РПЦ? це щось міняє? на мою думку корисніше було б побудувати якусь школу, дит. садок, майданчик якійсь в решті решт..не хочу образити нікого з віруючих, просто моя думка

перший пост ніасіліл??

В луцьку по вулиці Володимирській 106 на території спорт школи хочуть побудувати церкву московського патріархату. на разі там вже загороджена територія. як мені вдалось дізнатись від мешканців прилеглих будинків, вони звертались до директора спортивної школи минулого року з проханням зробити там дитячий майданчик. директор пообіцяв посприяти.

Краще хай церква а не ригаловка.

Але краще вже ригаловка ніж РПЦ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Краще хай церква а не ригаловка.

Але краще вже ригаловка ніж РПЦ.

эскобар-выборы-политика-песочница-664889.jpeg

Імхо збирати народ і бойкотувати будівництво.

Або зібрати підписи - і в міськраду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В нас церков майже стільки ж як летніків з пивов це вже не віра це бізнес ) Запитайте нащо патріаархат мають прескурант на хрестини ,весілля і.т.д і під час богослужінь накручують по2 круги на пожертви це не биручи іконкі хрестикі свічкі які за дякую дають На мою думку на теперішній час в "святих"отців святим і непахне А віра в них тількі вічно зелену валюту Тим паче в мене алергія на все що звязано з москоляндією і кірюшкою я за дитячий майданчик)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Народ! Флеймити він і сам вміє! По суті хтось щось конкретне скаже?
Імхо збирати народ і бойкотувати будівництво.

Або зібрати підписи - і в міськраду.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зменшити кількість церков, барів, аптек тощо, можна лише падінням попиту на їхні послуги

але ж раз їх кількість зростає - значиться це комусь треба

в результаті всеодно повертаємось до того, що все зло від недалекості і байдужості більшості населення України

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...