Перейти до змісту

Будівництво православної церкви московського патріархату


PPArhangel

Рекомендовані повідомлення

Якщо конкретно, то багато, "більшість" чиновників нашого міста кажуть (зарання без образ і зайвих слів), що "Будівництво церков - це бізнес".

Я за те, щоб церкви були. АЛЕ:

1) кожному новому духовному наставнику потрібен свій приход,

2) на церкву в нашому місті виділено до 40 ділянок землі. Точну цифру можу запитати кому цікаво.

3) колись в горохівському районі проїжаючи по роботі біля сімї священника, питаю малого (років 8) а ким хочеш бути? він каже священником.

я здивувався, питаю чому? він каже: да тоді грошей багато буде. Я не показав ззовні, але відчув шок і якесь розчарування.

РОЗУМІЄТЕ : Бідність і обмеження доступу до ресурсів породжує такий неадекватний розвиток суспільства. Зараз гроші (ресурс) в двох місцях, бюджет і духовність.

ОТ і маємо ПЕРЕБОР чиновників і ПЕРЕБОР будівництва церков.

А може і не перебор. Вони теж проводять певні розрахунки. А ОТ місце будівництва. Це вже проблема. І з людьми зачасту ніхто не узгоджує, навіть якщо оскаржити.

Якщо по пожежних нормах є відстань 8-12м до сусідніх будівель то більше нічого не докажете. Хіба зберете підписи майже усіх мешканців, що вони проти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну от дивіться, народ:

Церква - це місце для масових зборів людей; плюс в церквах обожнюють бити в дзвони. Ну як, в дзвони. В вагончику на Ветеранів тупо колонки виставили і вмикають запис. Богохультво, штолє ^_^

Ну, не суть. До мене не доходить - як можна їх ставити поряд з житловими кварталами? На 40му будують в дворику поміж 9-поверхівок, на тих же Ветеранів взагалі біля лікарні. Невже не збирають ніяких підписів населення, що мешкає поряд?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Таке будівництво скоріше всього було проголосовано на сільській раді депутатами. Зверненням до голови нічого не доб'єтесь, краще зразу звертатись у прокуратуру зі зверненням про перевірку документації та правомірності побудови. Там підкажуть що і як писати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Взагалі землю виділяє міська рада! І виділяють вони не думаючи. БО ЗАЧАСТУ "нічого" не шарять в тому!!! всі бояться МОРАЛІ і думають, що то ж буде аморально заборонити!

А вдуматись і вирішити питання забудови, то стільки проблем, що воно їм нафіг нада туда влазити. ОТ і кліпають на тупий хлопський розум!!!

Попередньо спитавши архітектора мабуть. Поганого тут нема нічого. Але архітектор має вирішити чи доцільно то людям, а воно йому теж нафіг нада! Він норми глянув, а люди привикнуть.

ЛОЗУНГ "люди привикнуть" - це звичний лозунг для наших чиновників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Накидав кістяк.

Сільському голові

Заборольської сільської ради

Горчинському Миколі Івановичу

від Громади села Забороль

Шановний Миколо Івановичу!

Звертаємось до Вас з приводу кричущого нехтування майбутнім спокоєм жильців села Забороль. Останнім часом спостерігається активне зведення церковного приміщення на території Заборольської сільської ради.

Беручи до уваги необхідність зведення майданчиків для дозвілля, благоустрою парків, потребою у капітальних ремонтах освітніх приміщень - Громада села Забороль, у складі осіб, що підписались нижче, проти спорудження нових церков на території села незалежно від форм власності та джерел фінансування.

У зв’язку з вищевикладеним та керуючись Законом про звернення громадян та Законом про доступ до публічної інформації вимагаємо наступне:

1. Негайно припинити будівництво на території Заборольської сільської ради.

2. Надати представнику Громади – Аднрієнку Андрію Андрійовичу копії документів, що знаходяться у розпорядженні Заборольської сільської ради, згідно яких забудовник проводить будівельні роботи.

3. Призначити дату та провести громадські слухання не пізніше 01.07.2014

Вийшло досить сухо.

Треба дописати про фактичний військовий стан у країні і тд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

дякую передрукую і попробую зібрати підписи та передати сільраді, також я надіслав листа до пана Гузя. побачу який він патріот і як він відноситься до громади

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давай даві їх гадоф сначала бумагамі, єслі чо - бульдозер за мой счот, потому что

13972483226877.jpg

Імхо, не варто згадувати військовий стан. Наголосіть на наявності церкви неподалік та відсутності потреби в новій. В крайньому випадку будмайданчик перенесуть десь подалі. Та й будує її не місто, тому "міняти" на дитячі майданчики не прокатить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да уж.....я знаєте що замітив? що з кожним роком населення все менше, а ось церков все більше (ніби кількість пастви зменшується, а ось з церквами все навпаки)....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"міняти" на дитячі майданчики не прокатить.

Зараз модно майданчик робити на території церкви.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зараз модно майданчик робити на території церкви.

Прямо як "дитячі куточки" в ТРЦ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...