Jump to content

Джинси Colin's. Хто купував?

Dorothy

Recommended Posts

Надивилась джинси у магазині Colin's (країна-виробник: Єгипет). Але якось випадково заглянула на форум споживачів і побачила велику кількість негативних відгуків про джинси Colin's. Пишуть, що протираються до дірок вже на 2-3 місяці носіння, що "розлазяться" по швах, а нижня білизна стає кольоровою... Чи правда це? Хто купував? Тому що з їхніх речей у мене тільки кофточки і футболки.

Було у мене років 10 тому штанів зо 2 пари, сорочка. Досі все, як нове, тільки вже не модне :))

п.с. тож не авто і навіть не мобільний телефон. зносилось занадто швидко - більше не будеш купувати.

мій чоловік має декілька пар джинсів з Колінза і ніби нічого, але від подруги чула нарікання-все так, як Ви описуєте, протерлись через два місяці, хоча це теж були не перші іі джинси з Колінза. в Порт Сіті є LTB - на порядок вища якість ( вчора смс прийшла, що в LTB акція - якщо купуєте дві речі - третя безкоштовно)

Пишуть, що протираються до дірок вже на 2-3 місяці носіння, що "розлазяться" по швах, а нижня білизна стає кольоровою..
ІМХО це підробки чи дешеві моделі. Подібні джинси в колінзі є дешевші і дорожчі.
Хто купував?
Маю зараз пару, ношу постійно, купувалась в минулому році (модель з дорожчих), наступні купуватиму там же.

Купувала там темні джинси, не з найдешевших. Не протерлись, не вилиняли, не деформувались. Задоволена. Правда купувала в Києві. Думаю, повинні бути однакової якості що в Києві, що в Луцьку.

Певно, четверту пару ношу, дружина теж дві пари має - нормальні бруки. Купляю класику, синю, не резинки. Ноги не фарбуються, носяться непогано. Одним словом за ті гроші - нормально.

При купівлі джинсів завжди користуюся лише одним правилом: замочок повинен бути від YKK. Це світовий лідер по виробництву блискавок, його продукція дуже дорога по відношенню до інших, тому якщо виробник не шкодує грошей на якісну фурнітуру, то все інше також якісне, і тканина і інша фурнітура і пошиття. Зазвичай скоріше джинси зношуються ніж замочок, замочок можна ще й в інші джинси переставляти і також їх зносити. Жінка коли вперше почула як я штани обираю, вирішила і свої надцять брюк перевірити. Виявилося, що усі джинси "яким зносу немає" з блискавками цього виробника, а де джинси-гуано, то й замочки нонейми або імітація відомого бренду, типу UKK, VKK. Коли працював по освіті (кравцем), постачальник фурнітури пропонував нам на масове виробництво китайські замочки по 30 копійок, а замочки УКК по 3 і більше грн, звісно ми вибрали китайські, ми ж не Levis, Wrangler, Mustang чи Lee. :)

УКК виробляє на своїх фабриках більше блискавок ніж усі інші виробники разом узяті, а сумарної довжини блискавок вироблених ним вистачить щоб обернути Землю по екватору. Хоча мені вистачає і того факту, що з цим замочком не попадеш в незручну ситуацію, коли виявиться в людному місці, що ширінка сама по собі відкрилася, як це часто буває з нонеймами. :)

Дивний спосіб вибирати джинси, але дієвий і мене ще ні разу не підвів, а бренд на джинсах мене якось мало турбує.

А у колінзів більшість без замочків :) На гудзиках. По кр. мірі те що тут продають.

УКК і "болти" виробляє, і заклепки, і "липучки", і усю джинсову фурнітуру. На багатьох моїх джинсах з замочком УКК на заклепках з виворітньої сторони стояло клеймо УКК. Хоча я джинсів на "болтах" не люблю і не ношу, тому і не подумав про гудзики. Тому для любителів гудзиків, моя порада мабуть мало допоможе.

є такі фігури де ляшки труться одна в одну як жорна в млині, тоді самі міцні джинси з брезенту за два місяці розлізуться, був свідком того як одна пані виходила з автомобіля з-за керма у джинсах Гуччі (точно оригінал, бо пані вдягається за кордоном в брендових бутіках), деталі як я бачив не уточняю, то на сидінні з помаранчевої шкіри її порша були явні сині сліди від тих штанів, так от відносно линьки, то й дорогі і дешевші бренди линяють, мабуть. Сам ношу джинси колінс не один сезон, ціна якість відповідають

а нижня білизна стає кольоровою... Чи правда це?

Дійсно правда, кольоровими стають не тільки білизна але й ноги )))

Місяць назад так було у моєї донечки. Після декількох прань краситься тільки білізна.

А по зовнішньому вигляду ці штанці мені дуже подобаються.

Я взагалі то люблю продукцію Колінз і регулярно там купую але виключно футболки, світерочки, курточки. До купленого у мене претензій немає.

А за такі гроші як коштують джинси у Колінзі краще замовити фірмові наприклад на Шеплерсі, я вже там купив вісім штук.

Раніше купував на ASOS. Там можна було купити нормальні джинси і за 100 - 150 грн. А зараз - фунт став коштувати майже 20 грн, і ціни відповідно збільшились.

Тарас Штігер, і де зараз справжній Levi's роблять?

Не буду категоричним і всім доказувати, что справжні левіси існують) Я свої брав у Києві, коли їздив до друзів. Обійшлися меня десь біля 1400грн. Дуже дорого, згоден. Але це той варіант, коли ціна повністю відповідає якості. Ношу вже більше 1,5 років.

Смотря что называть джинсами ) Джинсы Колинс, материал из которого из шьют очень низкого качества, это видно и на глаз и если пощупать. Самый проверенный способ покупки нормальных джинс, учишь лейблы - идешь по бутикам )

я собі в штатах купив джинси левіс за 60 баксів в брендовому магазині. і це в сезон, коли знижок толком немає. а були б знижки, було б і за 40 доларів, і може навіть за 25. якість відмінна.

порахуйте скільки це в гривнях.

я собі в штатах купив джинси левіс за 60 баксів в брендовому магазині. і це в сезон, коли знижок толком немає. а були б знижки, було б і за 40 доларів, і може навіть за 25. якість відмінна.

А це де ви такий брендовий магазин знайшли? Адресу не підкажете?

А це де ви такий брендовий магазин знайшли? Адресу не підкажете?

на даний момент територіально знаходжусь у США, тому тут з цим проблем немає.

На жаль, в Україні такого магазину не знайшов, натомість бачив бутіки П. підприємців у Києві, котрі таскають розпродажні джинси із США і продають в 5-10 разів дорожче, ніж купили. Тобто, продають-то вони якби оригінал і хорошої якості, але платити 100 баксів (мінімум) за джинси, куплені за 20, це трошки перебор.

Archived

This topic is now archived and is closed to further replies.

• Create New...