Перейти до змісту

Порошенко. Тут обговорюємо все що стосується 5-го президента.


Рекомендовані повідомлення

не дивлюсь шутера бо програма в якій ручні ідіоти голосують як кажуть нагадує збіговисько дегенератів. шабунін є? 

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут є один юзер який постійно згадує хорта, ну це той пацан якого судять за порваний портрет Пороха.

сьогодні дали йому 4,5 р.

Ce-oSWuWEAA0p9E.jpg

 

Всім уркам гвалтівникам, вбивцям на замітку. Завжди мати при собі портрет Пороха. Коли ловлять відразу виймати і рвати, але тільки на камеру тоді відразу з серійного вбивці стаєте святим гєроєм якого зливає злочинна влада. на камеру і ніяк інакше :)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НБУ пропустив він. на голову НБУ цього дядька старого прізвище на соскін мабуть. забув.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

алєкс тут тобі превіт передають від нерукопожатного Пороха http://www.radiosvoboda.org/content/news/27649206.html

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

5 годин тому, Barugan сказано:
Олег Ляшко
Отже, нарешті є домовленність про нову коаліцію. Розумію, що політично Радикальна партія програє, але заради єдності готовий цим пожертвувати.

Коаліція буде з таким складом: БПП + НФ + РПЛ.

Попередня "шахматка" нового Кабміну:

Показати прихований контент  

Ігор Кононенко (БПП) - прем'єр-міністр,
Михеїл Саакашвілі - перший віце-прем'єр
Іванна Климпуш-Цинцадзе (БПП) - віце-прем'єр з питань європейської інтеграції.
Андрій Іванчук (НФ) - віце-прем'єр з економічного блоку,

Олексій Гончаренко (БПП) - міністр охорони здоров'я.
Гліб Загорій (БПП) - міністр екології,
Микола Мартиненко (НФ) - міністр ПЕК,
Олександр Грановський (БПП) - міністр юстиції,
Оксана Білозір (БПП) - міністр внутрішніх справ,
Михайло Гаврилюк (НФ) - міністр освіти і науки,
Альона Кошелєва (РПЛ) - міністр оборони,
Сергій Скуратовський (РПЛ) - міністр культури та духовності,
Сергій Лещенко (БПП) - міністр економіки,

Сергій Березенко (БПП) - голова Національного антикорупційного бюро,
Тетяна Чорновол (НФ) - голова Служби безпеки України,
Юрій Луценко (БПП) - Генеральний прокурор України.

Hide  

Інші кандидатури ще обговорюються

Ляшко смалить в ФБ:lol:

:D на Білозір я  засумнівався, а на Гаврилюку вже "повірив" :_36: З святом! ;)

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, la20 сказано:

Всім уркам гвалтівникам, вбивцям на замітку. Завжди мати при собі портрет Пороха. Коли ловлять відразу виймати і рвати, але тільки на камеру тоді відразу з серійного вбивці стаєте святим гєроєм якого зливає злочинна влада. на камеру і ніяк інакше :)

 

А ти впевнений, що вони заради народної слави захочуть сісти на 4.5 роки?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

12 годин тому, case_l сказано:

 

А ти впевнений, що вони заради народної слави захочуть сісти на 4.5 роки?

В своїй більшості вони сідають через свою тупість, бо роблять кримінально караний вчинок у відкриту (на камеру), а потім дивуються чого ж бо їх відразу хапають і садять.

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, la20 сказано:

В своїй більшості вони сідають через свою тупість, бо роблять кримінально караний вчинок у відкриту (на камеру), а потім дивуються чого ж бо їх відразу хапають і садять.

Вирок Хорту

 

Цитувати

Суд визнав Юрія Павленка винним, його позбавили волі на 4 роки та 6 місяців.
 

– Він отримав чотири роки та шість місяців реального покарання. Враховуючи, що один рік і три місяці він просидів у СІЗО, то, за “законом Савченко”, це дорівнює два роки та шість місяців. Залишається ще два роки, якщо він сидітиме у СІЗО — то це один рік позбавлення волі, – коментує адвокат Павленка Олексій Бонюк.

Сам Павленко називає цей вирок політичним замовленням.

– Ні на що інше я не розраховував і вже давно говорив про те, що вирок буде виключно обвинувальним, – каже Хорт.

Суд перекваліфікував статтю обвинувачення: із організації масових заворушень на хуліганство (частина 4 статті 296 ККУ) та частина 26 ККУ (співучасть). Саме у цих злочинах суд і визнав винуватим Павленка.

Цивільний позов Вінницької транспортної компанії залишили без розгляду.

За судові витрати Павленко має сплатити понад 10 тисяч гривень.

 

А порохобот написав наступне:

17 годин тому, la20 сказано:

Всім уркам гвалтівникам, вбивцям на замітку. Завжди мати при собі портрет Пороха. Коли ловлять відразу виймати і рвати, але тільки на камеру тоді відразу з серійного вбивці стаєте святим гєроєм якого зливає злочинна влада. на камеру і ніяк інакше :)

 

Певно так написали в методичних рекомендаціях - щоб усі боялись портрети рвати та перевертати вверх ногами.

 

П.С.

Як ти із совістю домовляєшся? Чи таке чмо по життю, що совість не мучить?

  • +1 5
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну якщо ти вже переходиш на образи то я тобі скажу так куєпльот ти задрочений. Ти напиши що вчора на цьому засіданні була група підтримки яка сиділа і хєрньою маялась з потретами Пороха. Кого з цих притягнули вчора? І ще ти розкажи як хорт писав що не було в Освенцемі газових камер і не було геноциду.

 

Цього дибіла притягнули не за портрет і ти це прекрасно знаєш, так що твоя звіздьож хай буде на твоїй совісті, а зі своєю я сам розберуть.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

50 хвилин тому, la20 сказано:

Цього дибіла притягнули не за портрет і ти це прекрасно знаєш, так що твоя звіздьож хай буде на твоїй совісті, а зі своєю я сам розберуть.

А його би притягнули, якби він не рвав портрет?

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

13 хвилин тому, case_l сказано:

А його би притягнули, якби він не рвав портрет?

Ну так це його не перша судимість, перший раз і Порох ще президентом не був і портрет він не рвав, а строк, правда умовно, отримав теж за хуліганство.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

57 хвилин тому, case_l сказано:

А його би притягнули, якби він не рвав портрет?

а ти почитай по чому він йшов саме по цій справі. До вироку йому залишили тільки хуліганку.

Під час справи тільки хорт весь час згадував про портрет, сторона звинувачення з цього приводу нуль. І добре сержкотс про це знає, але ж тут розвалюють його уявну хрінь і він біситься.

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 годин тому, la20 сказано:

а ти почитай по чому він йшов саме по цій справі. До вироку йому залишили тільки хуліганку.

Під час справи тільки хорт весь час згадував про портрет, сторона звинувачення з цього приводу нуль. І добре сержкотс про це знає, але ж тут розвалюють його уявну хрінь і він біситься.

Не треба прикидатись шлангом, ось абсолютно аналогічна ситуація і статті ті ж самі:

 

Цитувати

Активістку місцевого Євромайдану, голову молодіжної організації "Національний Альянс", директора Волинського обласного центру національно-патріотичного виховання молоді Майю Москвич звинувачують у тому, що вона була одним із організаторів акції, під час якої із приміщення Волинської обласної ради винесли три портрети президента Віктора Януковича, а потім з них познущалися. Тому правоохоронці наполягали на застосуванні запобіжного заходу, щоб вона не вчинила ще якісь кримінальне правопорушення або не поїхала до Києва на Євромайдан. Слідчі переконували, що дівчина під час мирних акцій діяла із особливою зухвалістю та цинізмом. Додамо, що у вчиненні кримінального злочину за трьома статтями ККУ статтею 295 (Заклики до вчинення дій, що загрожують громадському порядку), статтею 296 (Хуліганство) і статтею 341 (Захоплення державних або громадських будівель чи споруд) фігурують ще п'ять активістів луцького Євромайдану: Ігор Гузь, Сергій Григоренко, Богдан Шиба, Микола Собуцький та Володимир Бондар.
Більше читайте тут: http://tsn.ua/politika/u-lucku-na-aktivistku-yevromaydanu-odyagnuli-elektronniy-braslet-cherez-znuschannya-iz-portretu-yanukovicha-325840.html

 

  • +1 3
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

йшов він в т.ч. по статті 294 ч.1 ККУ від п'яти до восьми років. дали 4,5 роки а не 4,6 роки як пишуть деякі дурналісти.

Якби садили за портрет вчора вся б група підтримки пішла б так само а ніхто їх не чіпав.

 

І запам'ятай в криміналі немає аналогії

 

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

He should immediately reinstate Mr. Sakvarelidze  ей зрадоботи розкажіть на підставі чого він має це зробити, на підставі статті в НТ?

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 минут назад, la20 сказал:

He should immediately reinstate Mr. Sakvarelidze  ей зрадоботи розкажіть на підставі чого він має це зробити, на підставі статті в НТ?

точно на тій самій підставі, на якій його (Сакварелідзе) запрошували в Україну й брали на цю посаду

  • +1 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

галімий популізм. ця посада генпрокурора і Порох в ролі преза не може так зробити. а якщо може прошу посилання на законодавство.

  • +1 2
  • -1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, MANJAK11 сказано:

точно на тій самій підставі, на якій його (Сакварелідзе) запрошували в Україну й брали на цю посаду

Петро Олексійович красиво затягував час. Зараз карти відкрились, прикидатись немає змісту. Йому зараз відкрито говорять в морду те, на що Януковичу встидались навіть натякнути. Це перемога!

  • +1 4
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

26 минут назад, la20 сказал:

галімий популізм. ця посада генпрокурора і Порох в ролі преза не може так зробити. а якщо може прошу посилання на законодавство.

конєчно галімий ))) Тобто ти хочеш впевнено мені сказати, що от сидів собі Сакварелідце десь там в Тбілісі, колупався в носі й подумалось йому : * Робити не хочу, красти боюся, поїду до міста, в поліцаї наймуся. А дай но я поїду в Україну й в прокуратуру наймуся* Приїзджає такий в Україну, йде в прокуратуру, пише заяву й *бац*, його приймають на ту посаду, де він працював. Його ж ніхто в Україну не запрошував, нєєєє, його ніхто на ту посаду не рекомендував, нєєє. Всю глубину значення слова *рекомендував* в контексті президента розумієш ? Грубо кажучи, якщо Порох позвонить твому начальству й скаже, що ти погано відробляєш методичку, то на наступний день від тебе там й слід простине, при чому тут теж же буде *галімий популізм*, бо президент ж не може тебе звільнити чи взяти на роботу, правда ?

  • +1 7
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я впевнено кажу що відповідно до КУ президент не має повноважень, щодо призначення заступника генпрокурора.

І ще зауважив дивну річ: Всі захисники Давіта, які "знають на пам'ять кожну його реформу" чомусь не знають як правильно пишеться його ім'я

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 минуты назад, la20 сказал:

я впевнено кажу що відповідно до КУ президент не має повноважень, щодо призначення заступника генпрокурора.

я так поняв, в черговий раз *daun mod* - on

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Що цікаво про методички мені так багато людей розказує але ж бля показати ніхто не може.

Є декілька варіантів. постів в мене до фіга, цілим стадом якщо навалитесь можете за пару днів замінусувати перевести в тролі і в мене будуть обмеження. Можна поговорити з адмінами і просто забанити без пояснення причин (перереєстровуватись не буду). колись писав сотка зелених на карту Діфото і на півроку з політики виходжу :)

  • +1 1
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Про що ми говоримо, коли Порошенко не поспішає звільняти Шокіна

Цитувати

Президент Петро Порошенко досі не підписав указ про звільнення Віктора Шокіна з посади генерального прокурора України.

Як зауважили журналісти Deutsche Welle, після 29 березня (день, коли Рада дозволила звільнити Шокіна) Порошенко підписав три укази. Однак, до указу про звільнення генпрокурора руки президента так і не дійшли.

Варто зауважити, що 31 березня Порошенко прибув з робочим візитом до США

 

  • +1 2
  • -1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маньяк ти про даунів троха пригальмуй є люди які живуть з цією хворобою і коли ти пишеш про даунів ти зневажаєш людей які борються з таким недугом.

  • +1 2
  • -1 4
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти



×
×
  • Створити...