Перейти до змісту

Лава для жиму регульована


Dima4s

Рекомендовані повідомлення

подивився я на ціни на лавки та подумав що платити за лавку 2300грн коли металу там від сили на 200грн мені не хочеться)

і так:

3393937.jpg

креслення взяв звідси http://www.sport-baz....php?f=24&t=506

метал на металобазі "волиньсантехкомплекс" 50х50х3 = 50грн/м, 40х40х2 = 27.79грн\м

дермантин і паралон на варшавці в першому ряду від дороги навпроти жд вокзалу

фанера в новій лінії.

пошматував профіль, знайшов декілька незначних помилок в кресленні.лоханувся з профілем 25х25) в кресленні 25х40.. ну да ладно)

почав збір.

Q1KR1szMtRw.jpg2y33ojHRAzo.jpg

nTPnXLXYbxE.jpg

-DSTFyeNa7k.jpg

tPKW0HF0oZM.jpg

VT_vysCSGa0.jpg

bXAGtY0LdIY.jpg

gpDFSi_PxaI.jpg

PS70CUu-qPI.jpg

пластикові заглушки на профіль можна тут знайти

http://www.zaglushki...tnye-vnutrennie

і того ціна лавки близько 500грн. хоча якщо є кусок фанери то вже економія 120грн на листі)

вбив на це все заняття чудові дощові вихідні :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і в чому сенс теми ? якщо готові виконати на замовлення то пишіть ціну

в цьому розділі купа таких тем) заходь в кожну і пиши те ж саме. поки не навчишся читати назву розділу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди добрі, тема в поміч тому хто собі захоче зробити САМ. в свій час я довго шукав якісні креслення якісної лави.

Нічого на замовлення не роблю,точніше роблю але не лави :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди добрі, тема в поміч тому хто собі захоче зробити САМ. в свій час я довго шукав якісні креслення якісної лави.

Нічого на замовлення не роблю,точніше роблю але не лави :_02:

Скільки по грошах вийшла лавочка ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

круто... але щоб мені таку лаву зробити - прийдеться докупити гараж,сварку, і років так 3,щоб навщитися що куда і як =(

круто ще раз!

і того ціна лавки близько 500грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

круто... але щоб мені таку лаву зробити - прийдеться докупити гараж,сварку, і років так 3,щоб навщитися що куда і як =(

круто ще раз!

і того ціна лавки близько 500грн.

втикнув, не побачив )

за креслення дякую, гараж, сварку, рівні руки маю) зроблю собі таку)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Класно вийшло! Як з магазину. А з інструментів що потрібно? Зварка? Свердло щоб отвори зробити?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1) болгарка

2) дрель, або станок. краще станок, сверлити легше і нічого нікуди не з'їжджає.

3) зварювальний апарат

до цього також рулєтку, кутомір, прямі руки і свіжу голову)

з металу крім профілю потрібні:

50х40см бляхи 3-4мм

50см труби 20-30мм

кусок кругляка який би не сильно хитався в трубці, або 2х сторонні болти як в оригіналі, тоді буде ще гарніше виглядати.

полоси 30смх4см, або від бляхі відрізати.

в мене це все було, а чого не було знайшов в кого стрельнути на халявку)

по кресленню - помилки позначив. вони дрібні та досить неприємні.

1- фанера після кріплення і підняття спинкі впирається в цей кусок бляхи

2.3.4- 10см треба робити. так як і на рамі, бо при 10.5 фігня виходить, завіси з внутр. сторони хитаються.

http://joxi.ru/DoSQU_3JTJAnY0_E0vU

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 місяця потому...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той за 1100 грн простіший, значить у виготовленні буде ще дешевший. Суть зводиться до того, що людина маючи прямі руки ці 2300-500=1800 грн зекономила (заробила) за 2-3 дні. В наш час це не мало. Крім того осиливши такий дівайс, в подальшому автор може виготовляти подібні на замовлення чи складати ще більш складніші і масивніші конструкції.

не, дешевший не буде. Бо тут все купляэться по оптовим цінам. робити одну то буде в роздріб. плюс всерівно треба мати обладнання, а якщо не має то комусь платити чи могоричі ставити, ну і якість гірша буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Той за 1100 грн простіший, значить у виготовленні буде ще дешевший. Суть зводиться до того, що людина маючи прямі руки ці 2300-500=1800 грн зекономила (заробила) за 2-3 дні. В наш час це не мало. Крім того осиливши такий дівайс, в подальшому автор може виготовляти подібні на замовлення чи складати ще більш складніші і масивніші конструкції.

не, дешевший не буде. Бо тут все купляэться по оптовим цінам. робити одну то буде в роздріб. плюс всерівно треба мати обладнання, а якщо не має то комусь платити чи могоричі ставити, ну і якість гірша буде.

Автор порахував + сам прикинув, що там матеріалу максимум на 400-500 грн (метал, краска, фанера, паралон, тканина, болти, круг обрізний, 5 електродів).

Далі сама робота. Маючи інструмент - сам робиш. Якщо не маєш - збираєш по знайомим. В найгіршому випадку послуги слєсаря-складальника 150 грн.

Якість буде не гірша за Китай

ну наш якщо буде робити, то даже з кривими руками зробить краще, по якості, чим китайський непотріб

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Готовий варіант лавки для жиму за 1100грн - http://turnik.net.ua...l.html?Itemid=0

Вам не вгодиш)

P.S.

аа ну да в вас просто шкурный интерес.

не відразу глянув на ваш підпис з посиланням на цей же магазин з лавкою за 1100.

йому точно 16 років? :glare:

мені вічно 16)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 4 тижня потому...

1- фанера після кріплення і підняття спинкі впирається в цей кусок бляхи

Що в цьому випадку потрібно робити? Спиляти трохи бляху?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1- фанера після кріплення і підняття спинкі впирається в цей кусок бляхи

Що в цьому випадку потрібно робити? Спиляти трохи бляху?

якщо профіль під спинку брався правильний 25х40 то ніби як нічого не треба буде правити.

я відпиляв зайве болгаркою. так як показано на картинці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хороша робота, Dima4s а який зварювальний апарат, напівавтомат, інверторний чи трансформаторний?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...