Перейти до змісту

зламався путьт ду до телевізора Philips


Рекомендовані повідомлення

Поламався пульт ду до телевізора Philips модель 32PL5507K/12. Перестав працювати спонтанно. Практично не падав, в користуванні трішки більше року. Можливо хтось цим займається і зможе поремонтувати чи знає хто ремонтує такі речі. Буду вдячний за інформацію чи поради.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

killabee, бери пульта, і іди на базар в ларьок де пульти продають. Тобі там підберуть точно такий самий. Я купував собі за 35 грн місяці три тому, ну марка ТВ не Філіпс - але пультів там було до вибору - до кольору. :).

Я купував на варшавці в ряду біля будівлі з мясним павільйоном, там де купа реммайстерень мобілок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого не видумуй, іди до старого ринку там є магазин на Медведева здається "Ратекс" там є до всіх "майже" тєліків пульти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Перевір спочатку чи це точно в пульті справа. Для цього візьми любу цифрову камеру, підійде навіть телефон з камерою. Наведи пульт на об'єктив і поклацай кнопками пульта. В справному пульті, через об'єктив камери на дисплеї, буде видно світіння інфрачервоного діода.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можна спробувати спиртом протерти контакти під кнопками, там частенько бруд набиватись може, волога потрапляти, або ж від активного користування замикаючий контакти матеріал на протилежній стороні кнопок стирається або залишає сліди на контактах (як колись джойстики на 8 бітках чистили), авось допоможе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дякую за відповіді і пропозиції.

Батарейки міняв - не допомогло.

Справа точно в пульті, бо я можу переключати телефоном використовуючи спеціальну програму інстальовану на телефон.

Контакти протерати не бачу смислу бо пульт в роботі не так і довго та і зазвичай контакт якийсь один пропадає а тут не робить жодна кнопка.

Хотілось щоб був оригінальний пульт:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілось щоб був оригінальний пульт

а сенс в оригінальному, всеодно made in china, різниці абсолютно не має. Тобі підберуть такий самий, просто може не бути надпису philips от ы все :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

killabee топай на базар і подивись на те, що ми тобі тут напропонували :). Це не мультипульти, а пульти до конкретних моделей ТВ, які дууууже схожі на оригинальні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хотілось щоб був оригінальний пульт

а сенс в оригінальному, всеодно made in china, різниці абсолютно не має. Тобі підберуть такий самий, просто може не бути надпису philips от ы все :)

Різниця є. Минулого року купив в Ратексі за 50грн. пульт до свого телевізора, по вигляду копія оригінального, але корпус із дешевої шершавої пластмасси, кнопки тугіші, прослужив він мені 1 рік, і знову благополучно накрився. Оригінального я не знайшов, тому цього разу вже взяв універсальний за 60грн, якість на порядок вища. Мінус звичайно, що працюють тільки основні кнопки, але мені їх цілком достатньо для управління.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

теоретично вони можуть бути в сервісних центрах, але ціна за новий певно буде десь 250 грн. А копія оригінального (з шершавої пластмаси десь 50-100 грн).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу поколупатися з Вашим пультом - але ціна 50 грн за спробу ремонту - незалежно від результату (навіть якщо не вдасться полагодити).

за дешевше - не бачу сенсу тратити свій час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Відремонтували в сервісному центрі на Перемоги біля мосту. Обійшлось в 45 грн.

Всім дякую за допомогу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...