Перейти до змісту

Рекомендовані повідомлення

Дякую, odna, прийду. Якщо не знайдеться бажаючих поучаствувати в дійстві, то й сама.

Змінено користувачем kompanjonka
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 903
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

На моєму байку стоять стокові переклюки Алівіо, поки з ними жодних проблем не спостерігалось, працюють нормально, міняти поки не планую, звичайно, що хочеться чогось кращого та дорожчого, але мене поки все влаштовує.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вулиці потеплішало і одному знайомому закортіло придбати собі велосипед. Не новичок... кататись здається вміє) Попросив поради... я йому навскидку запропонував Specialized Hardrock Sport Disc 26 модель 2014року... там здається стоїть Alivio... в моделі 2013 здається Altus... але я вирішив, ще почути думку "бувалих") так от ціна в районі 6тис. Що порадите? І до речі, тут здається бувають представники Велозони... якщо то у Вас можна буде замовити Specialized? і яка ціна буде вижче вказаної моделі? Дякую, наперід!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так от ціна в районі 6тис.- Alivio... Altus... - за таку ціну можна пошукати на слх чи хт , чуть б/у ,а якщо постаратись то і новий.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На вулиці потеплішало і одному знайомому закортіло придбати собі велосипед. Не новичок... кататись здається вміє) Попросив поради... я йому навскидку запропонував Specialized Hardrock Sport Disc 26 модель 2014року... там здається стоїть Alivio... в моделі 2013 здається Altus... але я вирішив, ще почути думку "бувалих") так от ціна в районі 6тис. Що порадите? І до речі, тут здається бувають представники Велозони... якщо то у Вас можна буде замовити Specialized? і яка ціна буде вижче вказаної моделі? Дякую, наперід!

Пускай зайдет и выберет из того, что есть в магазине. Если ничего не понравится, привезем Спеш, хотя, действительно, за эту цену можно взять и более приличный по оборудке байк. Цена будет - официальная, какая ж еще. Советую не Spешить с советами, а обратиться к специалистам. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Самозбір в деорі-слх + деякі опціональні навіски можна за таку суму отримати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна і в 5 тисяч вписатись, отримавши одразу 9-speed з вилкою Rock Shox XC 28 --> Cube Analog grey 'n white.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна і в 5 тисяч вписатись, отримавши одразу 9-speed з вилкою Rock Shox XC 28 --> Cube Analog grey 'n white.

Ну, это 29-ер. Велозона их тоже продает. А люди ищут 26-е, пока что.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна і в 5 тисяч вписатись, отримавши одразу 9-speed з вилкою Rock Shox XC 28 --> Cube Analog grey 'n white.

Ну, это 29-ер. Велозона их тоже продает. А люди ищут 26-е, пока что.

По ссылке не увидел где указано что 29-ер. А почему его нету на сайте Велозоны, если есть в продаже? Нашел нечто похожее, но за 6,5к и с вилкой попроще...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так ми і сильно не поспішаємо) тому і віришив написати сюди... так би мовити порадитись;) 29 колеса не цікавлять.. знаю багато хто переходить на них, але вони мені незграбні впорівнянні з 26ми... так накат в них хороший, перешкоди гарно беруть, але душа більш лежить до 26) був ще наприміті Scott з Deorom і Rock Shox здається в Ковелі.. в гарному стані б/у на жаль ростовка не підійшла... може хто з Німеччини таскає? чи ще за рано... сезон не почався?)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По ссылке не увидел где указано что 29-ер. А почему его нету на сайте Велозоны, если есть в продаже? Нашел нечто похожее, но за 6,5к и с вилкой попроще...

Там не по ссылке, а по спецификации видно, что 29-й :)

Нет на сайте, потому, что не все возможно и нужно иметь в наличии. Чего нет, но очень надо, довозим под заказ. По диллерской цене. А она не всегда такая привлекательная, как в интернетах. Договоримся - ок, нет - добывайте самостоятельно. Никаких проблем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... може хто з Німеччини таскає?

Я каждый день слышу от людей про "немецкие" велосипеды. Спрашиваю у них обычно, знают ли они еще какие державы в Европе? Или они думают, что во всем мире велосипеды делают только китайцы и немцы?

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вибираю вел. для малого (5 років). Перед тим, як попаду у Велозону хотів запитати поради.

1. Потрібен якісний велосипед, чи до 2000 грн., якість буде достатня чи варто доплатили?

2. Брати з перекидкою чи без, відверто кажучи переживаю, що малий перекидку скрутить?

3. І на що ще звернути увагу?)))

Ось на чому поки зупинився:

http://velozona.lutsk.ua/catalogue/bikes/kids/jack-20-6-2014/

http://velozona.lutsk.ua/catalogue/bikes/kids/johnny-20-2014/

http://velozona.lutsk.ua/catalogue/bikes/kids/jack-20-2014/

http://velozona.lutsk.ua/catalogue/bikes/kids/20-aerostar-race-boys-2013/

http://velozona.lutsk.ua/catalogue/bikes/kids/sheriff-20/

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шерифа и Джонни нет в наличии.

А насчет перекидки - волков бояться, в лес не ходить. Чем раньше он начнет учиться, тем легче будет в будущем. Учиться беречь, в том же числе. А если все же - как скрутит, так и прикрутим, не такая уж непоправимая поломка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тут наштохнувся на одного приватного підприємця з Харькова, продає нові велосипеди... ціни здається непогані... що скажете про ці моделі і їх ціни:

Kross Level A5 (2013) ---- 6 050 грн.

Kross Level A4 (2013) ---- 5 290 грн.

CUBE AIM DISC 26 (2013) ---- 5 700 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там не по ссылке, а по спецификации видно, что 29-й

Разжуйте пожалуйста неграмотному? Куда смотреть в спецификации?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

searcher при чому тут гарантія? деякі тут взагалі пропонують взяти б/у з нормальним обвісом, за менші гроші і не парити собі лоба... та навіть, якщо й по гарантії в Харків то й що... ніколи не купував речей в інеті? на тій самій rozetka.com.ua купа людей купують речі і не бояться, що в разі чого прийдеться звертатись в Київ...імхо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

searcher я не збираюсь з тобою сперечатись на рахунок обслуговування і гарантії... як ти написав, я тут дійсно шукаю порад, але по відношенню велосипед-ціна і чи варто брати ту чи іншу модель за запропоновану ціну... можливі альтернативні варіанти і ВСЕ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть будь-ласка, чи коштує воно того...

Хочу поміняти свого шосейника на щось крепше для грунтових доріг...

є можливість взяти ось такий бюджетний вєл: 21 передача, з алюмінієвою рамою 18 (мій зріст 178см і 83 кг) і алюмінієвими колесами на 29, тільки передній амортизатор і передні дискові гальма... в общим, як на мене, то вєл трошки затяжкий, десь 16 кг., але в остальному - подобається навіска... в общим, чи стоїть його заказувати, абсолютно новий з доставкою в Україну обійдеться біля 2000 грн,...?

post-8562-0-00914400-1393007830_thumb.jp

post-8562-0-93842800-1393007856_thumb.jp

post-8562-0-75424300-1393007871_thumb.jp

post-8562-0-72956600-1393007899_thumb.jp

post-8562-0-65625700-1393007921_thumb.jp

Змінено користувачем Waver
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Waver, навіска сама, що не є бюджетна. "Вилку" взагалі вилкою гріх називати, повний ноунейм. Дискові гальма в такому бюджетному велі, також, скоріше мінус. Та й 16кг, це дуже багато. Не розумію, що в ньому може подобатись.

Скоріше за все, цей велосипед є якимось різновидом ашанбайка.

Ясно, Дякую... надіюсь, борда допоможе щось толкове за цю суму у нас на місці знайти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Waver, навіска сама, що не є бюджетна. "Вилку" взагалі вилкою гріх називати, повний ноунейм. Дискові гальма в такому бюджетному велі, також, скоріше мінус. Та й 16кг, це дуже багато. Не розумію, що в ньому може подобатись.

Скоріше за все, цей велосипед є якимось різновидом ашанбайка.

Ясно, Дякую... надіюсь, борда допоможе щось толкове за цю суму у нас на місці знайти.

За саме цю суму - дуже сумніваюсь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Підскажіть будь-ласка, чи коштує воно того...

Хочу поміняти свого шосейника на щось крепше для грунтових доріг...

є можливість взяти ось такий бюджетний вєл: 21 передача, з алюмінієвою рамою 18 (мій зріст 178см і 83 кг) і алюмінієвими колесами на 29, тільки передній амортизатор і передні дискові гальма... в общим, як на мене, то вєл трошки затяжкий, десь 16 кг., але в остальному - подобається навіска... в общим, чи стоїть його заказувати, абсолютно новий з доставкою в Україну обійдеться біля 2000 грн,...?

За 2000грн, новий, 29er і люмінієвий?! - це практично шара. Німецький, покатаний зламок стільки ж ватрує

Бери///

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...