Перейти до змісту

Пророцтво про Україну


Єретик

Рекомендовані повідомлення

Колись давно, сам не пам'ятаю як надибав статтю з "пророцтвом" про Україну. У ній ній якийсь американський пастор дає опис майбутнього України. Колись це мені здавалось маячнею. Я зараз я вже починаю сумніватись. "Пророцтво" називається Азов-Мена. Записане у 2007 році. Невже нас чекає таке майбутнє? Що ви про це думаєте?

http://www.imbf.org/docs/propheric_world/ukraine_2007_01.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 151
  • Створено
  • Остання відповідь

о госпаді... вже пальців на руках не хватає для тих пророцтв..

На ногах ще порахуй. :_07:

, Крыша хлопает в ладоши, всем спасибо план хороший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Певно хтось план на роботі перевиконав)

А якщо серйозно то пророцтво це як пудра на обличчі, вона ніби є, но обличчя від неї ж не змінилось)) :_06:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cherman,

Після такої дози можна попасти на зустріч пророків всіх часів, закриту.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

щось не чути одного умніка, який пише про диванну сотню. саме час йому з'явитися )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А у мене чуйка на розвал Російської Федерації, полюбе щось буде, нюхом чую

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

, :) ти серйозно? :)

і розділ дійсно, рахуєш, підходящий? :) Психологія чи Філософія чи Релігія??? точно не флейм? ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ого, це ж як має "шторити" людину, щоб написати подібну херню, (вибачайте, але іншого слова підібрати не можу)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це пророцтво досить адекватно описує все те, що могло зараз би бути, і небезпека до кінця ще не спала. І астрологічна ситуація зараз цілком допускає подібний сценарій. (зараз великий хрест - Плутон-Уран-Юпітер-Марс)

Але, схоже, світ змінився, і основна боротьба точиться вже на астральному плані, рідко спускаючить на матеріальний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як це Вова не за рульом? ))

У Вови свой ваділа!

Щодо теми. То різних "пророцтв" щодо України на теренах інтернета - хоч греблю гати!

І яке з них правдиве, а яке фейкове - не знає ніхто. І чи збудеться дійсне чи не збудеться... хз.

Із отсанніх "дивних подій" це напад на голубів миру, що випустив папа Римський Франциск.

Це було 26 січня, ще перед кривавими подіями на Майдані 20 лютого.

На голубів миру напав ворон і чайка. Голуби залишилися живими, лише втративши 2 пір'їнки.

Трактувати можна по-різному:

Ось комент з ютюба.

Artew100

1й голубь это атака беркута в Киеве, символизирует черного ворона. 2й голубь это крым который захватил блок русское единство .... этот блок символизирует чайку( тоесть морскую птицу- крым - море)

все сбылось.... но голуби остались живы, только последнему больше досталось.... думаю что все будет хорошо и победит народ Украины в Украине, а не русские в Украине

В мене бачення, що Україна втратить (може втратити) 2 області (2 пір'їнки), але все ж таки буде цілою. Лишиться живою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@, ну хоч ви не починайте заглиблюватись в "пророцтва". :)

Я не заглиблююся. Хоча, в деякі хочеться вірити - в інші навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голуби миру?

Ти ж ніби не з даунбасу! Інтернет в тебе є. Ссилку я давав. Що не ясно?

А "розшифровка" цього випадку не зовсім моя, хоча мені, сподобалася.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я вірю в те, що є прозорливі люди. А ще в те, що багато самозванців видають себе за таких.

А пастори... я ще не чула ні про одного який би не виголошував свої пророцтва...може то в них такі змагання: в кого буде пророцтво крутіше.

А щодо теми. Моя мама стрижеться в однієї перукарши, а її мама ходить в звичайну православну церкву. ТІльки священника свого вони вважають не звичайним, бо часто сняться йому віщі сни. І на тому тижні він розповідав свій сон: стоїть він на згарищі, всюди темно а він в червоному вбранні. І він питає (наче в ангела): а чому я в червоному, адже так не положено! НА що йому була відповідь? бо Паска була світлою, а Трійця буде кривавою...

Вірити чи ні покаже час. Але якось після таких розповідей не по собі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

19.03.09 16:21

Бред от П.Глобы: "Украина распадется, а Крым станет украинской Чечней!"

Павел Глоба предсказал скорый распад Украины на три части, заявив, что две из них войдут в состав новой Российской империи. «Не переживет кризиса и Украина, которую ждет распад на три части, – сказал Глоба. – Распад произойдет не сейчас, но к 2014 году в Украине будут существовать де-факто две независимые друг от друга администрации, при сохранении формальной целостности территории, примерно в том же формате, что и сегодня в Молдавии. Восточноукраинская федерация не будет подчиняться Киеву и де-факто станет частью Российской империи, Крым же станет украинской Чечней».

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Черговий "брєд", написаний на зміцнення віри в себе і своє світле майбутнє, для росіян. Хоча, Крим - українська Чечня може бути цілком реальним, особливо в світлі останніх подій щодо кримсько-татарського народу, і заявою прокурорши про те що необїхідно заборонити діяльність Меджлісу. Не думаю що татари здадуться без бою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хоча, Крим - українська Чечня може бути цілком реальним, особливо в світлі останніх подій щодо кримсько-татарського народу, і заявою прокурорши про те що необїхідно заборонити діяльність Меджлісу. Не думаю що татари здадуться без бою

Не треба бути "ясновидцем", щоб до цього додуматись. В крайньому випадку завжди можна зіскочити на щось типу "всі помиляються". Зате якщо вгадав, то все, ховайся - по всіх газетах будуть твої фото і знизу, великими буковами, "ЦІЛИТЕЛЬ, МЕДІУМ, ЕКСТРАНЕНС ТА ТАЄМНИЙ ШАМАН" ^_^

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...