Перейти до змісту

Одесса Дом профсоюзов


timurlan

Рекомендовані повідомлення

але які будуть наслідки?

Україна буде вільною!!!

Слава Україні!! Одесі Слава!! я тільки за вільну неньку!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 174
  • Створено
  • Остання відповідь

И я еще перед такими пидарасами тут распинался. Пиздец вам суки. Пиздец. Нихуя вас негрила не спасет. Вы выродки. Я буду лично вас вешать всех. Ждите суки. Буквально совсем чуть чуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И я еще перед такими пидарасами тут распинался. Пиздец вам суки. Пиздец. Нихуя вас негрила не спасет. Вы выродки. Я буду лично вас вешать всех. Ждите суки. Буквально совсем чуть чуть.

Ну ти ублюдок!!!!!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрей Москва 36 лет, приезжай, прием будет теплый.

Я б сказав більше - ГАРЯЧИЙ прийом, дууууже гарячий! (Натяк на тих, кого ВИНЕСЛИ з Будинку профспілок в Одесі) :_04:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пора оголосити всесвітній референдум по відокремленню Московії від планети Земля..

Дуже схоже, що ЧС з футболу 2018 не відбудеться у ведмедів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наступна дата 9 травня, до цього потрібно дуже серйозно готуватись. Самооборона має контролювати блокпости, викривати саботаж мусарноти. Якщо того мусора не скинуть - це дуже небезпечно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И я еще перед такими пидарасами тут распинался. Пиздец вам суки. Пиздец. Нихуя вас негрила не спасет. Вы выродки. Я буду лично вас вешать всех. Ждите суки. Буквально совсем чуть чуть.

Який нігер, афроамериканець))), ти як що даун пишеш то хочь позичь того,що в тебе немає, і не було.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И я еще перед такими пидарасами тут распинался. Пиздец вам суки. Пиздец. Нихуя вас негрила не спасет. Вы выродки. Я буду лично вас вешать всех. Ждите суки. Буквально совсем чуть чуть.

ну, ось. показав своє справжнє єство. казав я, напалпом їх без розмов.

п.с. Андрей Москва 36 лет, а ти шо командующій кончєміровской дівізієй? чи так, софа-ворріор мрійник?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та вони на всіх форумах бісяться(особливо після сьогоднішнього).

ВоНИ дуже перелякались. Це видно у всьому.

СИКУНИ(колоради). ми йдемо по вас бу га га

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И я еще перед такими пидарасами тут распинался. Пиздец вам суки. Пиздец. Нихуя вас негрила не спасет. Вы выродки. Я буду лично вас вешать всех. Ждите суки. Буквально совсем чуть чуть.

Ну от, дорогенькі форумчани, і хто тепер фашист-нацист? Ми - хто боронить свою державу? Чи росіяни - які відкрито підтримують розчленування нашої країни та терористів?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И я еще перед такими пидарасами тут распинался. Пиздец вам суки. Пиздец. Нихуя вас негрила не спасет. Вы выродки. Я буду лично вас вешать всех. Ждите суки. Буквально совсем чуть чуть.

Welcone to the hell :) !!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось такими крочками ми переходимо до усвідомлення, що зброя має бути в населення, інакше ніяк.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А є хтось журналіст, чи в кого товариш, надрукувати і показати в "ЗМІ" що це в "32" написано!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И я еще перед такими пидарасами тут распинался. Пиздец вам суки. Пиздец. Нихуя вас негрила не спасет. Вы выродки. Я буду лично вас вешать всех. Ждите суки. Буквально совсем чуть чуть.

Андрюша, не волнуйся ты так, мы народ добрый;) всегда ответим взаимностью :0031:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пора оголосити всесвітній референдум по відокремленню Московії від планети Земля..

"Россия планирует закрепиться на Луне навсегда"

http://newsland.com/news/detail/id/966324/

Вони вже навіть мають куди переїзджати(тільке треба створити захист від "місячних бЭндерівців")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И я еще перед такими пидарасами тут распинался. Пиздец вам суки. Пиздец. Нихуя вас негрила не спасет. Вы выродки. Я буду лично вас вешать всех. Ждите суки. Буквально совсем чуть чуть.

Андрей Москва 36 лет, ну чё, Андрейка, как ни припудривайся, как ни одеколонься, а дерьмо всё-равно пропрёт, правда? ;)

Ждать тебя? Ты хоть за своё колечко МКаД выезжал когда-нибудь? А сюда, к нам, к БЭНДЭРОВЦАМ - :) да у тя очко от страха в чёрную дыру сожмётся!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В інтернеті з'явилися дані про організатора одеського побоїща

П'ятниця, 02 травня 2014, 22:29

1.jpgВ інтернеті з'явилися дані про організатора одеського побоїща. За повідомленням Олега Бортка на сторінці "Євромайдана" у facebook.com, ним виявився комуніст і бізнесмен в одній особі, директор дельфінарію "Немо" АНДРІЙ КІСЛОВСКИЙ.

"Приїхала СБУ на 4 мікроавтобусах, жовтні повязки на руках, в кожного автоматична зброя. СБУ, і міліція вони вивели сепаратистів. І вивели депутата комуніста Кісловського посадили в мікроавтобус і вивезли, міліція стояла щитами до патріотів !!!! Результатом сьогоднього побоїща про яке ми попереджали!!!!!!!! Має стати повна відставка всього керівництва МВС, СБУ Одеської області. Та голову обл.адміністрації неміровського. Нам потрібен Геннадій Москаль, який проведе повну переатестацію всіх силових органів (СБУ, МВС, ДАІ і т.д.)." повідомляє Олег Бортко.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох хтось "-" тулить!!

Зізнаюсь - мої. Як доповнення до #52.

Чесно, як діти. Воно зайшло погнати а йому і раді.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ох хтось "-" тулить!!

Зізнаюсь - мої. Як доповнення до #52.

Чесно, як діти. Воно зайшло погнати а йому і раді.

Дуже сильно поважаю за це. "Зізнаюся-мої".

Да хто йому радий, просто злі всі, біда така в нас, а воно сука "бензину в вогонь підливає".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

И я еще перед такими пидарасами тут распинался. Пиздец вам суки. Пиздец. Нихуя вас негрила не спасет. Вы выродки. Я буду лично вас вешать всех. Ждите суки. Буквально совсем чуть чуть.

я ж те говорил падло, что если вы пойдете по пути гитлера и его народа, то вас постигнет та же участь, а ты не верил, вы захватчики, окупанты и фашисты, собаке собачья смерть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...