Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

Ну це просто АСИ!!!

Оригінальне відео https://www.youtube....h?v=uJC8G2yOMh0

Опубліковано 5 лют. 2014

бля, вже наші починають за*обувати фейками тупорилими :( хай краще москальські фейки розвінчують, чим такою хєрньою страдати :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,5 тис
  • Створено
  • Остання відповідь
РОСІЯ ХОТІЛА ВВЕСТИ КОЛОНУ "МИРОТВОРЦІВ" НА ТЕРИТОРІЮ УКРАЇНИ

Російська Федерація цієї ночі планувала ввести колону "миротворців" на територію України.

Про це у п'ятницю розповів заступник глави Адміністрації президента Валерій Чалий в ефірі "Шустер live".

"Буквально кілька годин тому планувалась дуже серйозна провокація з боку РФ, яка могла вже сьогодні вночі привести до абсолютно непередбачнених подій і ескалації загрози", - сказав Чалий.

"В бік українського кордону рухався величезний конвой, який супроводжувався військовими і технікою РФ, начебто за погодженням із комітетом "Червоного хреста". Мала ввійти гуманітарна колона з миротворцями очевидно щоб спровокувати повномасштабний конфлікт", - розповів він.

У самому ж "Червоному хресті" спростували заяви Росії, що це було узгоджено з комітетом.

За словами Чалого, Порошенко провів екстрену нараду с силовиками і спілкувався зі світовими лідерами.

Наразі небезпека провокації усунута, але оперативний штаб продовжує працювати, зазначив заступник глави АП.

"Ми готові до гуманітарної допомоги, яка надходить згідно з міжнародними правилами... Але ні про яке супроводження миротворчими контингентами чи військовими не може йти мова. У понеділок буде зроблено конкретні кроки для координації цих дій", - сказав Чалий.

За його словами, на тлі постійних обстрілів української території з боку РФ, такі дії свідчать про те що є намагання спровокувати Україну на конкретну відповідь в бік Росії.

"Цього не буде. Україна не піде на провокації", - запевнив заступник глави АП, спрогнозувавши, що в найближчі кілька днів, очевидно, зберігатиметься напруга.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

boMHNJoFX0E.jpg

Предотвращена попытка пересечения границы Украины огромной колонной с "гуманитарной" помощью и "миротворцами" из РФ.

Колонна "миротворцев" РФ пыталась пересечь границу с Украиной, но была остановлена. Стоит на границе. С военным сопровождением.

Объявлена боевая тревога в некоторых приграничных частях. Однако, неизвестно, чем все закончится.

Это не фейк.

Не вірю, напевно, говновброс. Занадто швидка реакція. Та й пруфів поки немає, тільки слухи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Паша К.

Мы долго ждали... да что там скрывать... Я! долго ждал, когда ко мне перейдет эстафета работы над проектом "Каа" (имя удава из книги "Маугли"). Игорь Федирко где-то выцепил патент, поверил в него, урвал его, а Max Alexeev полностью взял на себя реализацию Бета-версии Каа вложив в это 2 месяца. И вот она в деле.

Знаете, что это? Играете в видео-игры? Там часто бывают "бесконечные патроны".

Да, это "бесконечные" патроны для пулеметчика, это наш Каа! Знакомьтесь!

Итак, по делу. Честно, не думал, что первый тест пройдет на столько гладко. Отстрелялись нормально. Выявлен ряд багов, все поправимо, "пофиксим", работаем дальше. Блин, я даже не знаю, кто был автором идеи, но снова хочется повторить: "Украинцы, Вы крутые!". Ваши то мозги, да в мирное время, да в правильное русло, да без палок в колеса от государства! Эх...

Каа будет готов совсем скоро. Я от всей души желаю ему не успеть пострелять по людям! Пусть война заканчивается скорее!

А тут даже видео:

3d779b343864283.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новое амплуа "известной актрисы"

Известная сторонница донецких и луганских сепаратистов Мария Ципко, которая регулярно появляется в эфире российских телеканалов каждый раз в новой ипостаси и с самыми невероятными историями, привела очередные «свидетельства» зверств украинской армии.

На этот раз она назвалась донецким юристом и выступила в эфире программы «Момент истины» на российском «5 канале», где рассказала о якобы расстреле украинскими военными семьи ополченца по кличке «Рысь» в Краматорске Донецкой области.

По ее словам, расстрел произошел публично в центре города и был призвал запугать местных жителей и вынудить их доносить об ополченцах.

але ж була інфа в цій темі, що цю курву затримали. Доречі я її морду бачив нещодавно на відео, де якусь там ікону несли, ще тоді хотів поцікавитись, вона чи не вона, але ж ніби заарештована мала б бути

Та вона, MANJAK11, вона :_02: Брала участь в акції терористів «з підняття військового духу» за допомогою привезеної прем'єром самопроголошеної Донецької народної республіки Бородаєм Тихвінської ікони. Виходить такі відпустили ( як я колись і писав). Дивна тенденція у деяких можновладців міліцейських -депутат Луганської обласної ради Арсен Клінчаєв, який брав участь у сепаратистських мітингах, відпочиває на березі Дніпра в Києві,попиває віскарік під шашличок з дівчатами , притому маючи єлектронний браслет на нозі. Ця корова Ципко, поплюжила все і вся відносно Майдану, України і таке інше, вже там якісь інтервю дає, дивина тай годі :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Голова СБУ Валентин Наливайченко вважає, що плани Росії щодо вторгнення в Україну не зняті до кінця

Про це він сказав ефірі Шустер LIVE, передає Еспресо.TV.

“Плани вторгенння, як ми бачимо судячи із розташування російських військ, судячи з того, наскільки інтенсивно відбувається постачання військової техніки, не зняті до кінця. Тому ми і боремося і військовими методами, і слідчими правовими методами, і інформаційними. Боремося проти того, щоб було вторгнення”, — пояснив керівник відомства.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вірю, напевно, говновброс. Занадто швидка реакція. Та й пруфів поки немає, тільки слухи.

В Шустера цю інформацію також озвучили. Якийсь, здається, депутат, спеціально прийшов, щоб озвучити цю інформацію, і відразу пішов на засідання якогось комітету. Але він більше сказав. Сказав ніби Росія заявила, що отримала "добро" на ввезення гуманітарної допомоги від Червоного Хреста, зрозуміло що ввозити мали рос. миротворчі війська. Порох сповістив про це усю Європу. Червоний Хрест спростував заяву Росії. Європейські очільники заявили, що введення цієї колони в Україну буде розцінене як відкрита агресія, початок війни і т.д. Очевидно, що це було озвучене Путіну. Російські війська стали, кордон не перетинали. Говорив він трохи сумбурно, не було часу підготуватися та й я слухав в пів вуха, тому лише це почув.

Фактично дубль поста 13164.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Украине отсутствует механизм признания организаций террористическими. Еще в 2012 году министерство юстиции планировало внести изменения в Законы Украины «О Службе безопасности Украины», «О борьбе с терроризмом» и Административный Кодекс судопроизводства. В соответствии с этими изменениями функция признания организации террористической должна была быть возложена на Высший административный суд. Однако тогда эти изменения внесены не были, как не были они внесены и в последние несколько месяцев. Хотя еще в мае 2014 года Генеральная прокуратура квалифицировала действия представителей Донецкой и Луганской народных республик, как террористические, и возбудила уголовное дело. Тогда же и Министр юстиции предсказывал скорое объявление этих военных формирований вне закона. Однако до тех пор, пока не был сбит Боинг-777 Малазийских авиалиний ни Министерство юстиции, ни Генеральная прокуратура, ни Верховная Рада ничего не сделали в этом направлении.

Джерело: ІНФОРМАТОР.su

http://www.informator.su/smozhet-li-ukraina-priznat-lnr-i-dnr-terroristicheskimi-organizatsiyami/

Мда...господа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вірю, напевно, говновброс. Занадто швидка реакція. Та й пруфів поки немає, тільки слухи.

В Шустера цю інформацію також озвучили. Якийсь, здається, депутат, спеціально прийшов, щоб озвучити цю інформацію, і відразу пішов на засідання якогось комітету.

Розповів заступник глави Адміністрації президента Валерій Чалий в ефірі "Шустер live".
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не вірю, напевно, говновброс. Занадто швидка реакція. Та й пруфів поки немає, тільки слухи.

По-моєму все співпадає. 06.08.2014 була екстренна нарада ООН ініційована Росією, яка наполягала на введені колони з гуманітарною допомогою на Донбас. 08.08.2014 постпред РФ при ООН - Чуркін, заявив:

«В ООН понимают, что гуманитарная помощь нужна и готовы с нами сотрудничать в ее доставке», — заявил Чуркин. Он подчеркнул, что Международный комитет Красного Креста также «довольно конструктивно на это откликнулся». При этом постпред выразил надежду, что международные организации помогут убедить Украину, которая отказывается сотрудничать в данном направлении, принять гуманитарную помощь.

І через небагато часу з'являється інформація, що Україна зупинила російську провокацію, з вводом війнотворців РВ на свою територію.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ось і перші відчутні результати санкцій:

JLUrq.jpg

Першоджерело - http://java.com/ru/d...r_embargoed.xml

Що таке Jawa, думаю не треба пояснювати. Це і Андроід, це ігри, це велика частина банківського софту і ще сила силенна всього...

Далі буде! :0166:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Першоджерело - http://java.com/ru/d...r_embargoed.xml

Що таке Jawa, думаю не треба пояснювати. Це і Андроід, це ігри, це велика частина банківського софту і ще сила силенна всього...

Я завжди думав, що JaWa це мотоцикл, а JaVa - це мова програмування. :) На справді була заборонена загрузка Java RE (середовище виконнання Java програм). Але нажаль тільки в деякіх провайдерів. Зокрема в http://rsvo.ru/

Але якби накласти жорсткі санкції на ПЗ для РФ, було б весело.

Чекаємо в підорашці Java армагеддон.

http://www.youtube.com/watch?v=H5I0tEkTj78&feature=youtu.be

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але якби накласти жорсткі санкції на ПЗ для РФ, було б весело.

Стає веселіше. :_02:

Microsoft теж підключається - http://microsoftport...tiv-rossii.html

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але якби накласти жорсткі санкції на ПЗ для РФ, було б весело.

Стає веселіше. :_02:

Microsoft теж підключається - http://microsoftport...tiv-rossii.html

Я чекаю , коли підключаться Інтел , Нвідія і АМД =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я вже десь писав-чекаю, поки підключаться самсунг, елджі і епл. Наприклад, епл айді залочить усі девайси в рашці-айфони, айпеди і решту. Зробити-елементарно. Такий батхьорт в Рашці був би-мама не горюй.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Але якби накласти жорсткі санкції на ПЗ для РФ, було б весело.

Стає веселіше. :_02:

Microsoft теж підключається - http://microsoftport...tiv-rossii.html

Росію не *нє сломать* -*Россия уже думает над сменной программного обеспечения и возможно даже на отечественное... ну когда создадут.**
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

так уже цю тему ще в 2008 обмусолили в росії. і прийшли до висновку, що візьмуть котрусь з версій Лінукса.

Називалась вона, здається Лінукс Алт. І заглохло.

"А віз і нині там..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хуйлостан вводить санкції у відповідь, як коротко можна характеризувати: давайтє бамбіть варонєж))

я все менше й менше знаходжу логіку й приходжу до висновку, що главнохуйло хворе на голову. нажаль, це для нас не гут, враховуючи що його заганяють в куток й він поруч.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Николаев торжественно встретил военных, вернувшихся из зоны АТО

http://news.liga.net/news/politics/2848172-nikolaev_torzhestvenno_vstretil_voennykh_vernuvshikhsya_iz_zony_ato_.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хуйлостан вводить санкції у відповідь, як коротко можна характеризувати: давайтє бамбіть варонєж))

я все менше й менше знаходжу логіку й приходжу до висновку, що главнохуйло хворе на голову. нажаль, це для нас не гут, враховуючи що його заганяють в куток й він поруч.

Ось почитайте те що пишуть та думають на ворожому сайті. Ось як вони бачать санкції та відповідь на них

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

#Стрелков Игорь Иванович.

Красный Луч захвачен противником. Казаки традиционно бежали - в городе держится только маленький их отряд. Случилось то, о чем я неоднократно предупреждал. Донецко-Горловская группировка войск Новороссии полностью окружена.

http://www.twitlonger.com/show/n_1s38c5c

хуйлостан вводить санкції у відповідь, як коротко можна характеризувати: давайтє бамбіть варонєж))

я все менше й менше знаходжу логіку й приходжу до висновку, що главнохуйло хворе на голову. нажаль, це для нас не гут, враховуючи що його заганяють в куток й він поруч.

Ось почитайте те що пишуть та думають на ворожому сайті. Ось як вони бачать санкції та відповідь на них

досить вже їм демократії, пора повертатись в свій природній скотський стан.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди я про

boMHNJoFX0E.jpg

Читайте все і не виривайте з контексту.

Про відбиття на Шустері заявила не остання людина. А от про кацапський літак, на момент моєї публікації, ціла лавина вбросів в соціалці. Без пруфів. Отже гавно вброс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди я про

boMHNJoFX0E.jpg

Читайте все і не виривайте з контексту.

Про відбиття на Шустері заявила не остання людина. А от про кацапський літак, на момент моєї публікації, ціла лавина вбросів в соціалці. Без пруфів. Отже гавно вброс.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я чекаю , коли підключаться Інтел , Нвідія і АМД =)

405381_10151073284183076_1718783761_n.jpg

«Сейчас православие – это основа модернизации. Лично я считаю, что русские компьютеры должны создаваться при русских монастырях: умные молитвы, умное делание, умное монашество», - сказал К. Фролов.

Неправильно, ящетаю. Компьютеры должны создаваться в уединенных скитах, расположенных в чащах и урочищах. В крайнем случае на скалистых островах Русского Севера среди птичьих гнездовий. Компьютеры должны быть еловые, березовые, осиновые, грибные. Размер желателен такой, чтобы на компьютере можно было спать, поджавши ноги, т.е. с небольшой сундук. Сбоку - выдвижной туесок для клюквы там, али морошки. С другого боку - ящик для сена, случись промочить лапти, так чтобы набить сухой травой да и сушить. Работать Русский Компьютер должен без спешки, обстоятельно. "Станешь торопить, так толку не быть", говорит пословица. Кроме того, нам нужны програмисты-столпники. И обетов побольше: молчать, не мыться, пить воду носом.

Тогда будет толк.

На фотографии: ведущие программисты Лавр и Савватий с деталями для русского компьютера (проект).

©

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...